Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,076 εγγεγραμμένα μέλη και 2,482,009 μηνύματα σε 79,113 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 505 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ως προς το 10% (Πανελλήνιες 2020)

Geankaz

Νεοφερμένος

Ο Geankaz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O Geankaz έγραψε: στις 16:58, 08-11-19:

Υπήρξε μεγάλη πτώση όπως πολλοί παρατηρήσατε γενικά σε όλα τα παιδιά μετά τις πανελλήνιες του 2019. Λόγω κακής διαχείρισης του μηχανογραφικού μου δήλωσα τις σχολές έτσι ώστε η δεύτερη μου επιλογή ήταν τοποθετημένη πιο κάτω από μια άλλη , γιατί νόμιζα ότι δεν θα την φτάσω (ήταν πάνω 1000+ μόρια). Ενώ τελικά έπιανα και τις δυο σχολές , μπήκα στην μια που ήθελα πιο λίγο.
Τώρα σκέφτομαι να κάνω 10% όταν αρχίσουν οι διαδικασίες γι αυτό. Την σχολή (την δεύτερη επιλογή) την περνάω 600 μόρια , είμαι δηλαδή πιο πάνω από την βάση, έχω πολλές πιθανότητες να την φτάσω με το 10% ; Τι πιστεύεται;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια