Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,187 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,910 μηνύματα σε 79,286 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 360 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Δημοτικό ή Γυμνάσιο;

Death_Angel (Φουφουτος)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου . Έχει γράψει 110 μηνύματα.

O Death_Angel έγραψε: στις 16:18, 15-09-09:

γυμνασιο:iagree:
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

nioniosmeg (Άδης)

Φοιτητής

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής (ΑΕΙ/Κέρκυρα) και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,676 μηνύματα.

O nioniosmeg έγραψε: στις 18:12, 15-09-09:

Τελικά... Γυμνάσιο.
Παράθεση

Emile

Μαθητής Α' λυκείου

Ο Emile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 129 μηνύματα.

O Emile έγραψε: στις 18:23, 15-09-09:

Εγώ δεν έχω πάει ακόμα Γυμνάσιο, αλλά θα πάω στις 26 που αρχίζουν τα σχολεία στο Κάιρο της Αιγύπτου (εκεί θα πάω σε ελληνικό σχολείο). Πρέπει να πω πως ανυσηχώ λίγο...

Και εγώ πήγα το μισό δημοτικό εδώ (στην Ελλάδα) και λυπάμαι πολύ γιατί θα χάσω τους φίλους μου!

Και επίσης, ναι, μου άρεσε πολύ το Δημοτικό...
Παράθεση

Βetty

Φοιτητής

H Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Εκπαιδευτικής και Κοινωνικής Πολιτικής Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 514 μηνύματα.

H Βetty έγραψε: στις 18:30, 15-09-09:

Γυμνασιο κ παλι γυμνασιο....

καλο και το δημοτικο....αλλα το γυμνασιο ηταν αλλο πραγμα...
τουλαγιστον το δικο μου
Παράθεση

ssalex

Φοιτητής

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Πάτρας και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 238 μηνύματα.

O ssalex έγραψε: στις 15:52, 17-09-09:

απο 5 μέρες σου στο γυμνάσιο περιμένεις να σου αρέσει πιο πολύ απ'ότι το δημοτικό???
Παράθεση

funny (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 61 μηνύματα.

O funny έγραψε: στις 15:57, 17-09-09:

ΓΥΜΝΑΣΙΟ!!
δεν υπαρχει αμφιβολια μονο που στο δημοτικο ηταν πιο ευκολα τα μαθηματα μα no problem...
Παράθεση

Fedde le Grand

Απόφοιτος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 1,463 μηνύματα.

O Fedde le Grand έγραψε: στις 18:22, 18-09-09:

Δημοτικό..
Παράθεση

!w@Nn4 (Ιωάννα)

Φοιτητής

H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Πολυτεχνείο Κρήτης (Χανιά) και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 716 μηνύματα.

H !w@Nn4 έγραψε: στις 22:24, 18-09-09:

Κάτσε πρώτα να δεις τι είναι γυμνάσιο και μετά τα λέμε!! Με 5 μέρες δε μπορείς να σχηματίσεις γνώμη!!
Παράθεση

ξαροπ (Ιάσων)

Φοιτητής

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,471 μηνύματα.

O ξαροπ έγραψε: στις 22:30, 18-09-09:

Ακριβώς. Κι εγώ, όχι τις πρώτες 5 μέρες, τους πρώτους 5 μήνες κυριολεκτικά το μίσησα το σχολείο, τους καθηγητές, τους συμμαθητές μου, τις αίθουσες, γενικά όλα. Φάνηκε και στο πόσο ενδιαφέρον έδειχνα. Μετά το συνήθισα, με τα καλά του και με τα κακά του, και πια δεν φάνηκε τόσο ζοφερό....

Θέμα προσαρμογής είναι. Όσο νωρίτερα συνηθίσετε και πάτε με τα νερά του (γιατί θα αναγκαστείτε, 6 χρόνια είναι αυτά), τόσο νωρίτερα θα νιώσετε καλύτερα.
Παράθεση

nioniosmeg (Άδης)

Φοιτητής

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής (ΑΕΙ/Κέρκυρα) και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,676 μηνύματα.

O nioniosmeg έγραψε: στις 04:11, 20-09-09:

Νιώθω ήδη καλύτερα...
Παράθεση

alexpapa (Βασιλική)

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο Βασιλική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 62 ετών , Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ναύπακτος (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O alexpapa έγραψε: στις 13:17, 20-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από spirela
Πολλά παιδιά που τελειώνουν το δημοτικό για να πάνε γυμνάσιο νιώθουν ανχωμένα για το καινούριο τους σχολείο , τους δάσκαλους , τα παιδιά . Μήπως σας αρέσει πιο πολύ το δημοτικό από το γυμνάσιο ;
E!φυσικά!11
Παράθεση

@nn@love (αννα)

Μαθητής Α' γυμνασίου

H αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Κιάτο (Κόρινθος). Έχει γράψει 65 μηνύματα.

H @nn@love έγραψε: στις 19:28, 20-09-09:

εεεε και τα 2 καλα ειναι!
Παράθεση

*Serendipity*

Φοιτητής

H *Serendipity* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ψυχολογίας Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 69 μηνύματα.

H *Serendipity* έγραψε: στις 18:03, 26-09-09:

εγω δεν θα ηθελα με τιποτα να ξαναγυρισω στο δημοτικο...γυμνασιο πολυ καλυτερα..και φυσικα λυκειο μετα,που δεν συγκρινεται....:up:
Παράθεση

Green 13 (Κώστας)

Μαθητής Α' λυκείου

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 449 μηνύματα.

O Green 13 έγραψε: στις 12:47, 27-09-09:

Μα ειναι θεμα εξελιξης, ωριμαζεις και μπαινεις σε νεες διαδικασιες...

Να μιλησουμε και λιγο αντρικα

Στο δημοτικο παιζεις με Power Ranger
Στο γυμνασιο το πουλι σου
Στο λυκειο με τα βυζάκια της διπλανής...

είναι θεμα βελτίωσης και εξελιξης λοιπόν
Παράθεση

evoulini-crazy (ζωη παπαδοπουλου)

Μαθητής Α' γυμνασίου

H ζωη παπαδοπουλου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H evoulini-crazy έγραψε: στις 13:29, 27-09-09:

ε κι εγω στην αρχη ειχα εναν φοβο για το πως θα παω γυμνασιο αν θα μου αρεσει αλλα πιστεψτε με απο την πρωτη κιολας μερα το λατρεψα παρολο που τα μαθηματα ειναι παραπανω (το οτι το λατρεψα ισως η αιτια να ειναι το οτι ειχα πολλους παλιους συμμαθητες και ηξερα και αρκετα παιδια απο το γυμνασιο οποτε προσαρμοστηκα αμεσως χωρις δυσκολια οσο για την ωρα διαβασματος παλια διαβαζα 30 λεπτα ενω τωρα 1 ωρα δεν εχει διαφορα και οπως και να το κανουμε αλλο αερα εχεις στο δημοτικο και αλλο στο γυμνασιο αν και 6 ταξη καλη ηταν αλλα μωρε μωρουδιστικα πραγματα
Παράθεση

spirela

Μαθητής Α' γυμνασίου

H spirela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H spirela έγραψε: στις 14:45, 28-09-09:

Σιγά ρε μεγάλε άντρα που παίζεις και με βυζάκια . Πολύ σοβαρός είσαι .:nono:
Παράθεση

Green 13 (Κώστας)

Μαθητής Α' λυκείου

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 449 μηνύματα.

O Green 13 έγραψε: στις 18:08, 28-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από spirela
Σιγά ρε μεγάλε άντρα που παίζεις και με βυζάκια . Πολύ σοβαρός είσαι .:nono:

Αμαν ρε συ... Απευθυνομουνα στους ψαρωμενους της 1ης γυμνασιου με χιουμοριστικο τροπο... Εσεις οι νεοι του ισκουλ παντα εχετε προβλημα στο να με κατανοησετε
Παράθεση

nioniosmeg (Άδης)

Φοιτητής

O nioniosmeg έγραψε: στις 23:05, 28-09-09:

Και κάποιοι ακόμα δεν σε κατανοούμε...
Παράθεση

Βλαδιμηρος

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο Βλαδιμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O Βλαδιμηρος έγραψε: στις 18:54, 30-09-09:

στην αρχη δν μου αρεσε το γυμνασιο αλλα τωρα γυμνασιο κ παλι γυμνασιο
Παράθεση

nefi

Φοιτητής

H nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,071 μηνύματα.

H nefi έγραψε: στις 19:02, 30-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από p0d
δν μπαινει καν 9εμα συγκρισης! γυμνασιο (κ μετα λυκειο) ακμ καλυτεραα

σου αρεσει το λυκειο!!!???:!::!::!:
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια