Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,674 εγγεγραμμένα μέλη και 2,467,262 μηνύματα σε 78,349 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 494 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιοι είναι οι πιο όμορφοι καθηγητές του σχολείου σας;

alex2395 (Aλεξανδρος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 585 μηνύματα.

O alex2395 Where the streets have no name έγραψε: στις 20:45, 24-04-11:

μπα δεν εχουμε απο αυτες....ειμαστε και επαρχια οποτε...
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Loreley

Φοιτητής

H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε: στις 22:46, 25-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από anna-maria_97
γεια σας!!joanna μηπως αυτη η καθηγητρια ειναι ψιλη,ξανθια και διδασκει στο μπραχαμι και στις γυρω περιοχες??
Δεν είναι ακριβώς ξανθιά, είναι καστανόξανθη. Μάλλον όμως δεν εννοούμε την ίδια.
Δεν μένω Αθήνα.
Παράθεση

αδαμαντια52071 (νυσταλέα)

Μαθητής Γ' λυκείου

H νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,636 μηνύματα.

H αδαμαντια52071 έγραψε: στις 22:54, 25-04-11:

η ομορφοτερη καθηγητρια ειναι αυτη που βαζει τις λιγοτερες ασκησεις............
3
1
Παράθεση

Loreley

Φοιτητής

H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε: στις 22:56, 25-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από αδαμαντια52071
η ομορφοτερη καθηγητρια ειναι αυτη που βαζει τις λιγοτερες ασκησεις............
χαχαχα σωστά!!!
Παράθεση

Joaquín

Φοιτητής

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,382 μηνύματα.

O Joaquín έγραψε: στις 22:58, 25-04-11:

Και το βραβείο για το καλύτερο θρεντ του ischool απονέμεται, τουρουτουρουυυυυυυυυυυυυυυ, σε αυτό εδώ το θεματάκι.Congrats στον OP.
Εγώ να σημειώσω την κ@υλα που μου κάνει έκθεση, καθώς και δύο νάρες στο φροντ που με βάζουν σε σκέψεις να πάω θεωρητική!
Παράθεση

tebelis13

Πτυχιούχος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος . Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.

O tebelis13 έγραψε: στις 23:03, 25-04-11:

Topic starter πές μου διεύθυνση να σου στείλω φωτό να ξελαφρώσεις καμάρι μου
Παράθεση

Chiyo

Δραστήριο Μέλος

H Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 294 μηνύματα.

H Chiyo έγραψε: στις 15:45, 24-08-11:

πω πωω.....να δείτε τι έγινε μες στην τάξη μας όταν μπήκε για πρώτη φορά μέσα η καθηγήτρια της οικιακής οικονομίας!!!! στο διάλειμμα όλοι είχαν μαζευτεί γύρω της (κυρίως αγόρια φυσικά) και την ρωτούσαν απο που είναι και με τι άσχολείται.... χαχα... καλά δεν λέω είναι όντως πολύ όμορφη και ντύνεται υπέροχα *_*
1
Παράθεση

cacofonix

Φοιτητής

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ανοιχτό Πανεπιστήμιο . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O cacofonix έγραψε: στις 19:24, 24-08-11:

Να μας τη γνωρίσεις, δεν είναι για τους συμμαθητές σου.
1
Παράθεση

manos4 (Μάνος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 794 μηνύματα.

O manos4 έγραψε: στις 19:32, 24-08-11:

της οικιακής οικονομιας στην 2α γυμνασίου νομίζω,η οποία ήταν πάρα πολύ όμορφη.Βέβαια όταν έβγαινε στον πίνακα οι συμμαθητές μου και εγώ() δεν κοιτάζαμε αυτά που έγραφε...κοιτάζαμε κάποια άλλα πράγματα..
Εμένα με είχε συμπαθήσει και μου έβαζε συνέχεια 20(),αν και δεν πρόσεχα ιδιαίτερα αυτά που έλεγε..
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,467 μηνύματα.

H Ερις έγραψε: στις 19:39, 24-08-11:

Απ' ότι βλέπω πάντως οι φιλόλογοι (4-5 πρέπει να είπατε μέχρι τώρα) είναι οι πιο ωραίες!!
1
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,751 μηνύματα.

O nPb ... έγραψε: στις 19:41, 24-08-11:

από φοιτήτριες...οι φιλόλογοι είναι μακράν οι πιο σέξυ φοιτήτριες (με τις πολλές απαιτήσεις μέχρι να τις κατακτήσεις...βγήκε και ομοιοκατάληξη )
3
Παράθεση

KnightRider

Φοιτητής

Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 943 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε: στις 19:46, 24-08-11:

Κάποιο τμήμα του σχολείου μας ήταν μια καθηγήτρια αγγλικών... Μπουκιά και συγχώριο... Ψηλή, μαυρομάλλα, όλο το πακέτο.. Κρίμα που δεν την είχα.. Τυχερός ο φυσικός μας (δεν ξέρω αν είναι αλήθεια - έτσι ακουγόταν στο σχολείο)..

Η πιο όμορφη καθηγήτρια όμως που είχα ήταν στο φροντιστήριό μου.. Κάναμε μαζί της Αρχαία Κατεύθυνσης.. Η καλύτερη ώρα.. Μωρό με το μ κεφαλαίο..
1
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,751 μηνύματα.

O nPb ... έγραψε: στις 20:41, 19-03-12:

Για πείτε μας κοπελίτσες..όμορφο καθηγητή είχατε ποτέ;

Κωλύομαι να πω κάποια προσωπική περίπτωση λόγω σεξουαλικού προσανατολισμού.
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Πτυχιούχος

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Πτυχιούχος . Έχει γράψει 2,609 μηνύματα.

H Dalian έγραψε: στις 20:45, 19-03-12:

Α Λυκείου. Τεχνολογία. ΘΕΟΣ.
1
Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε: στις 20:50, 19-03-12:

γ γυμνασιου αυτη που μας εκανε κοινωνικη και πολιτικη αγωγη.

και η γαλλικος! ολα τα αγορια ειμασταν ερωτευμενα μαζι της
Παράθεση

Εχέμυθη

Φοιτητής

H Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,282 μηνύματα.

H Εχέμυθη who is waiting for the miracle.... έγραψε: στις 21:07, 19-03-12:

Η φιλολογος μας που μας κανει Ελενη..Δε θα σχολιασω τοσο την ομορφια της, ειναι πανεμορφη γυναικα αλλα το ντυσιμο της...Αχ αυτα τα παπουτσια της!Τα ρουχα της!Εχει γουστο!
Παράθεση

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

H Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,276 μηνύματα.

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε: στις 21:20, 19-03-12:

ο χημικος μου φετος στο σχολειο και αυτος που θα μου κανει χημεια του χρονου στο φροντιστηριο
Παράθεση

stefanos... (Στεφανος)

Φοιτητής

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφορικής (ΤΕΙ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 973 μηνύματα.

O stefanos... το καλό παιδί έγραψε: στις 21:21, 19-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από evangelie :)
ο χημικος μου φετος στο σχολειο και αυτος που θα μου κανει χημεια του χρονου στο φροντιστηριο
αφου και οι δυο σου κανουν χημεια πιστευω πως θα εχετε καλη χημεια μεταξυ σας!!!
4
Παράθεση

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

H Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,276 μηνύματα.

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε: στις 21:24, 19-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από stefanos...
αφου και οι δυο σου κανουν χημεια πιστευω πως θα εχετε καλη χημεια μεταξυ σας!!!
χαχαχαχα ελεοσ! με τον του σχολειου δεν θα το ελεγα... ειναι μονο να τον βλεπεις! ο αλλος παλι εμπνεει πιο πολυ!
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,467 μηνύματα.

H Ερις έγραψε: στις 21:30, 19-03-12:

Και στο δημοτικό είχαμε και στο γυμνάσιο και στο λύκειο αλλά και στο πανεπιστήμιο έχουμε ωραίους καθηγητές!!
(μόνο για το νηπιαγωγείο δε μπορώ να μιλήσω γιατί είχα μόνο γυναίκες )
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    fotinipapa

Βρείτε παρόμοια