Τεστ ισπανικών

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.

elefantaki07

Νεοφερμένος

Η elefantaki07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 46 μηνύματα.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Εγώ έβγαλα 97%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stroumfita

Νεοφερμένος

Η Κρυσταλλένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Εκανα πριν 2 χρονια περιπου Ισπανικα και εφτασα μεχρι τον 3 χρονο τον οποιο και σταματησα λογω αυξημενων σχολικων υποχρεωσεων! Εχω στενοχωρηθει αρκετα αλλα νομιζω πως το τεστακι μου ανεβασε το ηθικο!!:D

¡Enhorabuena! Has superado el nivel Inicial.
Tienes 8 respuestas correctas de 10 posibles.


Στο πρωτο μερος!!!:D
-----------------------------------------
¡Lo sentimos! No has conseguido superar el nivel Elemental.
Has tenido 3 respuestas correctas de 10, y necesitabas al menos 7.

Στο δευτερο πατωσα:(

Δεν πειραζει και το Inicial να παρω καλα ειναι:xixi::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Δεν πειράζει,με λίγο ενταντικό διάβασμα θα τας πάς πολύ καλά
Τα στοιχεία φάνηκαν απο το πρώτο τεστ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
¡Lo sentimos! No has conseguido superar el nivel Inicial.
Has tenido 6 respuestas correctas de 10, y necesitabas al menos 8.

και δεν εχω κανει ποτε ισπανικα στη ζωη μου!μονο λιγα γαλλικα,κι αυτα τα βασικα!:jumpy:
και δεν τα εβαλα στην τυχη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.

Dr.EmMa

Νεοφερμένος

Η MaRaKi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
¡Enhorabuena! Has superado el nivel Inicial.
Tienes 10 respuestas correctas de 10 posibles.!!

Εγω εκανα ισπανικα με ενα course του bbc!MI VIDA LOCA λεγοταν..πολυ καλο..εμαθα τα βασικα πολυ καλα..κ ειναι κ διασκεδαστικο!!:D
Ωραιο το τεστακι.Ευχαριστουμε!
-----------------------------------------
στο 2ο τεστ μου εβγαλε Intermedio bajo! το σκεφτομαι να κανω κανονικα..ειναι πολυ ωραια κ ευκολη γλωσσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Δεν κάνει τίποτα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top