Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,103 εγγεγραμμένα μέλη και 2,482,808 μηνύματα σε 79,147 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 459 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς σας φαίνονται οι καθηγητές σας; Βαθμολογήστε τους!

~Melania~ (Insomnia ♥)

Πτυχιούχος

H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Στρατιωτική σχολή αξιωματικών σωμάτων και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,721 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε: στις 21:25, 11-10-13:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
[I]
Γερμανικης φιλολογιας 1: η αλλη μου συμπαθεια! Παλι 3η χρονια μαζι! ΥΠΕΡΟΧΗ στο μαθημα, ΤΕΛΕΙΑ στον χαρακτηρα 10/10 δυστυχως εφυγε
Γερμανικης φιλολογιας 2: Πηρε την θεση της προηγουμενης μου γερμανικων.... Τον χαρακτηρα δεν τον χαρακτηριζω... Ως προς το μαθημα μετρια... 6/10
Χαχαχα, μου φαίνεται λογικό που η δεύτερη καθηγήτρια σου,σου φαίνεται μέτρια... αφού είχες τόση αγάπη για την πρώτη! Αλλά μην κάνεις την σύγκριση... γιατί για να έφυγε η καθηγήτρια δεν θα γυρίσει, και αυτή που είναι τώρα μπορεί να μην είναι στο ίδιο επίπεδο με την προηγούμενη, αλλά αξίζει να της δώσεις μια ευκαιρία!

Γυμναστης ( + ΣΕΠ): 3η χρονια που τον εχω καλος... ΣΕΠ δεν κανουμε... Γυμναστικη μας κανει στην ωρα του... 7/10
Σας κάνει ΣΕΠ ο γυμναστής; Κρίμα πάντως, αυτό το μάθημα μπορεί να προσφέρει πολλά και είναι εξαιρετικά παραγκωνισμένο.

Αγγλικων: no comment 5/10
Γιατί καλέ;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

H Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Χημείας (ΑΕΙ/Πάτρα) . Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

H Peace_ έγραψε: στις 12:38, 12-10-13:

Σχολείο; Φροντιστήριο;
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 17:08, 12-10-13:

Αρχική Δημοσίευση από ~Melania~
Χαχαχα, μου φαίνεται λογικό που η δεύτερη καθηγήτρια σου,σου φαίνεται μέτρια... αφού είχες τόση αγάπη για την πρώτη! Αλλά μην κάνεις την σύγκριση... γιατί για να έφυγε η καθηγήτρια δεν θα γυρίσει, και αυτή που είναι τώρα μπορεί να μην είναι στο ίδιο επίπεδο με την προηγούμενη, αλλά αξίζει να της δώσεις μια ευκαιρία!

Σας κάνει ΣΕΠ ο γυμναστής; Κρίμα πάντως, αυτό το μάθημα μπορεί να προσφέρει πολλά και είναι εξαιρετικά παραγκωνισμένο.

Γιατί καλέ;
στο πρωτο: χαχα... Και ευκαιρια της εδωσα... αλλα με μισει... δεν πειραζει... δεν θα κατσω να χαλαστω κι αλλο εξ αιτιας της.... Γενικα δεν ασχολειται μαζι μου ποτε μεσα στο μαθημα... Εχω κανει 3 προσπαθειες να της δωσω να καταλαβει αλλα τπτ... nevemind..
στο δευτερο: ναι ρε φιλε ναι -_-.... Το ξερω... Στην αρχη μας εκανε ο μαθηματικος αλλα τωρα.... Κανουμε γυμναστικη στην ωρα του απφφφ....
στο τριτο: η γυναικα βαριεται να μιλησει -_-
Παράθεση

Italian dream... (Βιβή)

Φοιτητής

H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 1,660 μηνύματα.

H Italian dream... μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες... έγραψε: στις 19:56, 12-10-13:

Aχ παιζει να ειναι ιδιες
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 19:57, 12-10-13:

Αρχική Δημοσίευση από Italian dream...
Aχ παιζει να ειναι ιδιες
σπαμε γερη πλακα μαζι της... Κοιμισμενηηη
Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Πτυχιούχος

H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Στρατιωτική σχολή αξιωματικών σωμάτων και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,721 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε: στις 21:55, 13-10-13:

στο πρωτο: χαχα... Και ευκαιρια της εδωσα... αλλα με μισει... δεν πειραζει... δεν θα κατσω να χαλαστω κι αλλο εξ αιτιας της.... Γενικα δεν ασχολειται μαζι μου ποτε μεσα στο μαθημα... Εχω κανει 3 προσπαθειες να της δωσω να καταλαβει αλλα τπτ... nevemind..

Σε μισεί;

στο δευτερο: ναι ρε φιλε ναι -_-.... Το ξερω... Στην αρχη μας εκανε ο μαθηματικος αλλα τωρα.... Κανουμε γυμναστικη στην ωρα του απφφφ....
Τι περίπτωση κι αυτή!

Και τι κάνετε;
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 22:00, 13-10-13:

Σε μισεί;

Τι περίπτωση κι αυτή!

Και τι κάνετε;
Με μισει ναι... Αλλα δικαιωμα της... Της την μπηκα απο την αρχη αλλα μια απαθεια, μια ξινιλα... Γενικα εχουν γινει πολλα..
Περιπτωση! Αλλα δεν τον αλλαζω με κανεναν γυμναστη!
Γραφει μονο στον πινακα
Παράθεση

Emilouko (Γιούκου)

Φοιτητής

H Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ψυχολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,993 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε: στις 22:41, 13-10-13:

Χμμμ..συμπαθώ πάρα πολύ 2..Φιλόλογους..Γενικής μας κάνουν φέτος. Ο ένας ειδικά κάνει πολύ ενδιαφέρον μάθημα.Πέρυσι μας έκανε φιλοσοφία στην κατεύθυνση.
Είναι μια συγκεκριμένη καθηγήτρια που επί του μαθήματος είναι πάρα πολύ καλή..Αλλά σαν χαρακτήρας ας μην το σχολιάσω...Σκάνδαλα στο σχολείο με την συγκεκριμένη και με μαθητή.
Από τους υπόλοιπους καθηγητές θα έλεγα είμαι ευχαριστημένη.Ο γυμναστής είναι απλά δε παίζεταιι.Πολύ γέλιο ο τύπος.
Η αγγλικού και η κοινωνιολόγος έχουν φάση γιατί είναι φευγάτες,στον κόσμο τους. Καλά είμαστε και φέτος πάντως.
Παράθεση

dimpaokara (Δημήτρης)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 275 μηνύματα.

O dimpaokara έγραψε: στις 22:47, 13-10-13:

αρχαία-έκφραση έκθεση -κείμενα :17
μαθηματικά :18
χημεία :18
Βιολογία:19
φυσική:14
ιστορία:20
θρησκευτικά:15
Αγγλικά:15
πολιτική παιδεία :19
Γυμναστική :17
Πληροφορική :20
Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Πτυχιούχος

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε: στις 20:56, 14-10-13:

Με μισει ναι... Αλλα δικαιωμα της... Της την μπηκα απο την αρχη αλλα μια απαθεια, μια ξινιλα... Γενικα εχουν γινει πολλα..

Ε, αν της την μπαίνεις κι εσύ .

Περιπτωση! Αλλα δεν τον αλλαζω με κανεναν γυμναστη!
Άμα σου έκαναν σωστά ΣΕΠ, θα σου έλεγα αν θα προτιμούσες τον γυμναστή .

Γραφει μονο στον πινακα
Τουλάχιστον σας κάνει καλό μάθημα;
Παράθεση

dimpaokara (Δημήτρης)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 275 μηνύματα.

O dimpaokara έγραψε: στις 21:45, 14-10-13:

Με μισει ναι... Αλλα δικαιωμα της... Της την μπηκα απο την αρχη αλλα μια απαθεια, μια ξινιλα...
Εγώ έχω μαλώσει με πολλούς καθηγητές,αλλά σε σχέση με το μάθημα,φέτος έκανα ρεκόρ μόνο 3 εβδομάδες στο σχολείο και μάλωσα με τον καθηγητή της φυσικής ,αλλά δεν με κρατούσαν κακία γιατί όποτε μάλωνα με καθηγητή ήταν για το πως κάνει μάθημα ή για κάποιο ερώτημα στα διαγωνίσματα (π.χ. στην φυσική πέρσι που τον έλεγα ότι έχει θέσει λάθος το ερώτημα και είχα και δίκιο )
Παράθεση

johnietraf (γιαννης)

Φοιτητής

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών (ΑΕΙ/Ιωάννινα) και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,240 μηνύματα.

O johnietraf έγραψε: στις 22:42, 14-10-13:

βασικα δεν με νοιαζει εμενα τι σκεφτονται η καθηγητες για μενα
1 μηνας εχει περασει και πολλοι καθηγητες λενε οτι εχω ξεσαλωσει παρα πολυ κια μου ειπαν να χαλαρωσω
αλλα αν εχω δικιο γτ να μην φωναξω με το λαθος του καθηγητη?
Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Πτυχιούχος

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε: στις 22:47, 14-10-13:

Αρχική Δημοσίευση από johnietraf
βασικα δεν με νοιαζει εμενα τι σκεφτονται η καθηγητες για μενα
1 μηνας εχει περασει και πολλοι καθηγητες λενε οτι εχω ξεσαλωσει παρα πολυ κια μου ειπαν να χαλαρωσω
αλλα αν εχω δικιο γτ να μην φωναξω με το λαθος του καθηγητη?
Άααα τον Γιάννη που ξεσάλωσε .
Παράθεση

johnietraf (γιαννης)

Φοιτητής

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών (ΑΕΙ/Ιωάννινα) και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,240 μηνύματα.

O johnietraf έγραψε: στις 23:15, 14-10-13:

Άααα τον Γιάννη που ξεσάλωσε .
δεν εχω απαντηση σε αυτο
σκεφτομαι απλα.....γτ να κανω οτι θελουν οι αλλοι εν δικια μου ειναι η ζωη αν πουν κατι που δεν με βαζει σωστο φσκ και θα αντιρηθω
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 16:49, 15-10-13:

Ε, αν της την μπαίνεις κι εσύ .

Άμα σου έκαναν σωστά ΣΕΠ, θα σου έλεγα αν θα προτιμούσες τον γυμναστή .

Τουλάχιστον σας κάνει καλό μάθημα;
Μελανια εχουν προηγηθει πολλα με αυτη... και παμε απο το κακο στο χειροτερο!
Δεν κανει καλο μαθημα η αγγλικων οχι

Δημητρη: αυτη δεν τρωγεται με τιποτα
Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Πτυχιούχος

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε: στις 20:54, 16-10-13:

Αρχική Δημοσίευση από johnietraf
δεν εχω απαντηση σε αυτο
σκεφτομαι απλα.....γτ να κανω οτι θελουν οι αλλοι εν δικια μου ειναι η ζωη αν πουν κατι που δεν με βαζει σωστο φσκ και θα αντιρηθω
Έτσι σε θέλω! Δυναμικό.

Μελανια εχουν προηγηθει πολλα με αυτη... και παμε απο το κακο στο χειροτερο!
Δεν κανει καλο μαθημα η αγγλικων οχι
Το μόνο που μπορώ να ευχηθώ τότε είναι καλή υπομονή...
Παράθεση

GeorgeRtr

Φοιτητής

Ο GeorgeRtr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 184 μηνύματα.

O GeorgeRtr έγραψε: στις 21:07, 16-10-13:

Παπάρες
Παράθεση

Felid

Διακεκριμένο μέλος

H Felid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.

H Felid έγραψε: στις 21:33, 16-10-13:

Ισως εσύ δεν ανοίγεις κανένα βιβλίο και σου φαίνονται "παπάρες".
1
Παράθεση

GeorgeRtr

Φοιτητής

Ο GeorgeRtr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 184 μηνύματα.

O GeorgeRtr έγραψε: στις 21:35, 16-10-13:

Αρχική Δημοσίευση από Natalia Secret
Ισως εσύ δεν ανοίγεις κανένα βιβλίο και σου φαίνονται "παπάρες".
Δεν ανοίγω βιβλίο γιατί δεν έχω πάρει ακόμα βιβλία. Σε πανεπιστήμιο είμαι. Δεν είπα ότι η επιστήμη που σπουδάζω είναι παπάρα. Οι καθηγητές είναι κάπως....... παπάρες. Ελπίζω αν έρθεις ποτέ στη θέση μου να το διαπιστώσεις.
Παράθεση

Felid

Διακεκριμένο μέλος

H Felid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.

H Felid έγραψε: στις 21:39, 16-10-13:

Αρχική Δημοσίευση από GeorgeRtr
Δεν ανοίγω βιβλίο γιατί δεν έχω πάρει ακόμα βιβλία. Σε πανεπιστήμιο είμαι. Δεν είπα ότι η επιστήμη που σπουδάζω είναι παπάρα. Οι καθηγητές είναι κάπως....... παπάρες. Ελπίζω αν έρθεις ποτέ στη θέση μου να το διαπιστώσεις.
Oύτε και εγώ είπα ότι η επιστήμη που σπουδάζεις είναι "παπάρα".

Τέσπα, αυτό που ήθελα να πω είναι ότι αποκλείεται όλοι οι καθηγητές να είναι έτσι. Πάντα υπάρχει τουλάχιστον ένας που θα ξεχωρίζει.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος