The sims 3

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
thanks για τις απαντησεις...αλλα μου λεει οτι δεν ανιχνευτηκε καμια καρτα γραφικων... :'( :'( ελεος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Just myself

Νεοφερμένος

Η Just myself αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Παιδια εχω καινουριο λαπτοπ μεταχειρισμενο....πως μπορω να μαθω αν γινεται να παιξω σιμσ??
Μου ειπαν οτι μπορει να παθει κατι αν δεν τηρει συγκεκριμενες προυποθεσεις και φοβαμαι μην τον χαλασω.....:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Παιδια εχω καινουριο λαπτοπ μεταχειρισμενο....πως μπορω να μαθω αν γινεται να παιξω σιμσ??
Μου ειπαν οτι μπορει να παθει κατι αν δεν τηρει συγκεκριμενες προυποθεσεις και φοβαμαι μην τον χαλασω.....:hmm:
тук
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Just myself

Νεοφερμένος

Η Just myself αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top