Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,667 εγγεγραμμένα μέλη και 2,466,969 μηνύματα σε 78,333 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 472 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Εξετάσεις γυμνάσιο

LiViNGtheLiFE

Φοιτητής

H LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,895 μηνύματα.

H LiViNGtheLiFE έγραψε: στις 16:41, 24-04-11:

πφφφφφ!!!!
αααααμάν!
δλδ στις 6 σταματάμε τα μαθήματα? τραγικό!!
τώρα δεν υπάχρει περίπτωση να μην βάλλουν πρώτο μάθημα ιστορία! με το 10-13 κάτι γινόταν, μπορεί να έβαζαν κανα πιο εύκολο μάθημα...
παντώς επαναλήψεις τώρα στις διακοπές δεν με βλέπω να κάνω... κάνω όποτε μου ρθει τπτ ασκήσεις μαθηματικά και αυτό ειναι... αρχαία, εντάξει βαριέμαι να κάνω όλο το βιβλίο επανάληψη, μια και καλή τότε, και στα υπόλοιπα δεν έχω ίδεα για την ύλη...
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

jj!

Συντονιστής

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 5,218 μηνύματα.

O jj! έγραψε: στις 21:18, 24-04-11:

Εμάς η μαθηματικός μάς έδωσε κάποιες επαναληπτικές ασκήσεις. Ήδη άρχισα να λύνω μερικές, μιας και τα μαθηματικά είναι το δεύτερο μάθημα που θα εξεταστουμε.

Γενικά, από Αρχαία είναι sos οι μετοχές. Από τα μαθηματικά το Πυθαγόρειο Θεωρημα, η τετραγωνική ρίζα και η Τριγωνομετρία.

Παράθεση

Loreley

Φοιτητής

H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε: στις 14:15, 25-04-11:

Και εγώ έλυσα μία φωτοτυπία με επαναληπτικές ασκήσεις μαθηματικών. Διάβασα επίσης 10 μαθήματα που θα πέσουν στάνταρ στα Θρησκευτικά και μας τα έδωσε η θεολόγος μας για επανάληψη το πάσχα. Τώρα έχω αρχίσει να διαβάζω Γεωγραφία, απο μία φωτοτυπία με πιθανές ερωτήσεις για το τέλος. Αρχαία δεν θα διαβάσω πολύ, γιατί κάποια τμήματα είναι πολύ πίσω και τώρα δεν ξέρω ακριβώς πως θα κανονίσουν την ύλη. Σος είναι και η προστακτική, ευκτική, υποτακτική κ.λπ., όπως και οι κλίσεις ουσιαστικών π.χ. μητήρ, πατήρ κ.λπ.
Καλή μας επιτυχία
ΥΓ: Ποιό μάθημα λέτε να γράψουμε πρώτο; Ισχυεί το ίδιο πρόγραμμα για όλα τα σχολεία;
1
Παράθεση

jj!

Συντονιστής

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 5,218 μηνύματα.

O jj! έγραψε: στις 14:45, 25-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από Joanna97
ΥΓ: Ποιό μάθημα λέτε να γράψουμε πρώτο; Ισχυεί το ίδιο πρόγραμμα για όλα τα σχολεία;
Όχι. Κάθε σχολείο έχει διαφορετικό πρόγραμμα εξετάσεων. Εξαιρούνται οι πανελλαδικές εξετάσεις που έχουν ίδιο πρόγραμμα σε όλα τα σχολεία

Συνήθως η Ιστορία είναι πρώτη, άλλα μπορεί να είναι και τα μαθηματικά και λιγότερο τα άλλα μαθήματα
Παράθεση

Loreley

Φοιτητής

H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε: στις 14:55, 25-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από jj!
Όχι. Κάθε σχολείο έχει διαφορετικό πρόγραμμα εξετάσεων. Εξαιρούνται οι πανελλαδικές εξετάσεις που έχουν ίδιο πρόγραμμα σε όλα τα σχολεία

Συνήθως η Ιστορία είναι πρώτη, άλλα μπορεί να είναι και τα μαθηματικά και λιγότερο τα άλλα μαθήματα
Οκ! Σε ευχαριστώ πολύ!!
Παράθεση

maria.... (Μαρία)

Φοιτητής

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.

H maria.... έγραψε: στις 14:13, 27-04-11:

Άκουσε κανείς πότε θα είναι το συμβούλιο των καθηγητών όπου εκείνη τη μέρα δεν θα πάμε σχολείο;
Παράθεση

Loreley

Φοιτητής

H Loreley έγραψε: στις 14:33, 27-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από maria....
Άκουσε κανείς πότε θα είναι το συμβούλιο των καθηγητών όπου εκείνη τη μέρα δεν θα πάμε σχολείο;
Μάλλον την Τρίτη 10 Μαϊου
1
Παράθεση

jj!

Συντονιστής

O jj! έγραψε: στις 22:32, 27-04-11:

Εμάς οι καθηγητές μας, μας είπαν ότι το συμβούλιο θα λάβει χώρα τη Πέμπτη 5 Μαΐου
Παράθεση

Loreley

Φοιτητής

H Loreley έγραψε: στις 20:57, 28-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από jj!
Εμάς οι καθηγητές μας, μας είπαν ότι το συμβούλιο θα λάβει χώρα τη Πέμπτη 5 Μαΐου
Ίσως και να έχεις δίκιο, γιατί και εγώ δεν ξέρω σίγουρα την άλλη εβδομάδα θα μας πουν
Παράθεση

Guest 019112

Guest

Έχει γράψει n/a μηνύματα.

O Guest 019112 έγραψε: στις 23:14, 01-05-11:

Οι εξετάσεις ξεκινάνε 13.. ή απλά κλέινουν τα σχολεία εκείνη τη μέρα ?
Παράθεση

Boom

Επιφανές Μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,129 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 23:49, 01-05-11:

13 ξεκινάτε.
Παράθεση

LiViNGtheLiFE

Φοιτητής

H LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,895 μηνύματα.

H LiViNGtheLiFE έγραψε: στις 23:56, 01-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από Panosgp
Οι εξετάσεις ξεκινάνε 13.. ή απλά κλέινουν τα σχολεία εκείνη τη μέρα ?
13 Μαϊου δινουμε το πρωτο μαθημα... σταματαμε τα μαθηματα στις 10 Μαϊου και στις 10 Ιουνιου σταματαμε τις εξετασεις
Παράθεση

maria.... (Μαρία)

Φοιτητής

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.

H maria.... έγραψε: στις 00:24, 02-05-11:

Έμαθε κανείς πότε θα γίνει σίγουρα αυτό το συμβούλιο των καθηγητών; Ποιά ημέρα δηλαδή που να έχει καταχωρηθεί;
Παράθεση

Boom

Επιφανές Μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,129 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 00:40, 02-05-11:

Καημός. ^^
Bρε παιδιά όταν λέτε την Τρίτη 10/5 θα κάνουν συμβούλιο τι εννοείτε; (δηλαδή σχολείο εκείνη τη μέρα δεν θα πάμε; )
Έμαθε κανείς πότε θα γίνει σίγουρα αυτό το συμβούλιο των καθηγητών; Ποιά ημέρα δηλαδή που να έχει καταχωρηθεί;
Γιατί δε ρωτάς αύριο;
Παράθεση

LiViNGtheLiFE

Φοιτητής

H LiViNGtheLiFE έγραψε: στις 21:23, 10-05-11:

κλεισαμε λοιπον...
παρασκευη (και δεκατρεις ) πρωτο μαθημα ιστορια!
εσεις τι δινετε πρωτο?
Παράθεση

Loreley

Φοιτητής

H Loreley έγραψε: στις 22:51, 10-05-11:

Και εμείς ιστορία!
Παράθεση

Guest 019112

Guest

Έχει γράψει n/a μηνύματα.

O Guest 019112 έγραψε: στις 23:09, 10-05-11:

Και εμείς ιστορία..
Παράθεση

socially excluded

Πολύ δραστήριο μέλος

H socially excluded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 486 μηνύματα.

H socially excluded έγραψε: στις 13:28, 11-05-11:

Ιλιάδα
Παράθεση

~LoVeR BoY~

Περιβόητο Μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,220 μηνύματα.

O ~LoVeR BoY~ E.K.A.M. έγραψε: στις 13:32, 11-05-11:

Αντί να βάλετε αρχαία ή ιστορία ή φυσική βάλατε ιλιάδα;
1
Παράθεση

maria_lulu (Mαρία)

Φοιτητής

H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Χημείας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε: στις 13:35, 11-05-11:

Και εμεις Ιστορια!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια