Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,676 εγγεγραμμένα μέλη και 2,467,377 μηνύματα σε 78,352 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 431 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο είναι το πιο εύκολο θέμα που έχετε συναντήσει σε διαγώνισμα;

Giovanni_

Guest

Έχει γράψει n/a μηνύματα.

O Giovanni_ έγραψε: στις 17:37, 08-08-17:

Α δημοτικού στο μάθημα Μελέτη Περιβάλλοντος να αναλύσετε τις επιπτώσεις της παγκοσμιοποίησης και της τεχνολογικής ανάπτυξης στο περιβάλλον
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Unseen skygge

Διάσημο Μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 761 μηνύματα.

O Unseen skygge έγραψε: στις 01:26, 09-08-17:

Έτσι από απορία στα θεωρητικά μαθήματα πως αξιολογείτε την δυσκολία και την ευκολια; Είδα κάτι απαντήσεις για γεωγραφία που ουσιαστικά εννοούν ότι οι πρωτεύουσες της Ευρώπης είναι εύκολες. Τι φαση; Πιστεύω είναι μια γνώση που αν την έχεις πολύ απλά την γράφεις αν πάλι Όχι δεν μπορείς να μαντέψεις. Δηλαδή για εναν μαθητή στην Αμερική που θα του ζητήσουν τις πρωτεύουσες της Ευρώπης ή εμάς τις πρωτεύουσες των πολιτειών θα'ναι πιο δύσκολο θεμα; Ή κάτι που δεν θα έχουμε διαβασει; Τεσπα αποψη μου ότι στα θεωρητικά μαθήματα δεν υπάρχει εύκολο ή δύσκολο ή έχεις διαβάσει κάτι και το ξέρεις ή όχι. Τώρα αν υπάρχει ε νας δύσκολος ορισμός ή οι Πηγές στην ιστορία η Λυκείου είναι αλλη υπόθεση Αλλά πιστευω δεν μπορείς να αξιολογήσεις γνώση που δεν χρειάζεται σκέψη ως εύκολη ή δύσκολη.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια