Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,674 εγγεγραμμένα μέλη και 2,467,238 μηνύματα σε 78,349 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 473 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιοι είναι οι πιο όμορφοι καθηγητές του σχολείου σας;

bobis

Μαθητής Α' λυκείου

Ο bobis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 15 μηνύματα.

O bobis έγραψε: στις 19:42, 23-03-12:

hi καινουργιος
δεν ηξερα οτι υπαρχουν ομορφες καθηγητριες να μου πειτε που ειναι
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Mariliana

Νεοφερμένος

H Mariliana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H Mariliana έγραψε: στις 17:37, 24-03-12:

Υπάρχει μια φιλόλογος, που φοράει κάτι τακούνια και γίνεται πανικός, μόνο αυτή είναι η πιο ωραία στο σχολείο μας και ένας άντρας επίσης φιλόλογος που τα κορίτσια έχουν πάθει υστερία με αυτόν. Αυτοί είναι η πιο όμορφοι, όλοι οι άλλοι είναι πιο μεγάλοι σε ηλικία και ντύνονται λίγο... πιο παλιομοδίτικα.
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,467 μηνύματα.

H Ερις έγραψε: στις 19:04, 24-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από Mariliana
Υπάρχει μια φιλόλογος, που φοράει κάτι τακούνια και γίνεται πανικός, μόνο αυτή είναι η πιο ωραία στο σχολείο μας και ένας άντρας επίσης φιλόλογος που τα κορίτσια έχουν πάθει υστερία με αυτόν. Αυτοί είναι η πιο όμορφοι, όλοι οι άλλοι είναι πιο μεγάλοι σε ηλικία και ντύνονται λίγο... πιο παλιομοδίτικα.
Εεε καλά... κλασικά!!
Παράθεση

Johnnaousa

Φοιτητής

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,939 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 19:10, 24-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από Ἔρις
Εεε καλά... κλασικά!!
γκουχ γκουχ
Παράθεση

Loreley

Φοιτητής

H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε: στις 19:11, 24-03-12:

Σε μας φέτος όλοι σκατά είναι και οι πιο πολλοί με το ένα πόδι στον τάφο.
1
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις έγραψε: στις 19:16, 24-03-12:

τι ανθυπονοείς; χα! δεν κατάλαβα

Πουλάκι (Bernadette)

Μαθητής Α' λυκείου

H Bernadette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 73 μηνύματα.

H Πουλάκι χτυπώντας το κεφάλι της στο πληκτρολόγιο έγραψε: στις 23:26, 24-03-12:

Μπλιαχ, μπλιαχ, κανένας!

Ποιον να πρωτοσχολιάσω... Τον καράφλα φιλόλογο με τη χοντρή μύτη; Τον μαθηματικό με τα πατομπούκαλα (και χειρότερα); Ή μήπως τον χοντρό διευθυντή;

Όλοι είναι... Χάλια μαύρα
1
Παράθεση

elenifc

Νεοφερμένος

H elenifc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H elenifc έγραψε: στις 10:53, 25-03-12:

Μια καθηγητρια αρχαιων ειναι πολυ ομορφη!
Μπορω να το καταλαβω και απο την σταση των αγοριων απεναντι της
1
Παράθεση

Alma Libre (Sinéad)

Φοιτητής

H Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών (ΑΕΙ/Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 16:47, 27-03-12:

Η Πιο ωραία είναι η φιλόλογος,μια κοκκινομάλα
και ο πιο ωραίος...δεν έχουμε ωραίο καθηγητή :ρ
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 12:25, 28-04-12:

γενικοτερα ολοι μας οι καθηγητες ειναι ομορφοι αλλα οκ υπαρχουν καποιοι που ειναι ΘΕΟΙ ΚΑΙ ΘΕΕΣ! εμενα προσωπικα μου αρεσει η μια απο τις 2 μου φιλολογους δεν θελω ν απω δημοσια το ονομα της αλλα ειναι κουκλα απο αντρες ειναι ο μαθματικος μου
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις έγραψε: στις 12:53, 28-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από elenifc
Μια καθηγητρια αρχαιων ειναι πολυ ομορφη!
Αρχική Δημοσίευση από Τρελη διδυμαραα
Η Πιο ωραία είναι η φιλόλογος
Αρχική Δημοσίευση από sweetymt
εμενα προσωπικα μου αρεσει η μια απο τις 2 μου φιλολογους
Κλασικά!!! 8)
1
Παράθεση

inna99 (Ίνα)

Φοιτητής

H Ίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας (ΑΕΙ/Κέρκυρα) και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H inna99 έγραψε: στις 18:23, 02-05-12:

Η καθηγήτρια Μουσικής,επειδή είναι πιο νέα,και ναι,είναι όμορφη και ντύνεται ωραία.
Παράθεση

Angelofdarnknes (Sociopath)

Νεοφερμένος

Ο Sociopath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 38 μηνύματα.

O Angelofdarnknes Όταν κάηκε το Σνίτσελ έγραψε: στις 23:55, 21-08-12:

στο δημοτικο ειχαμε μια στα γερμανικα ..μιλαμε θεα ..ηταν ψηλη και μελαχρινη και φορουσε συνεχεια τακουνια ..και την ελεγαν Μικαέλα ..κολαση..τωρα που το σκεφτομαι ντροπη μου..στο γυμνασιο τωρα ομορφη του τυπου για τπτ σοβαρο μια φιλολογοσ που ιενια καπου 38 εχει 4 παιδια αλλα εινια παρα πολυ ομορφη και καλη..επισησ εχουμε κια μια καρατσουλαρα του κερατα καλιτεχνικων που φοραει κατι καλτσον κατι μπουστα οτι νανε ...
Παράθεση

NikoTexXx (Νίκος)

Φοιτητής

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

O NikoTexXx έγραψε: στις 00:09, 22-08-12:

στο δημοτικο ειχαμε μια ωραια καθηγητρια αγγλικων και οταν εσκυβε φαινοταν το στρινγκ της... στο γυμνασιο δεν ειχαμε καμια ωραια... μετα στη β λυκειου ειχαμε μια ωραια φιλολογο στα 35-40, που ητανε γυμνασμενη και ξανθια με 3 παιδια, διαζευγμενη και με γκομενο μικροτερο απο αυτην... αλλα ητανε βλαμμενη
Παράθεση

SiMoS43710 (Σίμος)

Φοιτητής

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 299 μηνύματα.

O SiMoS43710 Let me intergrate you. έγραψε: στις 00:15, 22-08-12:

Πέρυσι είχαμε μια πολύ όμορφη φιλόλογο, γύρω στα 27-28 πρέπει να ήταν.
Στο γυμνάσιο, επίσης ακόμα μια φιλόλογος αλλά μεγαλύτερη (35αρα :Ρ).
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 10:24, 22-08-12:

Φυσικα η μια φιλολογος! 40 αλλα πολυ ομορφη!
Παράθεση

GiannosFloyd

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο GiannosFloyd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 140 μηνύματα.

O GiannosFloyd έγραψε: στις 01:51, 24-08-12:

Τρεις κλασσικές κάτω των 30 και ένα τρελο ξανθο γαλανοματικο μιλφ στα καλλιτεχνικά με πολυ πρόστυχο ντύσιμο(12ποντα ΚΑΘΕ μέρα κ.α).
1
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 18:01, 24-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από GiannosFloyd
Τρεις κλασσικές κάτω των 30 και ένα τρελο ξανθο γαλανοματικο μιλφ στα καλλιτεχνικά με πολυ πρόστυχο ντύσιμο(12ποντα ΚΑΘΕ μέρα κ.α).

Dont worry ειχα μια τετοια!
Παράθεση

nikoslarissa (Νικος)

Φοιτητής

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 653 μηνύματα.

O nikoslarissa έγραψε: στις 18:51, 24-08-12:

Και εμεις ειχαμε μια φετος που μας εκανε εκθεση και ηταν καθε μερα με τα δωδεκαποντα.Επισης στο γυμνασιο ειχαμε μια ξανθια στα κειμενα που την ειχαμε ερωτευτει ολοι.Αλλά η πιο ωραια ηταν αυτη που ειχα στο φροντιστηριο αγγλικων η οποια οταν εσκυβε φαινοντουσαν ολα
Παράθεση

georgia.94

Πολύ δραστήριο μέλος

H georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.

H georgia.94 έγραψε: στις 13:33, 25-08-12:

Εμεις γιατι ποτε μα ποτεεεε δεν ειχαμε καποιον καθηγητη της προκοπης?????Ολοι ανεξαιρετως δεν βλεπονταν!=ΡΡ
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    fotinipapa

Βρείτε παρόμοια