Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,103 εγγεγραμμένα μέλη και 2,482,808 μηνύματα σε 79,147 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 456 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Δημοτικό ή Γυμνάσιο;

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,556 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 16:53, 02-11-07:

Αρχική Δημοσίευση από Krou
Εμένα πάντως φυσιολογικά μου ακούγονται αυτά που κάνουν οι συμμαθητές σου για την ηλικία σας! Να φανταστείς δικοί μου συμμαθητές συνεχίζουν να κάνουν τέτοια για πλάκα, ακόμα και αν σε κάποια θέματα είναι πολύ ώριμοι. Εγώ με το yugioh ασχολιόμουν μέχρι την τρίτη γυμνασίου πάντως
νομίζεις... οι περσινοί συμμαθητές μου μιλούσαν για σοβαρά θέματα και δεν έκαναν τους παλιμπαιδισμούς των τωρινών..

(καλά εσύ είσαι περίπτωση )
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,227 μηνύματα.

H Krou έγραψε: στις 17:49, 02-11-07:

τι παλιμπαιδισμούς, παιδιά είστε ακόμα! Τι σοβαρά θέματα;
Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 8,074 μηνύματα.

O miv έγραψε: στις 18:53, 02-11-07:

Καλα ναι, παιδια ειστε ακομη (εδω ειμαστε εμεις, δεν εισαστε εσεις,βρε?). Το κακο ειναι οταν μενεις εκει. Καποιοι μενουν εκει, καποιοι εξελισσονται. Αυτοι που μενουν εκει οντως δεν κανουν καλα.
Το καλο ειναι να διατηρεις τα μετρα. Και σοβαροτητα, οπου απαιτειται, και ανεμελια στα υπολοιπα.
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,556 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 18:58, 02-11-07:

Αρχική Δημοσίευση από Krou
τι παλιμπαιδισμούς, παιδιά είστε ακόμα! Τι σοβαρά θέματα;
Όταν λέω παλιμπαιδισμούς εννοώ ότι κάνουν σαν εφτάχρονα. Μάλλον ήταν υπερβολικός χαρακτηρισμός (τα σοβαρά θέματα), απλά εννοώ ότι μιλούσαμε για πιο σοβαρά θέματα από τα hotwheels και τον οβελίξ τον βασανιστή...
Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 8,074 μηνύματα.

O miv έγραψε: στις 19:02, 02-11-07:

Σ'αυτο δεν εχεις αδικο!:no1:
Παράθεση

spirela

Μαθητής Α' γυμνασίου

H spirela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H spirela έγραψε: στις 12:16, 10-09-09:

Πολλά παιδιά που τελειώνουν το δημοτικό για να πάνε γυμνάσιο νιώθουν ανχωμένα για το καινούριο τους σχολείο , τους δάσκαλους , τα παιδιά . Μήπως σας αρέσει πιο πολύ το δημοτικό από το γυμνάσιο ;
Παράθεση

MakingMirrors (Ντένια)

Διδακτορικός

H Ντένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός . Έχει γράψει 164 μηνύματα.

H MakingMirrors . έγραψε: στις 12:38, 10-09-09:

στο δημοτικο ειμασταν πιο χαλαρα,αλλα και στο γυμνασιο καλα περναμε...
Παράθεση

johnv313 (Γιαννης)

Μαθητής Β' γυμνασίου

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O johnv313 έγραψε: στις 13:50, 10-09-09:

Καμια σχεση! Στο δημοτικο ηταν πολυ καλυτερα! (Τωρα το λεω αυτο επειδη στο δημοτικο διαβαζα 1 τεταρτο και στο Γυμνασιο 4-5 ωρες και το μισησα λιγουλακι).
Παράθεση

bibiblock

Μαθητής Β' γυμνασίου

H bibiblock αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

H bibiblock έγραψε: στις 15:54, 10-09-09:

συμφωνω......και επισης τωρα εχουμε και τις εξετασεις..................
Παράθεση

Fedde le Grand

Απόφοιτος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 1,463 μηνύματα.

O Fedde le Grand έγραψε: στις 23:22, 10-09-09:

Γυμνάσιο θέλω να πάω..Σε μισή μέρα θα είμαι στον κόσμο του..
Παράθεση

ξαροπ (Ιάσων)

Φοιτητής

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,471 μηνύματα.

O ξαροπ έγραψε: στις 23:30, 10-09-09:

Καλά όχι και κόσμο, είπαμε. Είναι κάτι διαφορετικό απλώς. Ακόμα σχολείο ήμαστε, δεν αλλάξαμε.
Παράθεση

~LoVeR BoY~

Περιβόητο Μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,220 μηνύματα.

O ~LoVeR BoY~ E.K.A.M. έγραψε: στις 23:32, 10-09-09:

Καλύτερο το γυμνάσιο γιατί δεν βαριέσαι και περνάει εύκολα η ώρα!...
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,876 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 23:37, 10-09-09:

δν μπαινει καν 9εμα συγκρισης! γυμνασιο (κ μετα λυκειο) ακμ καλυτεραα
Παράθεση

hantzos (Ανδρέας)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 173 μηνύματα.

O hantzos έγραψε: στις 23:44, 10-09-09:

Τι να πω νομιζω πιο πολυ μου αρεσε το δημοτικο γτ ειμασταν αραχτοι και λαιτ.
Παράθεση

Green 13 (Κώστας)

Μαθητής Α' λυκείου

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 449 μηνύματα.

O Green 13 έγραψε: στις 12:08, 11-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από hantzos
Τι να πω νομιζω πιο πολυ μου αρεσε το δημοτικο γτ ειμασταν αραχτοι και λαιτ.
Τις συνθηκες του αραχτου και λαιτ τις δημιουργει ο ιδιος ο μαθητης... Εγω στο γυμνασιο περασα ΤΡΟΜΕΡΑ ιδιαιτερα απο Β' Γυμνασιου και μετά... Ευελπιστω το ιδιο και στο λύκειο...

Μαγκες δεν τιθεται θεμα συγκρισης... στο δημοτικο εισαι παιδι, στο γυμνασιο εφηβος και στο λύκειο μεγαλος... Είναι απειρες φορες καλυτερα τα δύο τελευταία απο το δημοτικο
Παράθεση

maraki love (Μαρία)

Φοιτητής

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 1,985 μηνύματα.

H maraki love έγραψε: στις 12:20, 11-09-09:

Γυμνάσιο εννοείται....
Παράθεση

chrisnats16

Φοιτητής

Ο chrisnats16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.

O chrisnats16 έγραψε: στις 13:35, 11-09-09:

Το γυμνάσιο είναι καλύτερο σίγουρα για πολλούς λόγους. Αλλά και η έκτη δημοτικού καλή είναι. Τώρα όσο αφορά εξετάσεις, διαγωνίσματα κλπ σιγά - σιγά τα συνιθίζεις (μπορείς να κάνεις αλλιώς
Παράθεση

!w@Nn4 (Ιωάννα)

Φοιτητής

H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Πολυτεχνείο Κρήτης (Χανιά) και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 716 μηνύματα.

H !w@Nn4 έγραψε: στις 15:31, 11-09-09:

Γυμνάσιο δαγκωτό!! Μεγαλύτερη ηλικία, καλύτερες στιγμές, περισσότερη ωριμότητα...
Παράθεση

nioniosmeg (Άδης)

Φοιτητής

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής (ΑΕΙ/Κέρκυρα) και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,676 μηνύματα.

O nioniosmeg έγραψε: στις 23:30, 11-09-09:

Green 13, με κάνεις και νιώθω μώμολο...:zilia::zilia:
Παράθεση

spirela

Μαθητής Α' γυμνασίου

H spirela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H spirela έγραψε: στις 14:43, 15-09-09:

Το γυμνασιο αρχιζει τωρα να μου αρεσει . Πιστευα οτι τα πραγματα θα ηταν πολυ σκουρα . Τελικα εκανα λαθος .
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια