Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,984 εγγεγραμμένα μέλη και 2,479,051 μηνύματα σε 78,960 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 292 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Εύκολα μαθήματα

GOGO

Μαθητής Β' γυμνασίου

H GOGO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών , Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H GOGO έγραψε: στις 21:06, 05-09-09:

ποια μαθηματα σας φαινονται ποιο ευκολα
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

STELLA95 (stella)

Φοιτητής

H stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) . Έχει γράψει 331 μηνύματα.

H STELLA95 Νεα αρχη.νεα ζωη έγραψε: στις 10:48, 06-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από GOGO
ποια μαθηματα σας φινονται ποιο ευκολα
εμενα πιο ευκολα μου φαινονται τα μαθηματικα,θρησκευτικα,χημεια,αγγλικα,γερμανικα,γυμναστικη και λιγο η ιστορια αν και δεν μου αρεσει πολυ!
Παράθεση

ξαροπ (Ιάσων)

Φοιτητής

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,471 μηνύματα.

O ξαροπ έγραψε: στις 13:12, 06-09-09:

Με άλλα λόγια όλα τα μαθήματα έγραψες εκτός 2-3ων.
Παράθεση

Ειρηνάκι (Ειρηνάκι)

Φοιτητής

H Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών Αθήνας και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 308 μηνύματα.

H Ειρηνάκι έγραψε: στις 23:55, 06-09-09:

Εγώ είμαι πολύ μεγαλύτερη από εσάς απ'ότι βλέπω,αλλά δν πειράζει!εμένα ευκολότερη μου φαίνεται η φυσική κ η χημεία...
Παράθεση

GOGO

Μαθητής Β' γυμνασίου

H GOGO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών , Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H GOGO έγραψε: στις 15:24, 07-09-09:

ωραιααααααααααααα.......................................................:iagree:
Παράθεση

Ειρηνάκι (Ειρηνάκι)

Φοιτητής

H Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών Αθήνας και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 308 μηνύματα.

H Ειρηνάκι έγραψε: στις 22:40, 13-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από GOGO
ωραιααααααααααααα.......................................................:iagree:
εσύ γωγουλίνι δεν μας είπες...ποιο μάθημα σου φαίνεται ευκολότερο???:xixi:
Παράθεση

MakingMirrors (Ντένια)

Διδακτορικός

H Ντένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός . Έχει γράψει 164 μηνύματα.

H MakingMirrors . έγραψε: στις 17:20, 20-09-09:

εμενα ευκολοτερο μαθημα μου φαινεται η γλωσσα,τα κειμενα και φυσικα η γυμναστικη!!

:thanks::thanks:
Παράθεση

/\/@t@|1@...!!! (Ναταλία)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 106 μηνύματα.

H /\/@t@|1@...!!! έγραψε: στις 01:08, 03-10-09:

κατά την γνώμη μου κανένα μάθημα δεν είναι και πανεύκολο...ετσί ώστε να μην ρίχνεις ούτε μία ματιά...εντάξει εκτώς από κάποια δευτερεύονται...όλα χρειάζονται την προσοχή τους κι ασ τα θεωρούμε ευκόλα...!!!! (οκ δεν το κάνω κι εγώ σε όλα τα μαθήματα αλλά οκ....)
Παράθεση

Maraki7 (Μαρία)

Μαθητής Β' γυμνασίου

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 70 μηνύματα.

H Maraki7 έγραψε: στις 09:04, 05-10-09:

Πανεύκολα είναι:Βιολογία,Θρησκευτικά,Γλώσσα και Κείμενα...
Η Οδύσσεια είναι λίγο δύσκολη,αλλά αρχίζω να την παίρνω με καλό μάτι...
Παράθεση

DrLyl

Μαθητής Β' γυμνασίου

H DrLyl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.

H DrLyl έγραψε: στις 17:36, 08-10-09:

γλώσσα , θρησκευτικά και κείμενα .μου φαίνονται τόσο εύκολα που τα βαριέμαι θανάσιμα ........ αφού ούτως η άλλως είναι επανάληψη του δημοτικού..............
Παράθεση

Renita <3 (Ρενυτα)

Μαθητής Α' λυκείου

H Ρενυτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 25 μηνύματα.

H Renita <3 έγραψε: στις 18:12, 26-10-09:

Μ'ρεσει η φυσικη πολυυυυυ αλλα ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ τα αρχαια , ειλικρινα δεν καταλαβαινω τιποτα !Αντε μεταφραση και συντακρικο αλλα απο γραμματικη απλως δεν μου μενουν ....Μπλιαξ τωρα που το σκεφτομαι η ιστορια την βαριεμαιιιιιι....εχω κανει το βιβλιο μου comics επειδη ολη την ωρα ζωγραφιζω....
Παράθεση

Mamaguena

Φοιτητής

H Mamaguena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.

H Mamaguena έγραψε: στις 18:36, 26-10-09:

αγαπώ Αρχαία, Μαθηματικά και είμαι ενα στάδιο πριν μου αρέσει η Φυσική.:no1:
και θεωρώ εύκολα Γλώσσα, Αγγλικά, Γερμανικά
Παράθεση

tebelis13

Πτυχιούχος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος . Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.

O tebelis13 έγραψε: στις 18:42, 26-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από pre+
αγαπώ Αρχαία, Μαθηματικά
1η φορα το ακουω αυτο
Παράθεση

olgaki (Όλγα)

Μαθητής Β' γυμνασίου

H Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H olgaki έγραψε: στις 10:42, 27-10-09:

Το πιο εύκολο μάθημα είναι σαφώς τα Θρησκευτικά!
Παράθεση

Mamaguena

Φοιτητής

H Mamaguena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.

H Mamaguena έγραψε: στις 17:38, 27-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από tebelis13
1η φορα το ακουω αυτο
Όλοι αυτό μου λένε:eyesup:
Παράθεση

Alexl1996

Φοιτητής

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών (ΕΜΠ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.

O Alexl1996 έγραψε: στις 22:27, 27-10-09:

Η Χημεια ειναι ευκολη, καλα τα Θρησκευτικα δεν το συζηταμε...παραμυθακι...και η Γλωσσα ευκολουτσικη ειναι...Γενικα κανενα δεν ειναι πολυ δυσκολο, κατα τη γνωμη μου ισως τα Μαθηματικα και η Φυσικη, αν δεν διαβαζεις προσεκτικα...(εγω ομως διαβαζω προσεκτικα, οποτε...)
-----------------------------------------
Αρχική Δημοσίευση από tebelis13
1η φορα το ακουω αυτο
Γιατι, και μενα μου αρεσουν...
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Φοιτητής

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.

O Silent_Killer έγραψε: στις 21:05, 29-10-09:

ΜαθηματικάΧημείαΦυσική
Με όποια σειρά γουστάρετε!!
Παράθεση

Alexl1996

Φοιτητής

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών (ΕΜΠ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.

O Alexl1996 έγραψε: στις 21:06, 29-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από Silent_Killer
ΜαθηματικάΧημείαΦυσική
Με όποια σειρά γουστάρετε!!
+10000!
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Φοιτητής

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.

O Silent_Killer έγραψε: στις 21:09, 29-10-09:

Επιτέλους να ένας άνθρωπος με τα ίδια γούστα!!
Γεια σου ρε Άλεξ!!
Παράθεση

ξαροπ (Ιάσων)

Φοιτητής

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,471 μηνύματα.

O ξαροπ έγραψε: στις 21:12, 29-10-09:

Τι ακριβώς κάνετε στη χημεία, ζέση-τήξη και τα συναφή? Δεν είναι ακριβώς ό,τι πιο ενδιαφέρον κατ' εμέ αλλά to each...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Kλαίτε εύκολα; - Από phyllis
      Το θέμα έχει λάβει 117 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ψυχολογία-Ψυχιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-07-18 στις 03:45.
    • Εύκολα τραγούδια για ακουστική - Από ~Λένα~
      Το θέμα έχει λάβει 20 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εξωσχολικές Δραστηριότητες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-06-13 στις 16:00.
    • Πόσο εύκολα λέτε «όχι»; - Από Αννουλα
      Το θέμα έχει λάβει 133 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-09-12 στις 16:08.
    • Πόσο εύκολα μεταδίδεται ο HIV; - Από epote
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-04-09 στις 16:03.
    • Πώς βλέπουμε την IP μας εύκολα; - Από koulee
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-10-07 στις 12:30.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα