Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,674 εγγεγραμμένα μέλη και 2,467,247 μηνύματα σε 78,349 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 484 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Μπορώ να γίνω απουσιολόγος;

ξαροπ (Ιάσων)

Φοιτητής

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,471 μηνύματα.

O ξαροπ έγραψε: στις 19:21, 14-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από hantzos
Aσχετο
Παρακολουθω καθημερινα τα θεματα αλλα δεν ειμαι πολυ του γραψιματος.
Το θέμα είναι πού τον είδες εσύ τον ενάμιση χρόνο αφού δεν έχεις κλείσει ούτε ένα?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

~LoVeR BoY~

Περιβόητο Μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,220 μηνύματα.

O ~LoVeR BoY~ E.K.A.M. έγραψε: στις 20:53, 14-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από Iliaso
Μην είστε χάπατα.Δεν έχει κανείς δικαίωμα να σας φορτώσει το απουσιολόγια αν δεν θέλετε.

Σωστά! Στη Β' Λυκείου απουσιολόγος είναι ένα παιδί που έβγαλε 16 και κάτι και είναι απουσιολόγος γιατί οι άλλοι δεν παίρνουν το απουσιολόγιο
Παράθεση

hantzos (Ανδρέας)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 173 μηνύματα.

O hantzos έγραψε: στις 22:10, 14-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από ξαροπ
Το θέμα είναι πού τον είδες εσύ τον ενάμιση χρόνο αφού δεν έχεις κλείσει ούτε ένα?
Εμενα μου φαινοταν περισσοτερος Που να μην ειχα και αισθηση του χρονου.
Παράθεση

Dimitra S.

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Dimitra S. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου . Έχει γράψει 33 μηνύματα.

H Dimitra S. έγραψε: στις 02:15, 20-12-09:

Λογικά εσύ ... αλλά αυτό δεν είναι και τόσο ευχάριστο .Μια φίλη μου είναι απουσιολόγος και μου έχει πει οτι το να είσαι απουσιολόγος είναι σκέτη ταλαιπωρία .
Παράθεση

Alexl1996

Φοιτητής

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών (ΕΜΠ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.

O Alexl1996 έγραψε: στις 10:19, 20-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από Dimitra S.
Λογικά εσύ ... αλλά αυτό δεν είναι και τόσο ευχάριστο .Μια φίλη μου είναι απουσιολόγος και μου έχει πει οτι το να είσαι απουσιολόγος είναι σκέτη ταλαιπωρία .
Δεν έχει άδικο...
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Φοιτητής

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.

O Silent_Killer έγραψε: στις 10:26, 20-12-09:

+1!:no1:
Παράθεση

Εύα

Φοιτητής

H Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 223 μηνύματα.

H Εύα έγραψε: στις 13:11, 20-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από hantzos
εσυ κακομοιρο παιδακι Στο λεω επειδη εχω το απουσιολογιο 2 χρονια και το εχω μετανιωσει
+φωνω
Παράθεση

Dias

Διδακτορικός

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Διδακτορικός . Έχει γράψει 7,499 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 13:26, 20-12-09:

Να πούμε και καμιά αλήθεια βρε παιδιά? Στη Γ γυμνασίου και στην Α λυκείου ήμουν απουσιολόγος. Σταμάτησα όμως να πολυδιαβάζω τα μαθήματα που δεν μου πολυάρεσαν και το πήρε ένα κορίτσι. Λοιπόν!! Όλοι οι απουσιολόγοι όλο γρινιάζουν και δεν το θέλουν τάχα μου. Αλλά παίζουν θέατρο. Όλοι το θέλουν και το παραθέλουν. Δηλαδή: τραβάτε με και ας κλαίω!!!

2
Παράθεση

BillyDaOne

Μαθητής Β' γυμνασίου

Ο BillyDaOne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O BillyDaOne έγραψε: στις 18:02, 21-12-09:

Ελεος ρε παιδια ειμαι καινουριος στο forum αυτο και απ οτι βλεπω δεν υπαρχουν πιο κανονικα παιδια?ολοι απουσιολογοι και ιστοριες ^_^
Παράθεση

giannis.charmed

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο giannis.charmed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O giannis.charmed έγραψε: στις 17:15, 24-12-09:

ρε παιδιά και γω αυτή τν απορί έχω... πέρσυ στη πρώτη βγήκα δεύτερος με 19 7/13 και μια συμμαθήτριά μου με 19 10/13 φέτος στο α τρίμηνο της δευτέρας ισοβαθμίσαμε με 19 ακριβώς και οι δύο. Ποιος παίρνει το απουσιολόγο;;;;;;
Παράθεση

Alexl1996

Φοιτητής

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών (ΕΜΠ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.

O Alexl1996 έγραψε: στις 17:19, 24-12-09:

Λογικά εκείνη, αλλά δεν κόβω και το κεφάλι μου...
Παράθεση

kleop

Φοιτητής

H kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών (ΑΕΙ/Βόλος) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

H kleop έγραψε: στις 17:28, 24-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από giannis.charmed
ρε παιδιά και γω αυτή τν απορί έχω... πέρσυ στη πρώτη βγήκα δεύτερος με 19 7/13 και μια συμμαθήτριά μου με 19 10/13 φέτος στο α τρίμηνο της δευτέρας ισοβαθμίσαμε με 19 ακριβώς και οι δύο. Ποιος παίρνει το απουσιολόγο;;;;;;
Και οι δυο το παιρνετε,απλως μια εβδομαδα θα το εχεις εσυ και μια η συμμαθητρια σου.Αυτο εχει συμβει και στο τμημα μας
Παράθεση

Dias

Διδακτορικός

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Διδακτορικός . Έχει γράψει 7,499 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 18:42, 24-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από BillyDaOne
Ελεος ρε παιδια ειμαι καινουριος στο forum αυτο και απ οτι βλεπω δεν υπαρχουν πιο κανονικα παιδια?ολοι απουσιολογοι και ιστοριες ^_^
Και αν δεν το κατάλαβες ακόμα: Καλωσόρισες στο φόρουμ των φυτούκλων!!!!

Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,737 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε: στις 18:55, 24-12-09:

σε εμας (στο λυκειο) οι μαθητες που επρεπε κανονικα να το παρουν δεν ηθελαν να το παρουν...
ουτε οι επομενοι και οι παραεπομενοι ηθελαν και το πηραν 2 μαθητες και ο ενας μαλιστα κοντευει να μεινει απο απουσιες!
(το πρωτο το τελειωσαμε πηραμε και δευτερο :p)
Παράθεση

kyriakos4

Μαθητής Β' γυμνασίου

Ο kyriakos4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O kyriakos4 έγραψε: στις 18:24, 26-12-09:

Εμεις στο σχολείο μας όποιος έχει τον μαγαλύτερο βαθμό σε καθε τρίμηνο αυτος το παίρνει! Στο Α' Τριμηνο ήταν ένα κορίτσι και τώρα ειμαι εγω. Φυσικά αμα δεν θελεις δεν το παιρνεις με το ζόρι!
Σίγουρα είναι ένα επιπλέον βαρος στο κεφάλι σου, αλλα έχουμε large υπεύθυνο και μεχρι τώρα δεν εχω προβλήματα...
Παράθεση

MakingMirrors (Ντένια)

Διδακτορικός

H Ντένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός . Έχει γράψει 164 μηνύματα.

H MakingMirrors . έγραψε: στις 12:11, 29-12-09:

στο σχολείο μου το απουσιολόγιο το έχει ένα κοριτσι που εβγαλε τον μεγαλύτερο βαθμο όμως δεν το θέλει. παρολ' αυτά ο διευθυντης της είπε οτι θα το εχει αυτη αν και το θέλει ενα άλλο κοριτσι με καλο βαθμό....:what::s
Παράθεση

ΙΩΑΝΝΑ ΔΡΑΜΑ

Μαθητής Β' γυμνασίου

H ΙΩΑΝΝΑ ΔΡΑΜΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H ΙΩΑΝΝΑ ΔΡΑΜΑ έγραψε: στις 12:15, 05-01-10:

Θα σε συμβούλευα να μην το πάρεις γιατί είναι μεγάλη ταλαιπωρία. Στο λέω αυτό γιατί και η φίλη μου το έχει και είναι ........ασ' τα να πάνε :s:s
Παράθεση

violitzou

Δραστήριο Μέλος

H violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 177 μηνύματα.

H violitzou έγραψε: στις 13:29, 05-01-10:

στο 1 τριμηνο τ πηρε 1 κοριτσι με κληρωση και τωρα επειδη εεβγαλα τον μεγαλυτερο βαθμο θα το παρω εγω....και απο τι ξερω πως γιανεται στο σχολειο μου θα το εχω για ολη την χρονια.......(στο τελος οποιος παρει τον μεγαλύτερο θα εχει το απουσιολογιο για ολη την2 γυμνασιου!)
Παράθεση

4kR!bn:) (Ακριβή)

Μαθητής Α' λυκείου

H Ακριβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 72 μηνύματα.

H 4kR!bn:) έγραψε: στις 14:26, 05-01-10:

Στο σχολείο μου το παίρνει ένας και τα 3 χρόνια,όποιος έβγαλε το μεγαλύτερο στο α'τρίμηνο.Πάντως αν μπορείς να το αρνηθείς μην το πάρεις,δε φαντάζεσαι πόσο μεγάλος μπελάς είναι,το δικό μου αν στην κατάληψη τα καίγαμε πρώτο πρώτο θα το πέταγα μέσα:s
Παράθεση

violitzou

Δραστήριο Μέλος

H violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 177 μηνύματα.

H violitzou έγραψε: στις 17:22, 05-01-10:

οχ τι με περιμενει!!

πρωσοπικα ομως πιστευω οτι λιγο πολυ το θελουν το απουσιολογιο και μερικοι λενε πως δεν το θελουν επειδη απλα δεν μπορουν να το παρουν και ζηλευουν....(το εχω δει σε μια φιλη μου....)
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια