Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,674 εγγεγραμμένα μέλη και 2,467,257 μηνύματα σε 78,349 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 488 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς τα πήγατε στις τελικές εξετάσεις Μαίου-Ιουνίου;

Loreley

Φοιτητής

H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε: στις 23:16, 28-06-11:

εγώ έβγαλα γενικό μέσο όρο 19 κ 12 δέκατα τρίτα!!
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

christina.maria (Χριστινα-Μαρια)

Μαθητής Β' γυμνασίου

H Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 286 μηνύματα.

H christina.maria Καλό Καλοκαίρι!! έγραψε: στις 15:57, 29-06-11:

Μέσος όρος : 19 κ 8/13
Εξετάσεις Μαϊου-Ιουνίου : 19 κ 3/9
1
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Φοιτητής

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.

O Silent_Killer έγραψε: στις 16:09, 10-07-11:

Και εγώ πολύ καλά τα πήγα, 19,7/13
1
Παράθεση

Chiyo

Δραστήριο Μέλος

H Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 294 μηνύματα.

H Chiyo έγραψε: στις 16:29, 20-07-11:

λοιπόν εγώ φέτος έβγαλα 19 και 10/13 ^_^
2
Παράθεση

Alexl1996

Φοιτητής

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών (ΕΜΠ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.

O Alexl1996 έγραψε: στις 00:07, 21-07-11:

20 έβγαλα εγώ (φύτουκλας yeah )
3
1
Παράθεση

transient

Διακεκριμένο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.

O transient έγραψε: στις 02:18, 21-07-11:

Εξετάσεις όλα 20, Γ.Μ.Ο.: 20!
Δεν έριχνα τρελόο διάβασμα, αλλά ούτε οι καθηγητές ήταν ελαστικοί. Απλώς πρόσεχα πολύ στην τάξη και έκανα μεθοδικό διάβασμα
7
3
Παράθεση

xkorko (Χριστίνα)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.

H xkorko έγραψε: στις 03:11, 22-07-11:

20
ν συμμετασχω κ εγω στο ''θερμοκηπιο''
Παράθεση

Matthaios

Φοιτητής

Ο Matthaios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Επικοινωνίας & Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.

O Matthaios έγραψε: στις 05:53, 23-08-11:

Καλησπέρα σας! Ματθαίο με λένε και είμαι από Κοζάνη! Χάρηκα πολύ! Φέτος έβγαλα 19,3 Μ.Ο.!
Παράθεση

anta1996 (Αλεξάνδρα)

Μαθητής Α' λυκείου

H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 91 μηνύματα.

H anta1996 και τα μυαλά στα κάγκελα έγραψε: στις 07:55, 23-08-11:

19 και 10/13 Γ.Μ.Ο και στις εξετάσεις 19 και 8/11...
Παράθεση

eleni27

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H eleni27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου . Έχει γράψει 108 μηνύματα.

H eleni27 έγραψε: στις 13:21, 29-08-11:

όχι ρε παιδιά, δεν είναι και τόσο δύσκολη η ιστορία τελικά, 18 έγραψα, όμως την πάτησα στην Οδύσσεια, 15
Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Φοιτητής

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικοθεραπείας (ΤΕΙ/Αίγιο) και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,590 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 10:59, 01-09-11:

Δεν πολυθυμαμαι..Εγραψα 18-20 σε όλα και ενα 18,9 στο τελος τωρα λεπτομερειες..αμα βρω το χαρτι.Ααα και στο 3ο τριμηνο 19
Παράθεση

ΤηλέμαχοςΚ

Νεοφερμένος

Ο ΤηλέμαχοςΚ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 31 μηνύματα.

O ΤηλέμαχοςΚ έγραψε: στις 17:24, 27-10-11:

Εγώ πέρυσι στην Α' Γυμνασίου έγραψα σε όλα 20, εκτός από την ιστορία που μπήκε μία παγίδα. Ούτως ή άλλως κανένας από την Α' τάξη δεν κατάφερε να γράψει πάνω από 18 στην ιστορία, μόνο εγώ.
Παράθεση

mariaretrela

Νεοφερμένος

H mariaretrela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H mariaretrela έγραψε: στις 23:08, 15-11-11:

Έβγαλα 19,8/9
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Revekka : 15-11-11 στις 23:17. Αιτία: Διόρθωση κεφαλαίων.
Παράθεση

transient

Διακεκριμένο μέλος

O transient έγραψε: στις 01:10, 11-01-12:

Οκ, δεν επιτρεπεται να σχολιαζω ψηφους και ουτε θα το κανω βέβαια. Το οτι 6 άτομα θέωρησαν κακό το οτι ένας μαθητής αρίστευσε με μεθοδικό διάβασμα και όχι παπαγαλία πολύωρη καθημερινά δεν έχει βάση όμως :/ Μήπως στη τελική υποστηρίζουμε το σύστημα το οποίο συνεχώς κατακρίνουμε; Μήπως στη τελική εμείς είμαστε εκείνοι που ενισχύουμε τη παπαγαλία λόγω της έλλειψης κριτικής και συνδυαστικής σκέψης και της βαρεμάρας να ασχοληθούμε σοβαρά με ένα μάθημα;
2
Παράθεση

fockos

Πτυχιούχος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,007 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 01:18, 11-01-12:

μην ασχολείστε από το γυμνάσιο με τους βαθμούς πάρτε μια μπάλα και έξω

Αρχική Δημοσίευση από Luminous
Οκ, δεν επιτρεπεται να σχολιαζω ψηφους και ουτε θα το κανω βέβαια. Το οτι 6 άτομα θέωρησαν κακό το οτι ένας μαθητής αρίστευσε με μεθοδικό διάβασμα και όχι παπαγαλία πολύωρη καθημερινά δεν έχει βάση όμως :/ Μήπως στη τελική υποστηρίζουμε το σύστημα το οποίο συνεχώς κατακρίνουμε; Μήπως στη τελική εμείς είμαστε εκείνοι που ενισχύουμε τη παπαγαλία λόγω της έλλειψης κριτικής και συνδυαστικής σκέψης και της βαρεμάρας να ασχοληθούμε σοβαρά με ένα μάθημα;
Αυτό με τις αρνητικές ψήφους όταν κάποιος ανακοινώνει τα αποτλέσματα του μεταφράζεται ως ζήμια και είναι κρίμα που το ελληνικό εκπαιδευτικό σύστημα καλλιεργεί στους μαθητές αυτο το αίσθημα καθώς και τον άμεσο ανταγωνισμό.
2
Παράθεση

transient

Διακεκριμένο μέλος

O transient έγραψε: στις 02:52, 11-01-12:

Ιδιαίτερα όταν αυτή η ζήλια φυτρώνει ήδη απο το γυμνάσιο...
1
Παράθεση

Chris1993 (Χρήστος)

Πτυχιούχος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΟΠΑ/Αθήνα) . Έχει γράψει 4,677 μηνύματα.

O Chris1993 έγραψε: στις 00:09, 12-01-12:

Εγώ έβγαλα 21 ! Μπράβο μου
1
4
Παράθεση

ody1999

Νεοφερμένος

Ο ody1999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O ody1999 έγραψε: στις 16:03, 11-06-12:

Οι εξετάσεις και αυτές σε δεκατρία μετριούνται?

Να ρωτήσω κάτι,πείτε ότι έχω*:
Μαθηματικα:17
Ν.Κειμενα:19
Αρχαια:19
Ιστορια:18
Οδυσσεια:18
Γερμανικα:19
Γεωγραφια:19
Θρησκευτικα:16
Ν.Γλωσσα:18
Βιολογια:19
Αγγλικα:2Ο

Ποσος θα ειναι ο Μ.Ο εξετασεων???

*Δεν εχω παρει τα αποτελεσματα
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Θάλεια : 11-06-12 στις 18:21. Αιτία: merge + κεφαλαία
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 16:25, 11-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από ody1999
Οι εξετάσεις και αυτές σε δεκατρία μετριούνται?

Να ρωτήσω κάτι,πείτε ότι έχω*:
Μαθηματικα:17
Ν.Κειμενα:19
Αρχαια:19
Ιστορια:18
Οδυσσεια:18
Γερμανικα:19
Γεωγραφια:19
Θρησκευτικα:16
Ν.Γλωσσα:18
Βιολογια:19
Αγγλικα:2Ο

Ποσος θα ειναι ο Μ.Ο εξετασεων???

*Δεν εχω παρει τα αποτελεσματα
και εγω πρωτη ειμαι! τελειωσατε;;;; ή υποθετεις με τον νου σου??? αν πεσεις μεσα θα εχεις 18,3!! ( βασικα η διαιρεση βγαινει ατελεις αλλα τεσπα!)
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Θάλεια : 11-06-12 στις 18:22. Αιτία: quote
Παράθεση

ody1999

Νεοφερμένος

Ο ody1999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O ody1999 έγραψε: στις 16:33, 11-06-12:

Υποθέτω παντα,δεν τελειωσα ακόμη μου μενει η Βιολογία και τα Αγγλικα.Σχετικα με τον μ.ο νομίζω οτι δεν βγαινει τοσο.Εμεις τα παιδια το μετραμε σε δεκατα ενω οι καθηγητες σε δεκατατριτα ή ενδέκατα κ.ά(αναλογα με το σχολειο).Τεσπα θα δουμε στο τελος.Πως τα πηγες την φετινη χρονια;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    ExoticAura

Βρείτε παρόμοια