Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,674 εγγεγραμμένα μέλη και 2,467,245 μηνύματα σε 78,349 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 492 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο είναι το αγαπημένο σας μάθημα και ποιό σιχαίνεστε πραγματικά;

Giorgio-PD (Γιάννης Καλλιατζής)

Φοιτητής

Ο Γιάννης Καλλιατζής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 187 μηνύματα.

O Giorgio-PD έγραψε: στις 17:19, 29-03-09:

Λατρεύω την ΦΥΣΙΚΗ, τα ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ και την ΒΙΟΛΟΓΙΑ...Ο καθηγητής των μαθηματικών μου μού είπε ότι πρώτη φορά βλέπει ένα τόσο θετικό μυαλό...Προχθές μας είχε βάλει κάτι ασκήσεις και του τις πήγα λυμένες πριν καν παραδώσει την θεωρία...Μου τη σπάνε όμως τα πουσ...α τα αρχαία...Πέρα από το ότι ασχολούμαστε με μια νεκρή γλώσσα που μοιάζει μόλις στο 10% με τα ΝΕΑ μου τη σπάει και η θεοποίηση του αρχαίου κόσμου....Εγώ λατρεύω την τεχνολογία και τον σύγχρονο τρόπο ζωής...Και όπως έλεγε και ο John Nash λατρεύω να ψάχνω την πρωτότυπη ιδέα...
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Aparadektos

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο Aparadektos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O Aparadektos έγραψε: στις 00:40, 31-03-09:

Η Ιστορια ειναι το χειροτερο μαθημα για εμενα.
και τα καλητερα αγγλικα,πληροφορικη,μα8ηματικα
Παράθεση

Εύη Γλύπτη

Μαθητής Β' γυμνασίου

H Εύη Γλύπτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άνοιξη (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.

H Εύη Γλύπτη έγραψε: στις 16:50, 02-04-09:

Λατρεύω τα Αρχαία, την Αρχαία Ελληνική Γραμματεία (Ιλιάδα, Οδύσσεια, κ.τ.λ.) και την Ιστορία. Σιχαίνομαι τα Γαλλικά, λόγω της καθηγήτριας...
Παράθεση

notis96

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο notis96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O notis96 έγραψε: στις 15:14, 14-04-09:

λοιπον...εμενα μου αρεσουν τα αρχαια:no1: και τα κειμενα αλλα πραγματικα σιχαινομαι τα θρησκευτικα:fss: (βαριεμαι) και η τεχνολογια:nono: (γιατι εχουμε μια στριγγλα {με τη πραγματικη ενοια της λεξης}που ολο φωναζει και μας λεει το γνωστο :readrules
Παράθεση

zouzoula

Φοιτητής

H zouzoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αγρονόμων και Τοπογράφων Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 41 μηνύματα.

H zouzoula έγραψε: στις 16:30, 16-04-09:

σ' εμένα αρέσουν τα μαθηματικά και η αγωγη...αλλα δεν αντεχω την ελένη-μου μοιάζει με σαπουνόπερα- και την φυσική!!!:xixi:
Παράθεση

aggel A4 forever (Αγγελος)

Μαθητής Β' γυμνασίου

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 221 μηνύματα.

O aggel A4 forever έγραψε: στις 00:19, 17-04-09:

τα λατρευω ολα εκτος απο αγγλικα(με το που μπαινω στην ταξη το βρισιδι ατελειωτο),μουσικη (τριτη 1 ωρα και χειροτερο προγραμμα),τεχνολογια,πληροφορικη,μαθηματικα 20% και γαλλικα 20% επισης βαριμε
Παράθεση

Daisy

Φοιτητής

H Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 242 μηνύματα.

H Daisy έγραψε: στις 08:47, 17-04-09:

Λατρεύω τα κείμενα και απεχθάνομαι τα αρχαία....
Παράθεση

ντοντούλα (ναντια)

Μαθητής Α' γυμνασίου

H ναντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H ντοντούλα έγραψε: στις 15:12, 17-04-09:

εμενα μου αρεσουν πολυ τα αγγλικα,jumpy: η γλωσσα, η ιστορια και η πληροφορικη. αυτα που δεν μου αρεσουν ειναι τα μαθηματικα τα κειμενα και τα γαλλικα λογω τησ καθηγήτριας:
Παράθεση

Adamsdoor (Χριστίνα)

Μαθητής Α' λυκείου

H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 614 μηνύματα.

H Adamsdoor έγραψε: στις 12:52, 22-04-09:

Εμενα μου αρεσουν παραπολυ τα:μαθηματικα, φυσικη ,χημεια!
Ωραια ομως ειναι και τα Αρχαια!
Και μπορω να πω πως μου αρεσει (φετος μονο)παραπολυ και η Ιστορια,γιατι εχουμε μια εξαιρετικη καθηγητρια!!!:no1:
Δε μου αρεσει η Ελενη!Καθολου...Ουτε τα κειμενα...
Η εκθεση μου αρεσει επισης...
Παράθεση

Sotiris_Toumpa (!Είδομεν τα πάντα όλα!)

Μαθητής Α' λυκείου

Ο !Είδομεν τα πάντα όλα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πυλαία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

O Sotiris_Toumpa έγραψε: στις 15:38, 22-04-09:

Βασικα πιστεύω οτι η άλγεβρα ειναι χάλια αλλα αντιθέτος μ'αρέσει πολυ η γεωμερία...Καλα ίσως ειναι και ο καθηγητης που όταν μας κάνει άλγεβρα βαριέται τν ζωή του αλλα στην γεωμετρία το μάθημα το κάνει υπέροχο...θα πω κατι τώρα όμως για όλους τους μαθητές:Οκ δν διαφωνώ ότι κάποια μαθήματα ειναι βαρετά και περιμένεις πως και πως το κουδούνι να χτυπήσει....γτ όμως να μν αφήνεις τν αλλο να προσέξει???Όχι δν ειμαι φυτό αλλα ούτε σπασικλάκι απλα μου τη δίνει να βλέπω να παίζουν κάποιοι ¨μάγκες¨ με το κινητό μέσα στν τάξη ή να κάνουν ανοησίες όταν γιρνάει τν πλάτη ο καθηγητής.Άν θες να μν προσέξεις βγες έξω ή κοιμίσου που λέει ο λόγος...Και να κάνεις πως προσέχεις κάτι θα θυμάσε τν επόμενη δν έχεις να χάσεις κάτι...
Αυτα από εμέν@!!!
Παράθεση

xrisoulini (Χρυσα)

Μαθητής Α' γυμνασίου

H Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H xrisoulini έγραψε: στις 22:44, 22-04-09:

εμενα τα αγαπημενα μου μαθηματα ειναι τα μαθηματικα και η ιστορια!!!!!! εντελως αταιριαστα!!! ετσι δεν ειναι??? και ομως αυτα για μενα ειναι τα καλυτερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Παράθεση

napstor

Μαθητής Β' λυκείου

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 682 μηνύματα.

O napstor έγραψε: στις 23:01, 22-04-09:

εχεις δικιο Σωτηρη:iagree:
οσον αφορα τα μαθηματα.μαθηματικα,φυσικη,χημεια,πληροφορικη μου αρεσουν πολυ.στα υπολοιπα η θα κοιταω απ'εξω ή θα κοιμαμαι(αληθεια λεω πεφτω πανω στο θρανιο)ή θα μιλαω φυσικα με τον διπλανο
Παράθεση

t1n@ki! (Κωνσταντίνα)

Μαθητής Β' γυμνασίου

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.

H t1n@ki! έγραψε: στις 00:15, 24-04-09:

Χειρότερα:Ιστορία Ολα τα αλλα μ αρέσουν!
Παράθεση

crazygirl96 (Eύα)

Μαθητής Β' γυμνασίου

H Eύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 75 μηνύματα.

H crazygirl96 έγραψε: στις 12:55, 25-04-09:

μου αρεσουν τα αρχαια και τα κειμενα...
δεν μου αρεσουν θρησκευτικα, οικ οικονομια και ιστορια...
Παράθεση

greekgohan (Κωστας)

Φοιτητής

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μονίμων Υπαξιωματικών Στρατού (ΣΜΥ) - Όπλα Γενική Σειρά και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 366 μηνύματα.

O greekgohan έγραψε: στις 13:10, 25-04-09:

Μου αρεσουν τα Μαθηματικα και αηδιαζω με τα Αρχαια!!
Παράθεση

eirhnaki21 (Ανδρεάδη Ειρήνη)

Μαθητής Β' λυκείου

H Ανδρεάδη Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 44 μηνύματα.

H eirhnaki21 έγραψε: στις 21:01, 30-04-09:

Εγώ λατρεύω τα μαθηματικά,την ιστορία,την πληροφορική φυσικά και απαιχθάνομαι τα αρχαια...
Παράθεση

~Λένα~

Μαθητής Α' λυκείου

H ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 1,166 μηνύματα.

H ~Λένα~ έγραψε: στις 13:14, 01-05-09:

αγαπημενο-μαθηματικα
χειροτερο-αρχαια
Παράθεση

iwannitca

Νεοφερμένος

H iwannitca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.

H iwannitca έγραψε: στις 16:17, 26-10-12:

Αγαπημένο μάθημα: Αρχαία ( τα λατρεύω!!)
Το μάθημα που σιχαίνομαι: Μαθηματικά. Τώρα τα έχω ψιλοσυμπαθήσει αλλά και πάλι δεν ξέρω...
Παράθεση

nikoslarissa (Νικος)

Φοιτητής

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 653 μηνύματα.

O nikoslarissa έγραψε: στις 16:43, 26-10-12:

Αγαπημενο μαθημα:Μαθηματικα
Το χειροτερο μαθημα που υπαρχει για μενα ειναι η λογοτεχνια.
Παράθεση

Johnnaousa

Φοιτητής

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,939 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 17:33, 26-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από nikoslarissa
Αγαπημενο μαθημα:Μαθηματικα
Το χειροτερο μαθημα που υπαρχει για μενα ειναι η λογοτεχνια.
λογοτεχνία?? Πω ρε φίλε...το πιο βαρετό μάθημα με διαφορά!
αν δεν το έχει ο/η φιλόλογος, το μάθημα μπορεί να γίνει ανυπόφορο!!
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια