Καλλιτεχνικά - Βοήθεια/Απορίες/Ιδέες στα Καλλιτεχνικά

Bloody Μaria^^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mαρία ρε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
:bye::no1: Γειά σας!!! Ποιά είναι η γνώμη σας για τα καλλιτεχνικά; Εμείς έχουμε ένα βλάκα που μας βάζει κάθε φορά να ζωγραφίζουμε σπίτι για την άλλη φορά!!! :mad::mad: Να έχουμε δηλαδή εκτός απο όλα τα άλλα και καλλιτεχνικά... :nono:

Τέλος πάντων για την άλλη φορά έχουμε graffiti... μήπως μπορεί κανείς τι να γράψω; Θέλω κάτι μικρό και πρωτότυπο!!! :jumpy:

HELP!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimbadunas

Νεοφερμένος

Ο μικρος D I C E αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αράχωβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
θες να μα8εις να ακνεις??? να εντυπωσιασεις???η ειν εργασια???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bloody Μaria^^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mαρία ρε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
θες να μα8εις να ακνεις??? να εντυπωσιασεις???η ειν εργασια???


Και τα 2....βασικά δεν ξέρω τι να γράψω....Καμιά ιδέα;;;;:)
-----------------------------------------
Και τα 2....βασικά δεν ξέρω τι να γράψω....Καμιά ιδέα;;;;:)


Γιατί δεν απαντά κανείς ρε παιδιά;;;;;;;Τόση αγένεια;;;:'(:'(:jumpy::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimbadunas

Νεοφερμένος

Ο μικρος D I C E αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αράχωβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
απαναταω εγω τωρα....
γραψε οτι το graffiti ξεκινησε στην νεα υορκη απο εναν ελληνα που οπου πηγαινε αφηνε την υπογραφη του!μετα το πηραν ολοι και κανανε παντοθ ακομα και ΜΕΣΑ σε τρενα και σε αεροπλανα.Στις αρχες του 90' εξαπ[λωθηκε και τωρα ασχολουνται σε ολο τον κοσμο.Οι ανθρωποι που βαφουνε λεγονται writers και εχουν ενα παρατσουκλι που το χρησημοποιουν σαν υπογραφη!!!
αν θες μπορεις να μου πεις το ονομα σου να στο κανω τα το στειλω σε εσενα και μετα να του το δειξεις!!!και αν θες να μαθεις μου λες που μενεις και αν μπορω βρισκομαστε και σε μαθαινω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bloody Μaria^^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mαρία ρε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
απαναταω εγω τωρα....
γραψε οτι το graffiti ξεκινησε στην νεα υορκη απο εναν ελληνα που οπου πηγαινε αφηνε την υπογραφη του!μετα το πηραν ολοι και κανανε παντοθ ακομα και ΜΕΣΑ σε τρενα και σε αεροπλανα.Στις αρχες του 90' εξαπ[λωθηκε και τωρα ασχολουνται σε ολο τον κοσμο.Οι ανθρωποι που βαφουνε λεγονται writers και εχουν ενα παρατσουκλι που το χρησημοποιουν σαν υπογραφη!!!
αν θες μπορεις να μου πεις το ονομα σου να στο κανω τα το στειλω σε εσενα και μετα να του το δειξεις!!!και αν θες να μαθεις μου λες που μενεις και αν μπορω βρισκομαστε και σε μαθαινω!!!


Μαρία με λένε.....Εγώ λέω να γράψω <<keep walking>>...:)Είναι λίγο μεγάλο βέβαια....Τέσπα..πώς θα το στείλεις;;:what::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimbadunas

Νεοφερμένος

Ο μικρος D I C E αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αράχωβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
με μειλ!!!αλλα λες να το ακνεις σε τοιχο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bloody Μaria^^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mαρία ρε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
με μειλ!!!αλλα λες να το ακνεις σε τοιχο???

:nono:Mάλλον δεν έχεις καταλάβει περί τίνος πρόκειται....δε θα κάνω γκράφιτι σε τοίχο αλλά σε κόλλα χαρτί....εργασία είναι!!!!~!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Τί μου θύμισες τώρα Μαράκι μου...Θυμάμαι στη πέμπτη τάξη στο ολοήμερο που παίρναμε χαρτιά και γράφαμε τα όνόματα μας με graffity...Πολύ ωραία...Μπορείς να γράψεις και ''Don't worry be happy''...Βέβαια είναι λίγο μεγάλο, αλλά...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bloody Μaria^^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mαρία ρε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Τί μου θύμισες τώρα Μαράκι μου...Θυμάμαι στη πέμπτη τάξη στο ολοήμερο που παίρναμε χαρτιά και γράφαμε τα όνόματα μας με graffity...Πολύ ωραία...Μπορείς να γράψεις και ''Don't worry be happy''...Βέβαια είναι λίγο μεγάλο, αλλά...:P

Aννούλα μου επιτέλους συνδέθηκες;;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimbadunas

Νεοφερμένος

Ο μικρος D I C E αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αράχωβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
:nono:Mάλλον δεν έχεις καταλάβει περί τίνος πρόκειται....δε θα κάνω γκράφιτι σε τοίχο αλλά σε κόλλα χαρτί....εργασία είναι!!!!~!
πες μου τι θες και στειλε μου με μηνημα στο προφιλ μου το μειλ σου να σου στειλω να το τυπωσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Puyol

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αράχωβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ο jimbadunas κάνει τα καλήτερα graffity στην Αράχωβα!!!!!!!!!!!!:D:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimbadunas

Νεοφερμένος

Ο μικρος D I C E αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αράχωβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
σωστος ο γιωργαρας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bloody Μaria^^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mαρία ρε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 280 μηνύματα.

fffppp

Νεοφερμένος

Η Φωτεινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Εγώ σε ανάλογη περίπτωση έγραψα το όνομά μου (έπρεπε να γράψουμε το όνομά μας) και ήταν εμπνευσμένο από λιβάδι...
Δηλαδή το ταφ ήταν μανιτάρι και τα άλλα γράμματα στρογγυλεμένα και πεταγόντουσαν κάτι σαν φυτά!!! Πολύ ωραίο.. πήρε 20!!! Πράξε ανάλογα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top