Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,159 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,197 μηνύματα σε 79,228 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 555 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Είσαι Γυμνάσιο; Σε ποιο θρανίο κάθεσαι;

[Δημοσκόπηση] Είσαι Γυμνάσιο; Σε ποιο θρανίο κάθεσαι;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 136)
Στο 1ο
30
22,06%
Στο 2ο
26
19,12%
Στο 3ο
17
12,50%
Στο 4ο
8
5,88%
Στο 5ο
1
0,74%
Στο τελευταίο
17
12,50%
Άλλο
1
0,74%
Αλλάζω συνέχεια
7
5,15%
Δεν πάω Γυμνάσιο
29
21,32%

maria.... (Μαρία)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security . Έχει γράψει 1,472 μηνύματα.

H maria.... έγραψε: στις 21:39, 05-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από DESPOINA
Σας επέτρεπαν να αλλάζετε ε;
Εμάς ούτε καν...μέχρι τη πρώτη εβδομάδα έπρεπε να βολευτούμε.
Όχι δεν μας άφηναν,απλώς μας είπαν να πάμε να κάτσουμε στο θρανίο αυτό!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Redsky (Ελπινίκη)

Μαθητής Β' γυμνασίου

H Ελπινίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H Redsky έγραψε: στις 12:17, 06-10-10:

Δεύτερο... Πρώτο άπαπα, δε μ' αρέσει η απευθείας θέα της έδρας και των καθηγητών... Κι απ' τα πιο πίσω δε βλέπω την τίφλα μου, έχουμε πολλούς ψηλούς στην τάξη.
Παράθεση

JaneWin

Διάσημο Μέλος

H JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 826 μηνύματα.

H JaneWin έγραψε: στις 19:24, 11-10-10:

Στο γυμνάσιο 3 θρανίο μέση και στις 3 τάξεις...-.-
Sτο λύκειο αναγκαστηκά μπροστά γιατί αμα ήθελες να κάτσεις πίσω έπρεπε να περιμένεις έξω από την αίθουσα από την αρχή του διαλλείματος...=(
Παράθεση

maria_lulu (Mαρία)

Φοιτητής

H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Χημείας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε: στις 13:42, 17-10-10:

2ο και φετος και περσι!!!
Παράθεση

~LoVeR BoY~

Περιβόητο Μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,220 μηνύματα.

O ~LoVeR BoY~ E.K.A.M. έγραψε: στις 13:48, 17-10-10:

Από το πρώτο το τελευταίο
Παράθεση

fanouria

Μαθητής Α' λυκείου

H fanouria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 137 μηνύματα.

H fanouria έγραψε: στις 00:28, 05-11-10:

στην α κ΄β γμνασιου καθόμουν στο 2ο θρανίο φέτος κάθομαι στο τελευταίο... έτσι για αλλαγη
Παράθεση

soter

Νεοφερμένος

Ο soter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 48 μηνύματα.

O soter έγραψε: στις 02:00, 05-11-10:

στο σχολειο μου αλλαζαμε καθε ωρα αιθουσα οποτε αλλαζα συνεχεια θρανιο. σε μερικα μαθηματα καθομουνα 1ο σε αλλα τελευταιο..
Παράθεση

Drama Prinzessin

Φοιτητής

H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών (ΑΕΙ/Πάτρα) . Έχει γράψει 2,335 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε: στις 21:49, 09-11-10:

Στην Α' και Β' γυμνασίου καθόμουν στο 2ο, φέτος κάθομαι στο 3ο!
Παράθεση

_Silence_

Φοιτητής

H _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Ιωάννινα) . Έχει γράψει 285 μηνύματα.

H _Silence_ έγραψε: στις 20:02, 10-11-10:

Και στην α + στην β αλλα και φετος 2 ,θρανιο δεξια μερια ,2 σειρα απο το παραθυρο ..φατσα καρτα με τον πινακα ..(ολο το καλοκαιρι ζαλιζα την διπλανη μου να κατσουμε εκει ..αυτη ηθελε 3 ..)
Η αληθεια ειναι οτι το 2 ειναι το καλυτερο γιατι στο 1 εισαι αυτοκολλητο με τον πινακα και μετα απο 3 και πισω δεν βλεπεις ...<τουλαχιστον εχω που εχω και μυωπια..>
Παράθεση

Nikitwinaki

Μαθητής Β' γυμνασίου

H Nikitwinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 20 μηνύματα.

H Nikitwinaki έγραψε: στις 22:29, 13-11-10:

Απ'το δημοτικό ήμουν απ'τοθς καλύτερους μαθητές, αλλά στο γυμνάσιο παίρνω σερή τα πρώτα θρανία. Στην κεντρική σειρά μάλιστα κολλητά με την έδρα.. Είναι κολπάκι για να σε πάρουν με καλο μάτι οι καθηγητές..
2
Παράθεση

nikmil (Νίκος)

Φοιτητής

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 132 μηνύματα.

O nikmil έγραψε: στις 16:49, 24-11-10:

εδώ και μία εβδομάδα μου έχει κατσικωθεί ένα παιδί στο ίδιο θρανίο με εμένα χωρίσ να με ρωτήσει...έκανα κάποιεσ προσπάθειεσ να τον διώξω αλλα δέν θέλει ευγένεια...δέν θέλω όμωσ και εγώ να μαλώνω...πλσ βοηθήστε...πώσ να διαχειριστώ την κατάσταση?
Παράθεση

koum

Φοιτητής

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 874 μηνύματα.

O koum έγραψε: στις 17:02, 24-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από nikmil
εδώ και μία εβδομάδα μου έχει κατσικωθεί ένα παιδί στο ίδιο θρανίο με εμένα χωρίσ να με ρωτήσει...έκανα κάποιεσ προσπάθειεσ να τον διώξω αλλα δέν θέλει ευγένεια...δέν θέλω όμωσ και εγώ να μαλώνω...πλσ βοηθήστε...πώσ να διαχειριστώ την κατάσταση?
Ερώτηση: Το θρανίο έχει καλή θέα;

Αν δεν θες σώνει και καλά να κάτσεις με άλλον, απλά ζήτα του να φύγει αυτός ή στην τελική άλλαξε εσύ. Αν πάλι δεν υπάρχουν άλλα θρανία άδεια, συζήτησέ το με τον πρόεδρο του τμήματός σου.
Παράθεση

nicolayyy (Νίκος)

Φοιτητής

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Γεωπονίας Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.

O nicolayyy time is my friend, timing is my enemy. έγραψε: στις 17:34, 24-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από koum
Ερώτηση: Το θρανίο έχει καλή θέα;

Αν δεν θες σώνει και καλά να κάτσεις με άλλον, απλά ζήτα του να φύγει αυτός ή στην τελική άλλαξε εσύ. Αν πάλι δεν υπάρχουν άλλα θρανία άδεια, συζήτησέ το με τον πρόεδρο του τμήματός σου.
χρησιμευει κ σ'αυτο ο προεδρος του τμηματος?
το μονο που εκανε ο δικος μας ηταν να κατεβαινει στο γραφειο του διευθηντη και να ζηταει εκδρομη/περιπατο αν ειχε καλο καιρο
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,877 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 17:49, 24-11-10:

Αν υπάρχουν κι άλλα θρανία πήγαινε σε ένα από αυτά, με δικαιολογία ότι δεν βλέπεις καλά στον πίνακα, ότι κρυώνεις αν είσαι σε πόρτα ή παράθυρο, ή και στη τελική πες του ότι θέλεις να κάθεσαι μόνος σου για να μπορείς να προσέχεις στο μάθημα.

Αν δεν καταφέρεις τίποτα, πιάνεις έναν καθηγητή, που σε συμπαθεί ή τέλος πάντων που δεν τον ντρέπεσαι, και του λες όσα μας είπες, και πες του να του αλλάξει θέση ο καθηγητής την ώρα του μαθήματος με κάποια δικαιολογία, ή να αλλάξει εσένα.
Το είχε κάνει μια φίλη μου παλιά επειδή της είχε μπαστακωθεί μια, και γλίτωσε.

Τώρα ο πρόεδρος της τάξης σιγά μη κάνει κάτι, και άμα έκανε σιγά μην τον άκουγε. xD
1
Παράθεση

Γιαππαπινα

Νεοφερμένος

H Γιαππαπινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 38 μηνύματα.

H Γιαππαπινα έγραψε: στις 18:57, 24-11-10:

καν του τι ζωή κόλαση και θα φύγει μόνο του .........

3
Παράθεση

Παράνοια (Σεμίνα)

Φοιτητής

H Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας Πάτρας . Έχει γράψει 217 μηνύματα.

H Παράνοια οι σκέψεις σου γίνονται αντικείμενα:) έγραψε: στις 19:47, 24-11-10:

δημοκρατικές διαδικασίες.Ξύλο,πάντα πιάνει
1
Παράθεση

Θάλεια

Φοιτητής

H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Ιωαννίνων . Έχει γράψει 2,788 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε: στις 19:49, 24-11-10:

Βάλε μια γραμμή στη μέση!
Η πλευρά σου + η πλευρά μου!
1
Παράθεση

Boom

Επιφανές Μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,128 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 19:55, 24-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από 9aleia
Lol, αυτό το κάναμε στο δημοτικό.

Δική μου απορία, σου έκανε κάτι;
Παράθεση

tiffanykal

Φοιτητής

H tiffanykal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 129 μηνύματα.

H tiffanykal έγραψε: στις 20:34, 24-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από nikmil
Δοκίμασε άλλη μια φορά να του ζητήσεις ευγενικά να αλλάξει θέση και αν δε βγάλεις άκρη μαζί του, συζήτησέ το με τον υπεύθυνο καθηγητή του τμήματος.
Αλλά γιατί δεν τον γνωρίζεις καλύτερα; Μπορεί να κάνετε παρέα στο τέλος. Κι εγώ έτσι με ένα συμμαθητή μου στην Α γυμνασίου.. Στην αρχή δεν ήθελα να καθόμαστε μαζί (μας είχε βάλει η στριμμένη η γαλλικού) , αλλά μετά γίναμε κολλητοί και καθόμασταν στο ίδιο θρανίο μέχρι τη γ' λυκείου.. Και στις πανελλήνιες ακόμα μπροστά μου καθόταν, λόγω αλφαβητικής σειράς βέβαια..
Παράθεση

JosefK (Μιχαήλ)

Δραστήριο Μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 358 μηνύματα.

O JosefK Μην ακούς τι λέω, φοβάμαι έγραψε: στις 21:08, 24-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από 9aleia
Αρχική Δημοσίευση από theodora
Lol, αυτό το κάναμε στο δημοτικό.
Εγώ αυτό το έκανα στην 3η Δημοτικού, όταν καθόμουν στο ίδιο θρανίο με μία τσιγγανούλα.

Αλλά μόνο τον πρώτο καιρό που τσακωνόμασταν, μετά γίναμε φιλαράκια και η γραμμή σβήστηκε.
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια