Φοιτητικές Εστίες ΤΕΙ

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα μπορούσε να μου πει κάποιος αν αξίζουν οι εστίες ΤΕΙ; Αν σαν χώρος είναι καλά, αν επικρατεί ησυχία ή ο πανικός κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Ποιανού ΤΕΙ συγκεκριμένα? Δεν έχουν όλα τις ίδιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όχι κάποια συγκεκριμένα... γενικά αν αξίζουν. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manjazzz

Νεοφερμένος

Ο manjazzz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Kαλησπερα!
Θα ηθελα να δω γνωμες σχετικα με την εστια ΦΕΕΜΠ (παλιες στου Ζωγραφου)
Εχει εγκριθει η αιτηση μου και το σκεφτομαι για να παω να μεινω.
Ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelakilina

Νεοφερμένος

Η aggelakilina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
μπορεί κανεις να m πει αν ξέρει σε πιο εξάμηνο πέρασα.....?μπαίνω πρώτη φορα εδώ k δεν ξέρω αν θα το δείτε....πέρασα χρηματοοικονομικά k ελεγκτική καλαμάτας....επίσης αν ξέρει ποτε περίπου είναι οι εγγραφες k ποσο σύντομα θα πάρω την εστία m....ευχαριστώ πολύ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Νομίζω ότι καταργήθηκαν τα εξάμηνα. Βάλε στη φόρμα του υπουργείου τα στοιχεία σου και αν ισχύουν τα εξάμηνα θα το γράφει εκεί.
Οι εγγραφές θα είναι λογικά όπως πέρυσι, υπολόγιζε δηλαδή γύρω στις 16/9.

Βρήκα αυτό σε άλλο θέμα, καταργήθηκαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

funker_3

Νεοφερμένος

Ο funker_3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
να ρωτησω
η αδερφη μου σπουσαζει....δικαιουμε εγω να μπω σε εστια ετσι?
οι εστιες πως ειναι?2 ατομα σε ενα δωματιΟ?
μπανιο εχει καθε δωματιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Η αδερφή σου μένει στην εστία ή νοικιάζει σπίτι;
Είναι 2 άτομα ανά δωμάτιο,έτσι είναι τουλάχιστον οι εστίες του ΑΤΕΙΘ.
Μπάνιο φυσικά και δεν έχει κάθε δωμάτιο.Κοινόχρηστο είναι το μπάνιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funker_3

Νεοφερμένος

Ο funker_3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
η αδερφη μου νοικιαζει σπιτι
και τελειωνει του χρονου
αν δεν μας βαλουν σε εστιες μαλλον θα μπω του χρονου ....γιατι η αδερφη μου ειναι στην τελευταια χρονια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Εφόσον νοικιάζει δεν νομίζω να δικαιουσαι να μπεις στην εστία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex_eleanor

Νεοφερμένος

Ο alex_eleanor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Να ρωτήσω και εγώ κάτι. Την αίτηση που την υποβάλουμε; Στην φοιτητική εστία που θέλουμε ή κάπου αλλού; Άμα ξέρει κάποιος ας μου πει. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ΒΙΛΙΣ-21-

Νεοφερμένος

Ο ΒΙΛΙΣ-21- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
εκει που θελουμε παικτι............εγω θα στειλω αυριο τα χαρτια μου στι σινδο....κανε γρηγορα γιατι τιν παρασκευη απο οτι μου ειπαν σταματανε..............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
φυσικα και αξιζουν...Οι εστίες είναι κυριλέ. Πολύ καλύτερες από πολλές γκαρσονιέρες των 300 ευρώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vili_17

Νεοφερμένος

Η vili_17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θήρα (Κυκλάδες). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
λυστε μου μια απορια μετα απο ποσο καιρο μαθενει καποιος αν μπηκε στην εστια..???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
μπορεις να κανεις αιτηση σε ολες τις εστιες για να εισαι πιο σιγουρος οτι καποια απ' ολες θα σε δεχτει?? Και πως ειναι η κατασταση μεσα? εχω ακουσει οτι δεν ειναι κ οτι καλυτερο, οτι κανουν πολυ φασαρια κ τετοια ισχυει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rainbow.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rainbow. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
μπορει κανενας να με ενημερωσει για την εστια του τει χαλκίδας; εντυπωσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top