Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,182 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,673 μηνύματα σε 79,273 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 263 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Είσαι Γυμνάσιο; Σε ποιο θρανίο κάθεσαι;

[Δημοσκόπηση] Είσαι Γυμνάσιο; Σε ποιο θρανίο κάθεσαι;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 136)
Στο 1ο
30
22,06%
Στο 2ο
26
19,12%
Στο 3ο
17
12,50%
Στο 4ο
8
5,88%
Στο 5ο
1
0,74%
Στο τελευταίο
17
12,50%
Άλλο
1
0,74%
Αλλάζω συνέχεια
7
5,15%
Δεν πάω Γυμνάσιο
29
21,32%

Σίμος53101

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Σίμος53101 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 128 μηνύματα.

O Σίμος53101 έγραψε: στις 23:18, 24-11-10:

Πάντα καθόμουν στο 1ο γιατί τις λιγοστές απαντήσεις που ήξερα στην φυσική και στα μαθηματικά ήθελα να τις λέω
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

jj!

Συντονιστής

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 5,261 μηνύματα.

O jj! έγραψε: στις 19:26, 03-01-11:

Εγώ κάθομαι στη μέση (3ο θρανίο), άκρη-άκρη ανάμεσα στα δύο παράθυρα, δίπλα στο καλοριφέρ

Η σειρά μου, έχει τους χειρότερους μαθητές τη τάξης, μιας και κανένας τους δεν πήρε πάνω από 14 Φωτεινή εξαίρεση, εγώ (19 7/13)

Βέβαια, τα χαζά από πίσω και από μπροστά, ανοίγουν τα παράθυρα και όλο το κρύο, έρχεται πάνω μου-.-' Πώς δεν αρρωσταίνω, ένας θεός ξέρει.

Αυτά
Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Πτυχιούχος

H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Στρατιωτική σχολή αξιωματικών σωμάτων και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,721 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε: στις 20:18, 09-01-11:

Εγώ στο πρώτο!
Παράθεση

Chris_Kon

Φοιτητής

Ο Chris_Kon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 104 μηνύματα.

O Chris_Kon :D έγραψε: στις 14:53, 19-05-11:

Α' γυμνασίου δεύτερο θρανίο μπροστά στη έδρα.. Β΄ γυμνασίου στην αρχή στην ίδια θέση και μετά 3η σειρά απ' την έδρα 1ο θρανίο!!! Τέλεια πέρασα και στα 2 Γ' γυμνασίου ελπίζω να πιάσω 2η σειρά από έδρα 2ο θρανίο! The Best!! Το πρώτο/δεύτερο θρανίο πάντα πιάνει στο να σε συμπαθήσουν οι νέοι ^^
1
Παράθεση

Γιώργος00753684 (Κούγκαρ της Ενωσης Ζωαδιων)

Μαθητής Α' λυκείου

Ο Κούγκαρ της Ενωσης Ζωαδιων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 101 μηνύματα.

O Γιώργος00753684 LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL έγραψε: στις 10:17, 23-05-11:

Μπορείτε να ψηφίσετε και σε πιο καθόσασταν στο Γυμνάσιο
Παράθεση

Chr96

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 139 μηνύματα.

H Chr96 έγραψε: στις 12:35, 23-05-11:

Στην Α Γυμνασίου καθόμουν στο 3ο θρανίο(στη σειρά μπροστά απ'την έδρα) και στη Β Γυμνασίου καθόμουν στο 2ο(στην ίδια σειρά)
Στην αρχή της φετινής χρονιάς καθόμουν πάλι στο δεύτερο, αλλά στη μεσαία σειρά. Τους τελευταίους μήνες όμως πήγα στο προτελευταίο(απ'τη μεριά του καλοριφερ:Ρ)
1
Παράθεση

Μαθητής Α' λυκείου

Ο Κούγκαρ της Ενωσης Ζωαδιων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 101 μηνύματα.

O Γιώργος00753684 LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL έγραψε: στις 13:08, 23-05-11:

χαχα ναι.... Η καλύτερη θέση είναι κοντα στο παραθυρο η το καλοριφερ.. αναλογα την εποχη ..
1
Παράθεση

Chr96

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 139 μηνύματα.

H Chr96 έγραψε: στις 13:30, 23-05-11:

..και στη μεσαία σειρά είναι πολύ καλά το καλοκαίρι, κυρίως όταν γράφεις εξετάσεις. Από πάνω σου είναι οι ανεμιστήρες και δροσίζεσαι, γι'αυτό :Ρ
Παράθεση

mariagezz (Μαρία)

Μαθητής Α' λυκείου

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H mariagezz έγραψε: στις 13:57, 23-05-11:

πρώτο.. επειδή τα άλλα ήταν πιασμένα!
Παράθεση

Guest 019112

Guest

Έχει γράψει n/a μηνύματα.

O Guest 019112 έγραψε: στις 13:08, 24-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από Chr96
..και στη μεσαία σειρά είναι πολύ καλά το καλοκαίρι, κυρίως όταν γράφεις εξετάσεις. Από πάνω σου είναι οι ανεμιστήρες και δροσίζεσαι, γι'αυτό :Ρ
Εμείς δεν έχουμε καν ανεμιστήρες και μας θέλουν και ψηφιακούς πίνακες..
1
Παράθεση

Χιον@τη! (maroulaki!)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H maroulaki! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Χιον@τη! έγραψε: στις 13:12, 24-05-11:

πρώτο..
Παράθεση

Μαθητής Α' λυκείου

O Γιώργος00753684 LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL έγραψε: στις 16:32, 05-06-11:

Μεχρι τώρα νικα το πρωτο θρανιο!
Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Φοιτητής

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικοθεραπείας (ΤΕΙ/Αίγιο) και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,590 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 16:10, 03-08-11:

2ο καθομουν
Παράθεση

Εχέμυθη

Φοιτητής

H Εχέμυθη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,450 μηνύματα.

H Εχέμυθη who is waiting for the miracle.... έγραψε: στις 16:13, 03-08-11:

2ο καθομαι!
Παράθεση

thanosnt

Φοιτητής

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 341 μηνύματα.

O thanosnt έγραψε: στις 18:21, 06-08-11:

α γυμνασιου 3ο ,β γυμνασιου 2ο μετα τα χριστουγεννα τελευταιο , γ γυμνασιου αρχικα τελευταιο στην συνεχεια 1ο(ειχα ξενερωσει εκει μπροστα)
Παράθεση

tzwrtzia

Πτυχιούχος

H tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος . Έχει γράψει 476 μηνύματα.

H tzwrtzia έγραψε: στις 19:39, 06-08-11:

από το γυμνάσιο μέχρι και το λύκειο συνεχώς η ίδια ιστορία. την πρώτη μέρα γεμάτη όρεξη και με γεμάτες μπαταρίες έμπαινα στην τάξη για να προλάβω το πρώτο θρανίο μπροστά στην έδρα. με το πού άρχιζε όμως να μπαίνει η άνοιξη και η μπαταρίες άρχιζαν να αποδυναμώνονται μετακόμιζα τελευταίο θρανίο στο παράθυρο.

btw μεγαλύτερη φάση είχε όταν ενώναμε όλα τα θρανία και κάναμε διάφορα σχήματα με συνηθέστερα σχήματα ένα μεγάλο Π ή έναν τετραγωνισμένο κύκλο και στο κέντρο του ένα θρανίο για τιμωρία για όποιον δε καθόταν καλά! αχχ.. τι μου θυμίσατε τώρα!
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,433 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 19:44, 06-08-11:

καθομουν 1ο θρανιο διπλα στο καλοριφερ
Παράθεση

tzwrtzia

Πτυχιούχος

H tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος . Έχει γράψει 476 μηνύματα.

H tzwrtzia έγραψε: στις 19:48, 06-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
καθομουν 1ο θρανιο διπλα στο καλοριφερ
στα μεγάλα κρύα που μετακόμιζα καμιά φορά προς καλοριφέρ μεριά, πάντα κατέληγα να 'μαι σα μαστουρωμένο μέσα στην τάξη, γιατί τα είχαν στο φούλ κι εγώ πήγαινα και κολλούσα πάνω τους φορώντας, πάντα, το μπουφάν!
1
Παράθεση

BLaZy8 (Μαρία)

Φοιτητής

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διδακτικής της Τεχνολογίας και Ψηφιακών Συστημάτων Πειραιά . Έχει γράψει 412 μηνύματα.

H BLaZy8 Ninja Coder wannabe... έγραψε: στις 20:18, 06-08-11:

εγώ πάντα 2ο θρανίο...πάντα στο παράθυρο

και κάτω απο το παράθυρο ειναι το καλοριφερ...οποτε οταν εχει ζεστη δροσιζομαι απο το παραθυρο και οταν εχει κρυο ζεστενομαι απο το καλοριφερ

απο Α γυμνασιου μεχρι και β Λυκειου παντα το ιδιο βιολι
Παράθεση

antwwwnis (Αντωωωνης)

Φοιτητής

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,152 μηνύματα.

O antwwwnis ,αφού έκανε διατάσεις στα δάχτυλα του, έγραψε: στις 20:23, 06-08-11:

Γυμνάσιο:
Α ταξη, 4ο θρανίο αριστερά
Β ταξη, προτελευταιο θρανίο δεξιά
Γ ταξη, τελευταίο θρανίο κεντρο
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια