Πώς θα τον προσεγγίσω;

Unseen skygge

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,218 μηνύματα.
Πρώτα απ'όλα ποσό εισαι; Γενικά μιλάτε; Ξέρει ότι υπαρχεις; Πόσα χρόνια διαφορά έχετε; Μου έτυχε φέτος ένα περιστατικό που θέλω να ξεχάσω που μου έκανε "ερωτική εξομολογηση" ένα κοριτσάκι που πήγαινε β γυμνασίου. Τρία χρόνια διαφορά δηλαδή που φαίνεται λίγο Αλλά εγώ δεν ήξερα καν ότι υπήρχε απλώς την είχα δει και ήταν γνωστή φυσιογνωμία (Γενικά πάντως κάνω παρέα και με μικρότερα ατομα). Τώρα αν πας γυμνάσιο συγνωμη που θα στο πω Αλλά οι περισσότεροι είστε ανώριμοι εκτός εξαιρέσεων όποτε αν δεν ανήκεις σε αυτές δεν έχεις πολλές ελπίδες. Απ'την άλλη αν σε ξέρει καλά, ψιλομιλατε, εισαι ώριμη Σχετικά σαν άτομο και έχεις και κάποια α εμφάνιση ριξου. Μην περιμένεις κάτι που θα κρατήσει για "παντα" βεβα ια. Όμως αν δεν ισχύουν αυτά που σου ειπα να κάτσεις στα αβγά σου γιατί θα φανεί πολυ περίεργη η όλη φάση και Εσύ θα φανείς πολύ creepy stalkie
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πρώτα απ'όλα ποσό εισαι; Γενικά μιλάτε; Ξέρει ότι υπαρχεις; Πόσα χρόνια διαφορά έχετε; Μου έτυχε φέτος ένα περιστατικό που θέλω να ξεχάσω που μου έκανε "ερωτική εξομολογηση" ένα κοριτσάκι που πήγαινε β γυμνασίου. Τρία χρόνια διαφορά δηλαδή που φαίνεται λίγο Αλλά εγώ δεν ήξερα καν ότι υπήρχε απλώς την είχα δει και ήταν γνωστή φυσιογνωμία (Γενικά πάντως κάνω παρέα και με μικρότερα ατομα). Τώρα αν πας γυμνάσιο συγνωμη που θα στο πω Αλλά οι περισσότεροι είστε ανώριμοι εκτός εξαιρέσεων όποτε αν δεν ανήκεις σε αυτές δεν έχεις πολλές ελπίδες. Απ'την άλλη αν σε ξέρει καλά, ψιλομιλατε, εισαι ώριμη Σχετικά σαν άτομο και έχεις και κάποια α εμφάνιση ριξου. Μην περιμένεις κάτι που θα κρατήσει για "παντα" βεβα ια. Όμως αν δεν ισχύουν αυτά που σου ειπα να κάτσεις στα αβγά σου γιατί θα φανεί πολυ περίεργη η όλη φάση και Εσύ θα φανείς πολύ creepy stalkie

από το όνομα νομίζω ότι είναι 18 χρονών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,549 μηνύματα.
γεια σας!
εδω και καποιους μηνες μου αρεσει καποιος αλλα δυσκολευομαι στο να τον προσεγγισω
ως χαρακτηρας ειμαι ιδιαιτερα ντροπαλη και δεν ειμαι ατομο που θα ανοιξει ευκολα κουβεντα απο μονο του η θα προτεινει εξοδο.επισης ειναι και καποια χρονια μεγαλυτερος και δεν θελω να ξενερωσει μαζι μου αν πραξω ανωριμα
Να εισαι ο εαυτος σου :) τιποτα περισσοτερο. Αν υπαρχει ενδιαφερον και απο την αλλη μερια θα παει μονο του ...
Ποσα χρονια διαφορα εχετε αν επιτρεπεται ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria99

Νεοφερμένος

Η Ria99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
18 ειμαι και αυτος 26
ναι μιλαμε και γνωριζομαστε εννοειται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
18 ειμαι και αυτος 26
ναι μιλαμε και γνωριζομαστε εννοειται

θα ήθελα να ξέρω τι ακριβώς συζητάς με έναν 26χρονο αλλά οκ, καλή καρδιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,549 μηνύματα.
18 ειμαι και αυτος 26
ναι μιλαμε και γνωριζομαστε εννοειται
Εχετε κοινα με τοση διαφορα ηλικιας ; Εσυ Despacito και ξημερωματα και ο αλλος ειναι ετοιμος για το χορο του Ησαια . Τεσπα.:hmm::hmm::hmm:
Πιστεψε στον εαυτο σου και μην αλλαξεις κατι για να <<φαινεσαι>> αλλιως....
Απλως σε αυτα π γραφεις εχεις κανει ενα λαθος για μενα .Γραφεις οτι : <<...δεν θελω να ξενερωσει μαζι μου αν πραξω ανωριμα.>> Αυτο δεν το καταλαβαινω , περνας κριση ηλικιας ; Τι θεωρεις ανωριμο στα 18 που οι ορμονες βαρανε στο τερμα(και απο πιο νωρις..) ; :/:
Αν έχετε κοινή παρέα βρεθείτε παραπάνω, μιλήστε κ απο φβ και κανονιστε (πρότεινε Εσύ αν δεν καταλάβει) για κανένα καφέ ή καμία βόλτα οι δύο σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
θα ήθελα να ξέρω τι ακριβώς συζητάς με έναν 26χρονο αλλά οκ, καλή καρδιά.

καλά κι εσύ μπορεί πνευματικά να είναι κι εκείνος 18 χρονών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VirusX

Νεοφερμένος

Ο VirusX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
θα ήθελα να ξέρω τι ακριβώς συζητάς με έναν 26χρονο αλλά οκ, καλή καρδιά.

Για την περίφημη άνοδο του bitcoin.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
18 ειμαι και αυτος 26
ναι μιλαμε και γνωριζομαστε εννοειται

Πάνω από 50%, δεν θα σε κοιτάξει σοβαρά... απλά παίζει, μέσα μου βαθιά αυτό πιστεύω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
@Ria99

Δεν θέλω να σε απογοητεύσω, αλλά πιστεύω πως δεν ενδιαφέρεται για κάτι παραπάνω. Το ότι είναι 26 χρονών (άρα, δεν υπάρχει η συστολή με το αντίθετο φύλο, που υπάρχει σε μικρότερες ηλικίες - I guess), γνωρίζει την ύπαρξή σου, αφού γνωρίζεστε και μιλάτε, θα τον έκανε να έκανε αυτός το πρώτο βήμα να σε προσεγγίσει (αν ενδιαφερόταν), και δεν θα χρειαζόταν να κάνεις εσύ κάτι για να σε προσέξει.

Κρατώ επιφυλάξεις μόνο για τη περίπτωση που η συνολική σας επαφή είναι μικρή (καίτοι το "κάποιους μήνες" λογίζεται γι' αρκετό διάστημα), κι ίσως να θέλει να βολιδοσκοπήσει τη κατάσταση ή οτιδήποτε άλλο (δεν ξέρω τι μπορεί να σκέφτεται). Πάντως, αν ενδιαφερόταν, σίγουρα θα έδειχνε κάποια δείγματα, ώστε ν' ανταποκριθείς με τη σειρά σου. Κι αυτό θα το καταλάβαινες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Ή να είναι αυτή 20+.

Θεωρώ πιο πιθανό να ταυτίζεσαι με κάτι που έχεις βιώσει παρά με κάτι που δεν έχεις βιώσει.

Επίσης γενικα θεωρώ πιο σοφό να υιοθετούμε το σενάριο που είναι λιγότερο εγωκεντρικό. Κανείς δεν είναι τόσο little white snowflake όσο νομίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top