Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,103 εγγεγραμμένα μέλη και 2,482,808 μηνύματα σε 79,147 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 454 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιος ήταν ο βαθμός σας;[τρίμηνο,διαγωνίσματα,τεστ]

stavrouli_to (Σταυρούλα)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.

H stavrouli_to έγραψε: στις 14:48, 19-11-08:

Ok, Θα τα έχω όλα υπ' όψιν μου
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 8,074 μηνύματα.

O miv έγραψε: στις 15:56, 19-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από Dythor
For that matter, όλα τα Θεωρήματα (όταν ακόμα έπαιρναν ονόματα) υιοθετούσαν τα ονόματα αυτών που τα απέδειξαν και όχι αυτών που παρατήρησαν τις εκάστοτε ισχύουσες σχέσεις.
Τις μετρικές τις παρατηρούσαν επί χρόνια χιλιάδες εργάτες και μηχανικοί στην πράξη, λογικό είναι. Στον τομέα των Μαθηματικών μας ενδιαφέρει η μαθηματική απόδειξη, πάντως και γι'αυτό συμβαίνει το παραπάνω.
Παράθεση

Afey (Θέμης)

Φοιτητής

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πάτρας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,268 μηνύματα.

O Afey έγραψε: στις 15:59, 19-11-08:

No shit Sherlock?
Παράθεση

fabulous (Mαρία.)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 525 μηνύματα.

H fabulous έγραψε: στις 16:53, 19-11-08:

Συγγνώμη που θα φανώ άκυρη στο θέμα του Πυθαγορείου και των μαθηματικών, αλλά θέλω να πω πως τα πάω βαθμολογικά, αλλιώς θα σκάσω
Αν εξαιρέσουμε δυό μικροτεστάκια που έυχομαι να μην μετρήσουν στα μαθηματικά, Αρχαία(14) κι Ιλιάδα(16), όλα τ' άλλα όμορφααα
Πληροφορική 19
Οικ. Οικονομία 19
Ιστορία 19.5
Γλώσσα 18.5
Κείμενα 18
Αγγλικά 17 (λεξιλόγιο 16, γραμματική 18)
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,556 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 16:54, 19-11-08:

α ναι ξέχασα, αγγλικά 19, 20 λεξιλόγιο και κείμενο, 18 γραμματική
Παράθεση

fabulous (Mαρία.)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 525 μηνύματα.

H fabulous έγραψε: στις 16:56, 19-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από qwertyuiop2
α ναι ξέχασα, αγγλικά 19, 20 λεξιλόγιο και κείμενο, 18 γραμματική
Και την ιστορία ξέχασες
Κειμενα 18.5 μου είχες πει, αλλά τέσπα
Θυμάμαι το χαρακτηριστικο "σε πέρασα για μισό βαθμό"...
Παράθεση

TheEarthWalkeR

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Ο TheEarthWalkeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O TheEarthWalkeR έγραψε: στις 17:24, 19-11-08:

εμεις γραξαμε σχεδον τα μισα απο τα μαθηματα ιστορια πηρα 12 θρησκευτικα 16 φυσικη 10 κοινινικη και....2 χ8εσ γραψαμε αρχαια πηρα κανα 15 αυριο γραφουμε ελλενη το πιο ευκολο μαθημα και εκει θα παρω κανα 16 και τωρα μασ εμειναν τα αγγλικα καλλιτεχνικα μαθηματικα και αλλα πολλα ετσι οπως μς κοβω και επειδη ειμαι υπερβολικα καλος στα προφορικα:iagree: ισα που βγαζω κανα 16.5 και μου φτανει βεβαια
Παράθεση

Afey (Θέμης)

Φοιτητής

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πάτρας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,268 μηνύματα.

O Afey έγραψε: στις 17:25, 19-11-08:

Κείμενο των Αγγλικών εννοεί και προφανώς το 19 είναι ο Μ.Ο. (20+18)/2.

(Για να μην βάλω το σωστό τύπο ο οποίος είναι Α_Μ[(x+y)/2+0,5] και με πείτε γραφικό )
Παράθεση

TheEarthWalkeR

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Ο TheEarthWalkeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O TheEarthWalkeR έγραψε: στις 17:25, 19-11-08:

α και κειμενα 15
-----------------------------------------
λολ ε?
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,556 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 18:08, 19-11-08:

α ναι ιστορία 18...
Παράθεση

fabulous (Mαρία.)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H fabulous έγραψε: στις 18:16, 19-11-08:

Εσύ τα + τα κάνεις βαθμούς;
Αν είναι έτσι Γλώσσα 19 και Ιστορία 20...
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 20:49, 19-11-08:

όχι, πήγα και μου είπε πως κανονικά είναι 18 (έκανα ορθογραφικό, απλά επειδή χτυπούσε στο μάτι μου έβαλε 17+)
Παράθεση

Afey (Θέμης)

Φοιτητής

O Afey έγραψε: στις 20:51, 19-11-08:

Pathetic.
Παράθεση

djimmakos (Μήτσος)

Μαθητής Β' λυκείου

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 2,503 μηνύματα.

O djimmakos έγραψε: στις 21:01, 19-11-08:

Χημεία 100
Φυσική 99 (πήρα ο άχρηστος τον τυπο s=U0t-1/2at^2 και έβαλα πάλι αρνητική επιτάχυνση:p)
Kείμενα 95
Θρησκευτικά 100
Πληροφορική 100
Αρχαία:
1ο τεστ: 55
2ο τεστ: 90
3ο τεστ: 74
Διαγώνισμα: 80
Να σημειώσω ότι πέρασα και αυτούς που πάνε φροντιστήριο

Α και στο φροντιστήριο στην άλγεβρα πήρα 97 γιατί σε μια άσκηση που έλεγε να βρούμε που συναληθεύουν οι ανισώσεις την μια την πήρα με λάθος φορά και βρήκα ένα διάστημα αλα νταλα κουτρουμαλα της παρασκευής το γάλα

(Το ξέρω είμαι Λύκειο αλλά έπρεπε να τα γράψω κάπου για να τα θυμάμαι :p)
Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

O miv έγραψε: στις 23:44, 19-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από qwertyuiop2
όχι, πήγα και μου είπε πως κανονικά είναι 18 (έκανα ορθογραφικό, απλά επειδή χτυπούσε στο μάτι μου έβαλε 17+)

Ναι, αυτά θα γίνονται μέχρι να καταλάβει το εκπαιδευτικό σύστημα ότι η Ιστορία δεν είναι καν αντικείμενο της Φιλολογίας και ότι οι Φιλόλογοι είναι απολύτως αναρμόδιοι να το διδάσκουν...
Παράθεση

Boom

Επιφανές Μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,128 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 23:49, 19-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από Djimmakos
Χημεία 100
Φυσική 99 (πήρα ο άχρηστος τον τυπο s=U0t-1/2at^2 και έβαλα πάλι αρνητική επιτάχυνση:p)
Kείμενα 95
Θρησκευτικά 100
Πληροφορική 100
Αρχαία:
1ο τεστ: 55
2ο τεστ: 90
3ο τεστ: 74
Διαγώνισμα: 80
Να σημειώσω ότι πέρασα και αυτούς που πάνε φροντιστήριο

Α και στο φροντιστήριο στην άλγεβρα πήρα 97 γιατί σε μια άσκηση που έλεγε να βρούμε που συναληθεύουν οι ανισώσεις την μια την πήρα με λάθος φορά και βρήκα ένα διάστημα αλα νταλα κουτρουμαλα της παρασκευής το γάλα

(Το ξέρω είμαι Λύκειο αλλά έπρεπε να τα γράψω κάπου για να τα θυμάμαι :p)
μπραβο καμαρι μου!!!!!!
Παράθεση

stargirl (Νάνσυ:p)

Μαθητής Α' λυκείου

H Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 285 μηνύματα.

H stargirl έγραψε: στις 23:53, 19-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από miv
Ναι, αυτά θα γίνονται μέχρι να καταλάβει το εκπαιδευτικό σύστημα ότι η Ιστορία δεν είναι καν αντικείμενο της Φιλολογίας και ότι οι Φιλόλογοι είναι απολύτως αναρμόδιοι να το διδάσκουν...
Συμφωνώ μαζί σου....σήμερα στη μουσική μας είπε και λίγα απ'την Ιστορία,επειδή είχαν σχέση με το μάθημα....ειλικρινά,ήταν πολύ καλύτερα απ'την παράδοση που μας κάνει η φιλόλογος!
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 15:18, 20-11-08:

α, και οικιακή οικονομία 19
Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

O miv έγραψε: στις 15:23, 20-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από stargirl
Συμφωνώ μαζί σου....σήμερα στη μουσική μας είπε και λίγα απ'την Ιστορία,επειδή είχαν σχέση με το μάθημα....ειλικρινά,ήταν πολύ καλύτερα απ'την παράδοση που μας κάνει η φιλόλογος!
Ιστορία συνήθως διδάσκουν οι ιστορικοί (απόφοιτοι ιστορικού-αρχαιολογικού) και όχι οι καθηγητές ελληνικής γλώσσας (απόφοιτοι ελληνικής φιλολογίας). Με την ίδια λογική οι απόφοιτοι αγγλικής, γερμανικής, γαλλικής, ισπανικής και ιταλικής φιλολογίας θα έπρεπε να θεωρούνται αρμόδιοι να διδάσκουν Ιστορία;
Παράθεση

Green 13 (Κώστας)

Μαθητής Α' λυκείου

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 449 μηνύματα.

O Green 13 έγραψε: στις 15:34, 20-11-08:

Σκαμπανεβάσματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    papas, Νικόλας Ραπ.