Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,674 εγγεγραμμένα μέλη και 2,467,238 μηνύματα σε 78,349 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 468 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Εύκολα μαθήματα

Soleado Febrero ~

Φοιτητής

H Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 689 μηνύματα.

H Soleado Febrero ~ έγραψε: στις 19:34, 25-07-14:

Θρησκευτικά και Οικιακή Οικονομία!!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

#LoveMaths (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών (ΕΜΠ/Αθήνα) και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 148 μηνύματα.

O #LoveMaths #NTUAWannaKnow? έγραψε: στις 21:29, 27-07-14:

Κείμενα Νεοελληνικής Λογοτεχνίας, Ιστορία, Θρησκευτικά, Οικιακή Οικονομία, Ιλιάδα, Οδύσσεια, Δραματική Ποίηση Ελένη!
Παράθεση

intefina (Ιδιαίτερη Περίπτωση)

Φοιτητής

H Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 368 μηνύματα.

H intefina έγραψε: στις 21:35, 27-07-14:

Γυμναστική
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε: στις 01:55, 29-10-14:

Η οικιακή οικονομία και η γεωγραφία, λίγο να διάβαζες καλά θα έγραφες. Βέβαια είχα και μια φοβερή καθηγήτρια τότε, πριν πέντε χρόνια.
Παράθεση

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,575 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε: στις 01:59, 29-10-14:

Θα συμφωνησω με την cookie, η γεωγραφία ήταν από τα ευκολότερα μαθήματα! Όμως μαθήματα όπως αρχές οικονομίας, ΚΠΑ δεν τα χώνεψα ποτε..να γιατί δεν μου αρέσει και το ΑΟΔΕ
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε: στις 02:04, 29-10-14:

Αρχική Δημοσίευση από ultraviolence
Θα συμφωνησω με την cookie, η γεωγραφία ήταν από τα ευκολότερα μαθήματα! Όμως μαθήματα όπως αρχές οικονομίας, ΚΠΑ δεν τα χώνεψα ποτε..να γιατί δεν μου αρέσει και το ΑΟΔΕ
...το ΚΠΑ ούτε εμένα μου άρεσε τόσο, ούτε καν πρόσεχα όταν παρέδιδε μάθημα αυτή. Παρόλα αυτά στις εξετάσεις της είχα γράψει ένα ωραίο 14άρι.
Παράθεση

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,575 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε: στις 02:08, 29-10-14:

Αρχική Δημοσίευση από ch0c0lαtε.co0kiε
...το ΚΠΑ ούτε εμένα μου άρεσε τόσο, ούτε καν πρόσεχα όταν παρέδιδε μάθημα αυτή. Παρόλα αυτά στις εξετάσεις της είχα γράψει ένα ωραίο 14άρι.
Ρε εμένα ήταν λίγο weirdo η καθηγήτρια. Στο διαγώνισμα α τετραμήνου θυμάμαι, τhς είχα γράψει τα πάντα ακριβώς όπως τα έλεγε το σχολικό και μου βάζει 14!! Και της λέω μα κυρία, κάποιο λάθος θα κάνατε, και μου λέει όχι καλα σου'βαλα 14 γιατί εισαι παπαγάλος και'γω παπαγάλους δεν θέλω στο τμήμα μου και απορούσε γιατί αφού είναi εύκολο το μάθημα. Να ο λόγος που πλέον δεν θέλω να ακούω για ΚΠΑ. Anyways..
3
Παράθεση

Στρουφιτα

Μαθητής Α' γυμνασίου

H Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου . Έχει γράψει 126 μηνύματα.

H Στρουφιτα ΒΑΡΙΈΜΑΙ... έγραψε: στις 16:46, 31-10-14:

Για μενα ευκολα ειναι Αλγεβρα,οχι Γεωμετρια,
Γλωσσα, Ιστορια, Οικιακη,
Θρησκευτικα, Λογοτεχνια
και Φυσική.
Βασικα τα περισσοτερα ειναι
επαναληψη της Στ'.
Τωρα βεβαια δεν ειναι και ολα
αγαπημενα μου,απο τα παραπανω
2-3 μου αρεσουν.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Kλαίτε εύκολα; - Από phyllis
      Το θέμα έχει λάβει 117 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ψυχολογία-Ψυχιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-07-18 στις 03:45.
    • Εύκολα τραγούδια για ακουστική - Από ~Λένα~
      Το θέμα έχει λάβει 20 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εξωσχολικές Δραστηριότητες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-06-13 στις 16:00.
    • Πόσο εύκολα λέτε «όχι»; - Από Αννουλα
      Το θέμα έχει λάβει 133 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-09-12 στις 16:08.
    • Πόσο εύκολα μεταδίδεται ο HIV; - Από epote
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-04-09 στις 16:03.
    • Πώς βλέπουμε την IP μας εύκολα; - Από koulee
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-10-07 στις 12:30.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα