Εξετάσεις Γαλλικού Ινστιτούτου Μάιος 2014

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.

laurentides

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η laurentides αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Με 51/80 (η βάση ήταν το 40)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
ΠΗΡΑ SORBONNE C1L με 73,75%!!!!!!:vroum::vroum::alljumpy::alljumpy:
Η καθ μου είχε προετοιμάσει εμένα και ακόμα μία κοπέλα (καθηγήτρια φιλόλογο) & την πέρασα στη λογοτεχνία!!!!!!!!!!!!!!!:alljumpy:

ΠΕΡΑΣΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟ ΣΤΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:alljumpy::alljumpy:
Στα προφορικά είχα 18/25!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D

Ουπς,σόρι,μπερδεύτικα.15 είχα στα προφορικά!!!
Laurentides,γιατί πήρες Γ3?Θα φύγεις Σορβόννη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

laurentides

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η laurentides αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Το πήρα για εμβάθυνση :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Εγώ παιδιά αναλυτικά το πτυχίο μου:):
Total: 65.5%
C.O.=>16
C.E.=>11
P.E.=>20.5
P.O.=>17.5
*τα κείμενα ήταν δυσκολούτσικα
Σε εμάς στην αίθουσα έπρεπε να ήμασταν 20 ατομα (στα γραπτα) και μία κοπέλα καθυστέρησε κάνα 15 λεπτο!!
Εκείνη η επιτηρήτρια δεν μας έδινε τα θέματα αν δεν ερχόταν εκείνη!! Δηλαδή αν δεν ερχόταν ποτε-μια στο εκατομμύριο-θα χάναμε το πτυχίο γι' αυτήν; Ωραία λογική!...:beating::mpinelik:
Κι έτσι η έκθεση που παίρνει 45' την τελείωσα σε 20 με ένα justification μισο-συμπληρωμένη...
Δεν προλαβα να ελέγξω ΤΙΠΟΤΑ!

Θα είχα πάρει πάνω απο 75-80%:wall:
Στα προφορικά οκ μια χαρα, ευκολα ήταν...
Το πήρα όμως
Delf B1:smartass:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Με 51/80 (η βάση ήταν το 40)


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top