Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,676 εγγεγραμμένα μέλη και 2,467,384 μηνύματα σε 78,353 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 441 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιος ήταν ο βαθμός σας;[τρίμηνο,διαγωνίσματα,τεστ]

Μαρία2126756 (Μαρία)

Μαθητής Α' λυκείου

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 19 μηνύματα.

H Μαρία2126756 LALALALAlalaallalaa :* έγραψε: στις 21:00, 12-11-08:

εγώ πήρα 19 γεωγραφία,18 μαθηματικά, έναν απαίσιο βαθμό στην ιστορία και 17 στην οικιακή οικονομία!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

fffppp (Φωτεινη)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Φωτεινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 102 μηνύματα.

H fffppp έγραψε: στις 19:27, 13-11-08:

Ρε παιδια εμας μας εβελε τεχνολογια απροηδοποιητο !!! Νομιζα οτι απαγορευεται στην Τεχνολογια
Παράθεση

Μαρία2126756 (Μαρία)

Μαθητής Α' λυκείου

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 19 μηνύματα.

H Μαρία2126756 LALALALAlalaallalaa :* έγραψε: στις 19:30, 13-11-08:

Και εμάς κάτι σα τεστάκι, λίγο παλιότερα.Δε μας είπε αποτελέσματα.Δε νομίζω να μετρήσει τόσο!
Παράθεση

fffppp (Φωτεινη)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Φωτεινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 102 μηνύματα.

H fffppp έγραψε: στις 19:47, 13-11-08:

Εμας ναι!!!!!!!!!!!!!! 16 πηρα!!! 3 παιδια ειμασταν πανω απο την βαση !!!!
Γαματο το Β2'
Παράθεση

!Βάλια! (seize the day*)

Μαθητής Α' λυκείου

H seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 1,101 μηνύματα.

H !Βάλια! έγραψε: στις 20:49, 13-11-08:

Tεχνολογία τεστ;;;;
Παράθεση

fffppp (Φωτεινη)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H fffppp έγραψε: στις 22:46, 13-11-08:

Ναι !!!!!!!!! Πολυ παραξενο !!! Κατα τα αλλα δεν κανουμε εμεις Οικοιακη οικονομια γιατι λυπει ο καθηγητης και δεν εχουμε ΑΦΑΣΙΑ ειμαστε !!!!!!!!!!!!
Καλα δεν λεω οτι οι κακομιροι οι καθηγητες μας πηγαν εκδρομη και την αλλη μερα καναμε καταληψη για τι μας πεειραζει η στρογγυλη πιτσα ΝΑΙ καλα διαβασατε ειμαστε μουρλα!!!!!
Φανταστειτε οτι το τμημα μας εχει σκειστει η κουρτινα και εχουμε χαλασει την πορτα !!! Ζητησ@με να μας το φτιαξουνε γιατι ενα παιδι απο το β1 το εκανε και ειπαν ΟΧΙ!!!!!!!!!!!!! ολα σχεδον τα παιδια εχουμε παει γραφειο και ομως!!!! Ειμαστε 22 και εχουν παει στανταρ τα 13 (ευτυχως εγω οχι)!!!!!
Εχουμε και αλλα ελλατωματα αλλα ενταξει !!!!(μηπως αυτα που λεω ειναι ασχετα με το θεμα)????????????????????;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Παράθεση

tzenh

Μαθητής Β' γυμνασίου

H tzenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 69 μηνύματα.

H tzenh έγραψε: στις 22:52, 13-11-08:

εγω παιδια 14 μουσικη
μαθηματικα πατωσα τελειως 06 και ειχα διαβασει...
Παράθεση

stavrouli_to (Σταυρούλα)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.

H stavrouli_to έγραψε: στις 11:40, 17-11-08:

Εγώ 20 μαθηματικά, όμως ήταν το μόνο που δεν διάβασα...
Σε ολα τα άλλα έχασα το 20 για χαζομάρες...
Χημεία 19, Θρησκευκικά 18, Πληροφορική 18, Φυσική 19, Γεωγραφία 18...:mpam:
Παράθεση

Shadowfax

Φοιτητής

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 3,014 μηνύματα.

O Shadowfax έγραψε: στις 11:42, 17-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από stavrouli_to
Εγώ 20 μαθηματικά, όμως ήταν το μόνο που δεν διάβασα...
Σε ολα τα άλλα έχασα το 20 για χαζομάρες...
Χημεία 19, Θρησκευκικά 18, Πληροφορική 18, Φυσική 19, Γεωγραφία 18...:mpam:
ναι γιατί βλέπεις αυτοί οι βαθμοί απέχουν πολύ από το 20...
Παράθεση

stavrouli_to (Σταυρούλα)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.

H stavrouli_to έγραψε: στις 11:44, 17-11-08:

Ναι όμως ένας που έχει γράψει 10 θα πάρει τουλάχιστον 15, ένας που έγραψε 18 το πολύ 19 θα πάρει...
Παράθεση

Shadowfax

Φοιτητής

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 3,014 μηνύματα.

O Shadowfax έγραψε: στις 11:46, 17-11-08:

Ναι όμως ένας που έχει γράψει 10 θα πάρει τουλάχιστον 15, ένας που έγραψε 18 το πολύ 19 θα πάρει...
Καταρχάς μη σκας κοπέλα μου για τους βαθμούς... και κατα δεύτερον είναι εύκολο να καταλάβει κανείς πως οι αυξομειώσεις βαθμών στο επίπεδο του 10-15 γίνονται εύκολα... οι βαθμοί όμως που αγγίζουν το 20 δεν αλλάζουν με την ίδια ευκολία
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,559 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 11:56, 17-11-08:

απόλυτα ικανοποιημένος.

19 ιλιάδα, γλώσσα, κείμενα
18 αρχαία
18 μαθηματικά (ήταν κι άλλα δυο τα οποία δεν τα λέμε)
πληροφορική (ούτε αυτή τη λέμε )
Παράθεση

stavrouli_to (Σταυρούλα)

Μαθητής Γ' λυκείου

H stavrouli_to έγραψε: στις 12:06, 17-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από Shadowfax
Καταρχάς μη σκας κοπέλα μου για τους βαθμούς... και κατα δεύτερον είναι εύκολο να καταλάβει κανείς πως οι αυξομειώσεις βαθμών στο επίπεδο του 10-15 γίνονται εύκολα... οι βαθμοί όμως που αγγίζουν το 20 δεν αλλάζουν με την ίδια ευκολία
Προσωπικά δεν σκάω με τους βαθμούς. Με νευριάζουν όμως 2 πράγματα:
1)Οι απροσεξίες μου
2)Να έρχονται να με ρωτάνε πόσο πήρα και αν έχουν μεγαλύτερο βαθμό από εμένα να κάνουν λες και ανακάλυψαν το Πυθαγόρειο... Η εκατόμβη τους λείπει...
Παράθεση

Shadowfax

Φοιτητής

O Shadowfax έγραψε: στις 12:28, 17-11-08:

Για το πρώτο καλά κάνεις και ''εκνευρίζεσαι''. Όσο για τους υπόλοιπους, απλά αγνόησέ τους.
Παράθεση

stavrouli_to (Σταυρούλα)

Μαθητής Γ' λυκείου

H stavrouli_to έγραψε: στις 14:13, 17-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από Shadowfax
Για το πρώτο καλά κάνεις και ''εκνευρίζεσαι''. Όσο για τους υπόλοιπους, απλά αγνόησέ τους.
Όσο μπορέσω...
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,559 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 18:03, 18-11-08:

κι εμένα μου τη σπάει αυτό που λέει η σταυρούλα... ιδιέταιρα όταν γίνεται από μαθητές που παίρνουν μια στις 1000 πάνω από τη βάση και μια στο εκατομμύριο πάνω από 17...
Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 8,075 μηνύματα.

O miv έγραψε: στις 18:07, 18-11-08:

1)Οι απροσεξίες μου
2)Να έρχονται να με ρωτάνε πόσο πήρα και αν έχουν μεγαλύτερο βαθμό από εμένα να κάνουν λες και ανακάλυψαν το Πυθαγόρειο... Η εκατόμβη τους λείπει...
[σπασίκλας]Δεν ανακαλύφθηκε το Πυθαγόρειο. Η μετρική σχέση ήταν γνωστή κατασκευαστικά στην Αίγυπτο και απλά ο Πυθαγόρας την απέδειξε μαθηματικά.[/σπασικλας]
Παράθεση

fabulous (Mαρία.)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 525 μηνύματα.

H fabulous έγραψε: στις 18:13, 18-11-08:

1)Οι απροσεξίες μου
Κι εμένα το ίδιο... Πω πω...
Σου κάνουν και τους έξυπνους μετά, κοίτα τι έχω κι εσύ δεν έχεις
-----------------------------------------
Αρχική Δημοσίευση από miv
[σπασίκλας]Δεν ανακαλύφθηκε το Πυθαγόρειο. Η μετρική σχέση ήταν γνωστή κατασκευαστικά στην Αίγυπτο και απλά ο Πυθαγόρας την απέδειξε μαθηματικά.[/σπασικλας]

έγραψε αυτό..
Παράθεση

Afey (Θέμης)

Φοιτητής

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πάτρας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,268 μηνύματα.

O Afey έγραψε: στις 19:07, 18-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από miv
For that matter, όλα τα Θεωρήματα (όταν ακόμα έπαιρναν ονόματα) υιοθετούσαν τα ονόματα αυτών που τα απέδειξαν και όχι αυτών που παρατήρησαν τις εκάστοτε ισχύουσες σχέσεις.
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 20:32, 18-11-08:

καλα καλά, άντε να παίξετε κάνα wotlkjdsikj και αφήστε τους μικρούς να σώσουν τον κόσμο
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Volkswagen Fan, ChrisFromGreece, ExoticAura