Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,636 εγγεγραμμένα μέλη και 2,466,178 μηνύματα σε 78,272 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 167 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πόσα διαγωνίσματα επιτρέπονται εβδομαδιαίως;

SoZi (Αλέκα)

Καθηγητής

H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής του τμήματος Μαθηματικών Αθήνας . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε: στις 11:09, 04-12-12:

Πόσο μου έχουν λείψει αυτά τα διαγωνίσματα τριμήνου.
1
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

H Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Global Health and Disaster Medicine και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,367 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 12:22, 04-12-12:

3 διαγωνίσματα την εβδομάδα, και έως 7 απροειδοποίητα τεστ την ημέρα (το ανώτερο που έχω γράψει σε μια μέρα είναι 4, 3 "τεστ" και ένα διαγώνισμα).
Τουλάχιστον έτσι ήτανε στα χρόνια μου...γέρασα τόσο?
Παράθεση

Revenger

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Revenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 17 μηνύματα.

O Revenger έγραψε: στις 15:36, 04-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από metspanos
το χτιζεις το μελλον σου σιγα σιγα. Αλλο αν εσυ δεν τα πας καλα με τα γραμματα
axaxaxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxaxxxxxxxxxxxxxxxaxxxxxxxxxxx

εσυ γραφεις καλα στο σχολειο? you must be a genius or smt
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 20:33, 05-12-12:

εμ.. Εμεις γραφουμε 3 και μας λενε πως ειναι το οριο
Παράθεση

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

H Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Global Health and Disaster Medicine και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,367 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 09:17, 06-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
εμ.. Εμεις γραφουμε 3 και μας λενε πως ειναι το οριο
Πολύ ξεκάρφωτο.
Διαγωνίσματα ή τεστ? Την ημέρα ή την εβδομάδα?
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 19:11, 06-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από _Evangeline_
Πολύ ξεκάρφωτο.
Διαγωνίσματα ή τεστ? Την ημέρα ή την εβδομάδα?
3 διαγωνισματα! Τη βδομαδα
Παράθεση

Nefeli Graf

Φοιτητής

H Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,668 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε: στις 20:58, 07-12-12:

Εμεις την επομενη εβδομαδα οχι αυτη που μας ερχεται μεσα σε μια μερα θα γραψουμε 2 διαγωνισματα:Oδεν παιζονται οι καθηγητες μας!!
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 12:12, 08-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Nefeli◑‿◐Graf
Εμεις την επομενη εβδομαδα οχι αυτη που μας ερχεται μεσα σε μια μερα θα γραψουμε 2 διαγωνισματα:Oδεν παιζονται οι καθηγητες μας!!
2 βδομαδες πριν γραψαμε 5 και κανονικα επιτρεπονται 3
Παράθεση

Marina-lalala

Νεοφερμένος

Ο Marina-lalala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 50 μηνύματα.

O Marina-lalala έγραψε: στις 21:34, 20-01-14:

Έγραψα πριν λίγες μέρες τρία διαγωνίσματα την ήμερα κατεύθυνσης, παιδιάς, και επιλογής και άλλα δυο την επόμενη μέρα πάλι κατεύθυνσης και παιδιάς επιτρέπετε αυτό και αν όχι τι μπορώ να κάνω;
Παράθεση

Soleado Febrero ~

Φοιτητής

H Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 689 μηνύματα.

H Soleado Febrero ~ έγραψε: στις 16:18, 01-05-14:

3 διαγωνίσματα τριμήνου την εβδομάδα..
Παράθεση

Panagiotis849 (Παναγιώτης)

Φοιτητής

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών ΕΚΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 358 μηνύματα.

O Panagiotis849 έγραψε: στις 22:23, 09-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από Μανος96
ρε παιδια την επομενη εβδομαδα γραφουμε 6 διαγωνισματα και κατι φιλοι μου μου ειπαν πως σε μια εβδομαδα επιτρεπεται να γραψεις μονο 3.Μπορειτε να με διαφωτισετε λιγο με το θεμα?
Μέχρι 3 είναι! Το λεει ο νόμος...
Παράθεση

Andypro

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Andypro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 16 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 529 μηνύματα.

O Andypro έγραψε: στις 19:40, 16-02-15:

Παιδιά διαχωρίστε το ωριαίο διαγώνισμα με το ολιγόλεπτο !
Ο νόμος λέει:
Μέσα σε μία σχολική εβδομάδα επιτρέπονται μέχρι 3 ωριαία διαγωνίσματα. Αυτά πρέπει να είναι σε διαφορετικές ημέρες μέσα στην εβδομάδα. Μέσα σε μια σχολική εβδομάδα επιτρέπονται μέχρι 35 ολιγόλεπτα διαγωνίσματα (7 ώρες χ 5 ημέρες), που μπορούν να βρίσκονται μέχρι 1 κάθε σχολική ώρα.
Παράθεση

Sev_vo (Σεβαστή)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Σεβαστή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.

H Sev_vo Queen. έγραψε: στις 14:11, 17-07-15:

Νομίζω, 3 διαγωνίσματα τριμήνου την εβδομάδα. Όμως, τεστ έχουν το δικαίωμα οι καθηγητές να βάζουν κάθε μέρα.. (δυστυχώς).
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια