Σχετικά με τα κινούμενα σχέδια!

Πώς σας αρέσουν τα κινούμενα σχέδια;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 76)
  • Ζωγραφιστά

    Ψήφοι: 39 51.3%
  • CGI (ψηφιακά)

    Ψήφοι: 9 11.8%
  • Δεν έχω πρόβλημα

    Ψήφοι: 28 36.8%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Ποιά είναι τα παιδικά,κινούμενα σχέδια που παρακολουθούσατε μικροι ή και τώρα και σας αρέσουν παρα παρα πολύ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
ουρανιο τοξο καθε μεσημερι, καντυ καντυ, στρουμφακια φανατικα, το μικρο σπιτι στο λιβαδι, μια φορα και εναν καιρο ηταν ο ανθρωπος...κα που δε θυμαμαι...για πειτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
"Του κουτιού τα παραμύθια" τα θυμάται κανείς;
Απ' τα αγαπημένα μου!!!
Το κορυφαίο... LooneyTunes!!! Ειδικά το RoadRunner!
Λυπόμουν το κακόμοιρο το κογιότ!
Ακόμη Ducktales, Thundercats, αλλά και στρουμφάκια.

Να 'ναι καλά το νετ που μπορώ και τα κατεβάζω για να θυμάμαι τα νιάτα μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giostau :
"Του κουτιού τα παραμύθια" τα θυμάται κανείς;
Απ' τα αγαπημένα μου!!!
ανοιξε αυτο το κουτι
παραμυθι να ακουστει
οι ιστοριες μας
παραμυθαδες
ή μηπως ειμαστε
ή μηπως ειμαστε
τρελοι τραγουδισταδες

ρε εσυ ο Φιογκος
και ο Ρουχλας ειναι λα
ο Σεβαστιανος διηγηται στην γραμμη του σι
και στο μη τραγουδαει παραμυθια η Μελια

και στο μι τραγουδαει παραμυθια η Μελιααααααααααααα

χαχαχαχα σωστη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
ΠΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑα, ολοι μερα αυτα εβλεπα....

Στρουμφακια, bugs bunny, παραμυθια του κουτιου (πολυ μικρος επειδη εβλεπε η αδερφη μου, δεν μου πολυαρεσε), φλινστοουνς και ενα σωρο αλλα.... αλλα ποτε δεν μου αρεσε το Dragonball που εβλεπαν ολα τα αλλα παιδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
χμμμμμ δεν ξέρω καν αν θα τα ξέρετε εσείς αυτά :hehe:
Λιλιπούπολη....
Μάγια η μέλισσα :hehe:
Νιλς Χόλκερσον....
Μια φορά και έναν καιρό ήταν ο άνθρωπος....
Σουβλίτσα και Κλούβιος (πω πω ειχα και σε κουκλα την Σουβλιτσα!)
Μπόλεκ και Λόλεκ
Καραγκιόζη :hehe:
Snoopy!
Πίπη η φακυδομύτη
Το μικρό σπίτι στο Λειβάδι :hehe:
Boomer!

και πολλά άλλα που αυτή τη στιγμή δε θυμάμαι τίτλους ρε γμτ....
αχχχχχχχχχχχ γεροντάματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcelain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Saber Rider and the Star Sheriffs
Getta Robo
He-Man
The Transformers
Iga-no Kabamaru(Καμπαμαρού)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Το μιά φορά και ένα καιρό ήταν κορυφαίο. Το Λιλίπουλη ποιό ήταν ΚΑΚΗ_ΕΠΙΡΡΟΗ? Εγω θυμάμε την τενεκεδούπολη :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie :
ανοιξε αυτο το κουτι
παραμυθι να ακουστει
οι ιστοριες μας
παραμυθαδες
ή μηπως ειμαστε
ή μηπως ειμαστε
τρελοι τραγουδισταδες

ρε εσυ ο Φιογκος
και ο Ρουχλας ειναι λα
ο Σεβαστιανος διηγηται στην γραμμη του σι
και στο μη τραγουδαει παραμυθια η Μελια

και στο μι τραγουδαει παραμυθια η Μελιααααααααααααα

χαχαχαχα σωστη?

Σχεδόν άψογη....
σχεδόν γιατί λέει:
φα δίεση ο Φιόγκος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Ισα που θυμάμαι Χιλιοποδαρούσα, ουράνιο τόξο και ThunderBirds
Νιλς Χόλκερσον μανιοδώς
Τα κλασσικά της warner που τα βλέπω ακόμα και ΔΕΝ τα θεωρώ παιδικά τα περισσότερα.
Candy Candy εβλεπα σποραδικά, κυρίως κατα τη διάρκεια "δικαστικής μάχης" με την αδερφή μου για κυριώτητα του τηλεχειρηστηρίου. Ηξερα όμως την υπόθεση γιατι ΟΛΕΣ στο σχολείο σχολιάζανε τι ειχε γινει. Μιά μέρα ηρθαν όλες σαν σε κηδεία γιατι είχε πέσει ο Αντονυ απο το άλογο!!!
Του κουτιού τα παραμύθια που εδινε ρέστα ο Κοντογιαννίδης ώς Ρουχλας
Στρουμφάκια (ημουν μικρός και δεν ηξερα τί είναι)
Παλιά που αναμετέδειδε κάποιο κανάλι δορυφορικά ξυπναγα 6:30 και εβλεπα Robotech στα αγγλικά χωρίς υπότιτλους. Μετά απο κάποια χρόνια εξέδειδε και το manga το περιοδικό "δύο"
Thundercats
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelokotsidou

Νεοφερμένος

Η trelokotsidou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Έβλεπα τα περισσότερα παιδικά που έπαιζε η κρατική τηλεόραση τότε( δεν είχε και μεγάλη ποικιλία :mad:) τα πιο αγαπημένα, τα οποία και τώρα όποτε τα πετυχαίνω τα βλέπω με σιγκίνηση( άτιμα γηρατειά :'( ) είναι τα στρουμφάκια, του κουτιού τα παραμύθια και thunder, thunder....thundercats :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Εγώ ακόμα παρακολουθώ. Αλλά δεν έχω όρεξη να πω ποια. Είναι πάρα πολλά. Σχεδόν όλα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
A, κι εγώ βλέπω ακόμα πολλά. Το μόνο ομως που κυνηγάω να δώ είναι το Dexter's Lab (που κι αυτό δεν είναι τελείως παιδικό).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Τενεκεδούπολη, κάντυ-κάντυ, στρουφάκια, του κουτιού τα παραμύθια, ΦΡΟΥΤΟΠΙΑ (δεν την έβλεπε κανείς άλλος???), θάντερκατς, και πολλά άλλα...
Αχ! Τι αναμνήσεις μου ήρθαν τώρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Iga-no Kabamaru(Καμπαμαρού)

οοοολε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Φρουτοπια, καντυ καντυ, του κουτιου τα παραμυθια, στρουμφακια, ενα αλλο που εδειχνε πως ειναι εσωτερικα το σωμα κι εδειχνε κατι γιατρους να τρεχουν πανω κατω αλλα δε θυμαμαι κααααθολου πως λεγεται..
Τωρα συνεχιζω να βλεπω στρουμφακια και bob σφουγγαρακη τετραγωνοπαντελονη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gademis :
A, κι εγώ βλέπω ακόμα πολλά. Το μόνο ομως που κυνηγάω να δώ είναι το Dexter's Lab (που κι αυτό δεν είναι τελείως παιδικό).

Εγώ γμτ την έχω χάσει τη σειρά, αν και μου αρέσει πολύ :/

Με το πολύ PC/internet έχω χάσει τελείως τόπο και χρόνο γμτ.

Επική σειρά (δεν ξέρω αν τη θυμάται κανείς) ήταν το QUACK PACK!
ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Πάντα είχα μια αδυναμία στον Donald βέβαια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Φρουτοπία έβλεπα που ήταν φοβερή (αν και μου κανει λιγο ταξική πάλη του λαού της φρουτοπίας εναντίων των πολυεθνικών Λεμονοστιφτέξ και Κομποστάλ τώρα που ξανασκέυτομαι το σενάριο, μετά τα στρουμφάκια βλέπω παντού προπαγάνδα). Ιga-no Kabamaru είδα λίγο και νομίζω ηταν σε κάποιο παρακμιακό κανάλι που είχε 5-6 επισόδια όλα κι όλα, αλλά όλα τα λευτά ήταν η αισχρή μεταγλωτηση. ("Στο διαβολο... στο διαβολο... " και "Καταραμένε Χαγιάτε" :rofl:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
όλα τα λεφτα η μακαροναδα παιδιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie :
ρε εσυ ο Φιογκος
και ο Ρουχλας ειναι λα

"Ρε δίεση ο Φιόγκος"

Η Παρασκευούλα, το κοριτσάκι που άκουγε τα παραμύθια από τα κουκλάκια, πήγαινε στο ίδιο σχολείο με μένα και φυσικά αυτό το τραγουδακι της το τραγουδούσαμε ανελλιπως σε κάθε διάλειμμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 12 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top