Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,667 εγγεγραμμένα μέλη και 2,466,968 μηνύματα σε 78,333 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 454 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πόσα διαγωνίσματα επιτρέπονται εβδομαδιαίως;

Μανος96 (Μανος)

Μαθητής Β' γυμνασίου

Ο Μανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O Μανος96 έγραψε: στις 18:10, 14-11-09:

ρε παιδια την επομενη εβδομαδα γραφουμε 6 διαγωνισματα και κατι φιλοι μου μου ειπαν πως σε μια εβδομαδα επιτρεπεται να γραψεις μονο 3.Μπορειτε να με διαφωτισετε λιγο με το θεμα?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

IQfreak (Μιχάλης)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 79 μηνύματα.

O IQfreak έγραψε: στις 18:14, 14-11-09:

δεν επιτρεπεται πανω απο 3 διαγωνισματα τριμηνου την εβδομαδα και 1 την ημερα αλλα τεστ στο μαθημα της ημερας επιτρεπονται απειρα
Παράθεση

Boom

Επιφανές Μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,129 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 18:16, 14-11-09:

Μέχρι 3 εβδομαδιαίος..
Εσύ μιλάς για 6, άλλο το διαγώνισμα άλλο το τεστ..
Επίσης,λόγω δικής σας αναβολή ενός διαγωνίσματος μπορεί να τύχει να γράψετε σε μια βδομάδα πάνω από 3 διαγωνίσματα..Δεν ευθύνονται λοιπόν οι καθηγητές,και οι ίδιοι πιέζονται!
Παράθεση

Fedde le Grand

Απόφοιτος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 1,463 μηνύματα.

O Fedde le Grand έγραψε: στις 18:42, 16-11-09:

Απ'ότι ξέρω 3 και ποτέ 2 σε μία ημέρα
Παράθεση

/\/@t@|1@...!!! (Ναταλία)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 106 μηνύματα.

H /\/@t@|1@...!!! έγραψε: στις 19:35, 18-11-09:

3 την εβδομάδα...αλλά αν είστε στο τέλος του τριμηνού και δεν έχετε άλλεσ εβδομάδες,θα γράψετε όσα σας περισσεύουν εκέινη την εβδομάδα...!!! α επισης αν το τμημα είναι χωρισμενο μισο μισό(π.χ γαλλικά-γερμανικά) και γράφουν οι μισοι,μπορείται να γράψετε κι αλλο διαγώνισμα εκείνη την μέρα...
Παράθεση

Zenia37756

Μαθητής Β' λυκείου

H Zenia37756 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H Zenia37756 έγραψε: στις 22:11, 18-11-09:

Εγώ θέλω να ρωτήσω αν στο λύκειο γίνεται να γράφουμε την ίδια μέρα και κατεύθυνση και γενική παιδεία γιατί δεν μας το έχουν διευκρινίσει..........
Παράθεση

chronis_25 (ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ!)

Περιβόητο Μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.

O chronis_25 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 22:00 MASTERCHEF! έγραψε: στις 22:16, 18-11-09:

Στο Λύκειο γράφονται μέχρι 3 διαγωνίσματα εβδομαδιαίως και μπορεί να γραφτεί και τέταρτο ΜΟΝΟ αν είναι μονόωρο μάθημα μέσα στην εβδομάδα.
Παράθεση

dedim512

Μαθητής Α' γυμνασίου

H dedim512 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου . Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H dedim512 έγραψε: στις 17:59, 19-11-09:

3 ανα εβδομαδα
Παράθεση

Kasioph

Φοιτητής

H Kasioph αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 73 μηνύματα.

H Kasioph έγραψε: στις 21:07, 19-11-09:

Το "νόμιμο" είναι μέχρι και 3 ωριαία διαγωνίσματα την εβδομάδα, και μέχρι 1 την ημέρα..Τεστ μπόρουν να βάλουν όσα θέλουν τόσο μέσα στην ίδια μέρα όσο και μέσα στην ίδια εβδομάδα..Η αλήθεια είναι πάντως οτι όπως και να είναι τελικά τα διαγωνίσματα/τεστ γράφονται ανεξάρτητα από το τι λέει ο νόμος.Και σε πολλές περιπτώσεις όσο περισσότερο μιλάς στον καθηγητή για την αδικία αυτή τόσο πιο δύσκολα θέματα φροντίζει να βάλει.
Παράθεση

olgaki (Όλγα)

Μαθητής Β' γυμνασίου

H Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H olgaki έγραψε: στις 23:38, 20-11-09:

Καλέ παιδιά εγώ την προηγούμενη εβδομάδα έγραψα 4 διαγωνίσματα......Αρχαία,Ιλιάδα,Φυσική και Μαθηματικά....Τι στο καλό;;;;:what::what::what::what::what::what:
Παράθεση

mary angel

Μαθητής Β' γυμνασίου

H mary angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

H mary angel έγραψε: στις 19:02, 26-11-09:

olgaki την πατησες! πλακα . εγω θα γραψω 2 αυριο γιατι ειχα αρρωστησει
Παράθεση

christina.maria (Χριστινα-Μαρια)

Μαθητής Β' γυμνασίου

H Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 286 μηνύματα.

H christina.maria Καλό Καλοκαίρι!! έγραψε: στις 09:53, 27-11-09:

απ'οτι ξερω πρεπει να γραφουμε μονο μεχρι 3 την εβδομαδα αλλα τωρα που σας γραφω δεν εχω σχολειο,το τμημα μου εκλεισε λογω γριπης οποτε δε μας βλεπω καλα θα μας πεσουν οσα μας εμειναν (βιολογια,γεωγραφια,οδυσσεια) ολα μαζι.
Παράθεση

dk13

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 346 μηνύματα.

O dk13 έγραψε: στις 21:39, 27-11-09:

επιτρεπονται νομιζω μονο 3
Παράθεση

Ειρηνάκι (Ειρηνάκι)

Φοιτητής

H Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών Αθήνας και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 308 μηνύματα.

H Ειρηνάκι έγραψε: στις 15:55, 28-11-09:

Αρχική Δημοσίευση από dk13
επιτρεπονται νομιζω μονο 3
Ναι απ'ότι ξέρω κ εγώ μόνο 3 επιτρέπονται την εβδομάδα...βέβαια είναι λίγοι οι καθηγητές που το τηρούν!έχει τύχει πάρα πολλές φορές να γράψουμε πάνω από 3 μέσα στην εβδομάδα!:iagree:
Παράθεση

Nikos (Νίκος)

Απόφοιτος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Απόφοιτος του τμήματος --- και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 131 μηνύματα.

O Nikos έγραψε: στις 02:44, 30-11-09:

Εμείς τη προηγούμενη εβδομάδα γράφαμε 3 διαγωνίσματα και η φιλόλογος μας, είχε κλείσει να μας βάλει κείμενα κ ελένη, αλλά εμείς της λέγαμε πως απαγορεύεται κ.λπ

Τελικά Ελένη δεχτήκαμε να γράψουμε, αλλά όταν ήρθε η σειρά των κειμένων δώσαμε όλοι λευκό και φύγαμε...

Και έτσι η στρίγγλα η φιλόλογος για να μας εκδικηθεί, μας ακύρωσε τα διαγωνίσματα της Ελένης που τα είχαμε πάει όλοι τέλεια και αυτή την εβδομάδα θα γράψουμε και κείμενα και Ελένη +2 ενότητες παραπάνω...

Τη σκοτώνεις ή δε τη σκοτώνεις;
Παράθεση

christina.maria (Χριστινα-Μαρια)

Μαθητής Β' γυμνασίου

H Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 286 μηνύματα.

H christina.maria Καλό Καλοκαίρι!! έγραψε: στις 10:46, 30-11-09:

Τη σκοτωνεις για τη συμπεριφορα της αλλα θα μπορουσατε να γραψετε στα κειμενα...
Παράθεση

mar0oZz (Μαρία)

Μαθητής Β' λυκείου

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σύρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 69 μηνύματα.

H mar0oZz no one said it would be easy... έγραψε: στις 19:13, 01-12-09:

επιτρέπονται 3 διαγ. την βδομάδα....και νόμιζω όχι πάνω από τρία τεστ την μέρα...
Παράθεση

!OaNNa (Ιωάννα)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H !OaNNa έγραψε: στις 21:51, 02-12-09:

Εμας μια εβδομαδα μας ειχαν βαλει 4 διαγωνισματα....Και το θεμα ειναι πως η μαθηματικου μας ειχε πει πως ηταν προειδοποιημενο τεστ αλλα τελικα ηταν διαγωνισμα τριμηνου...!Ειναι χαζεμενη:prrrrrr::papas:...και μετα μας ελεγε πως μας το ειπε κιολας...20 παιδια της λεγαμε πως δεν το ξεραμε αλλα εκεινη επεμενε..!!:mpam:Ουτε στον εχθρο μου τετοια καθηγητρια...απαπαπα...
Παράθεση

mar0oZz (Μαρία)

Μαθητής Β' λυκείου

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σύρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 69 μηνύματα.

H mar0oZz no one said it would be easy... έγραψε: στις 15:01, 03-12-09:

και που να πας Β λυκειου....εμας ειδικα αυτη την περιοδο μας εχουν αλλαξει τα φωτα..π.χ σημερα διαγωνισμα σε οτι εχουμε κανει βιολογια,τεστ απροειδοποιητο αγνωστο(αρχαια) και αυριο διαγωνισμα επαναληπτικο φυσικη.τν δευτερα εκθεση επαναληπτικο σε οτι εχουμε κανει και μετα κειμενα..και γενικα μεχρι να κλεισουμε μας βαζουν τουλαχιστον 2 διαγωνισματα και 2 τεστ τν βρομαδα...
Παράθεση

ξαροπ (Ιάσων)

Φοιτητής

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,471 μηνύματα.

O ξαροπ έγραψε: στις 19:19, 03-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από !OaNNa
Και το θεμα ειναι πως η μαθηματικου μας ειχε πει πως ηταν προειδοποιημενο τεστ αλλα τελικα ηταν διαγωνισμα τριμηνου...!...και μετα μας ελεγε πως μας το ειπε κιολας...20 παιδια της λεγαμε πως δεν το ξεραμε αλλα εκεινη επεμενε..!!
Συγγνώμη, αλλά μήπως έκανες μόλις ένα self-contradiction? Προειδοποιημένο τεστ σας είπε, εσείς το μόνο που έχετε είναι να διαβάσετε και δεν είναι αναγκαίο να σας πει ότι είναι ωριαίο, κάτι τέτοιο γίνεται πολύ συχνά. Πχ. "διαβάστε αυτά από το κεφάλαιο 8,9,10 γιατί θα γράψουμε πάνω σε αυτά την επόμενη φορά"...μας το έκανε η Ιστορικού και φυσικά ήταν ωριαίο, δεν βλέπω γιατί τσαντίζεσαι αφού έτσι κι αλλιώς είχες διαβάσει (ή θα έπρεπε τουλάχιστον).

Όταν σας έρθουν και τα απροειδοποίητα ωριαία θα ζητάτε κάτι τέτοια..
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια