Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,674 εγγεγραμμένα μέλη και 2,467,249 μηνύματα σε 78,349 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 485 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς σας φαίνονται οι καθηγητές σας; Βαθμολογήστε τους!

kamy. (Κατερινα)

Μαθητής Α' γυμνασίου

H Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H kamy. έγραψε: στις 20:31, 08-11-08:

πολυ καλοι ειναι ολοι τους με εξαιρεση τη φιλολογο που ειναι πολυ παρεξενη και σε αυτο φταιει η ηλικια της.επισης παρα πολυ καλη ειναι η ιστορικος μας
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

peggalicious (Πέγκυ)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Πέγκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H peggalicious έγραψε: στις 09:43, 09-11-08:

Εγώ πάλι λίγο απ'όλα...
Η φιλόλογος που την έχουμε καθημερινά είναι να βαράς το κεφάλι σου στον τοίχο!(δεν αντέχεται)
Η φυσικός μου επίσης το ίδιο!
Η χημικός είναι τρομερή όπως και η μαθηματικός(αν και λίγο τρελή!)
:s:s:s:s
1
Παράθεση

G!Ot@K/ (giota)

Μαθητής Γ' λυκείου

H giota αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 106 μηνύματα.

H G!Ot@K/ έγραψε: στις 12:57, 09-11-08:

χειροτεροι απο περσι σιγουρα... εφυγε η περσινη τριτη και ξαναπατησαν ποδι.... (λεμε τωρα..!) βαζουν τους καλους στην α' και αν δουν οτι παιρνουμε φορα φωναζουν ''το βαρυ πυροβολικο'' . Παντως εμεις ο,τι και να κανουμε το χειρότερο τμημα ειμαστε...
1
Παράθεση

elen1996 (ελενα)

Μαθητής Β' γυμνασίου

H ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.

H elen1996 έγραψε: στις 22:59, 01-12-08:

Μου αρεσουν ολοι και περισσοτερο ο βιολογος οπως και σε ολους στο σχολειο.η μονη καθηγητρια οπου δεν μου αρεσει ειναι η γυμναστρια!!!!!!
Παράθεση

candygirl96

Μαθητής Α' λυκείου

H candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 279 μηνύματα.

H candygirl96 έγραψε: στις 22:26, 07-12-08:

μασ φορτωνουν με ασκησεισ και νομιζουν πωσ εχοθμε και ελευθερο χρονο..............
1
Παράθεση

Σάρρα (Σάρρα)

Φοιτητής

H Σάρρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιδιωτική σχολή και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H Σάρρα Aut viam inveniam aut faciam έγραψε: στις 19:55, 10-12-08:

ε εντάξει μωρέ τρώγονται!:xixi:
Παράθεση

fffppp (Φωτεινη)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Φωτεινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 102 μηνύματα.

H fffppp έγραψε: στις 20:21, 10-12-08:

Καλοι ειναι αφου μας αντεχουν.....!!!
Παράθεση

sarah96 (Σαρα)

Μαθητής Α' γυμνασίου

H Σαρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 18 μηνύματα.

H sarah96 έγραψε: στις 22:46, 10-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από Σάρρα
ε εντάξει μωρέ τρώγονται!:xixi:
Συμφώνω,εκτος απο μερικους μερικους που θελου να μας κανουν τη ζωη κολαση!Π.Χ βιολογια
1
Παράθεση

sofoklis (Σοφοκλής)

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο Σοφοκλής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O sofoklis έγραψε: στις 15:31, 05-02-09:

Εγώ είμαι Α Γυμνασίου και οι δασκάλοι μας είναι οι χειρότεροι που θα μπορούσανε να είναι
1
Παράθεση

nasa (Ελένη)

Μαθητής Α' γυμνασίου

H Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου . Έχει γράψει 53 μηνύματα.

H nasa έγραψε: στις 20:00, 06-02-09:

Απαντώ κατ' ευθείαν στην ερώτηση του τίτλου:

Λογικοί. :iagree:
Παράθεση

Death_Angel (Φουφουτος)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου . Έχει γράψει 110 μηνύματα.

O Death_Angel έγραψε: στις 20:47, 06-02-09:

για ελλατε πρως χανια να να φριξετε
Παράθεση

anna 11111

Μαθητής Α' γυμνασίου

H anna 11111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου . Έχει γράψει 15 μηνύματα.

H anna 11111 έγραψε: στις 11:31, 07-02-09:

εμας ειναι μια χαρα!!!!!!!!!!!
1
Παράθεση

ἅλς

Φοιτητής

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,074 μηνύματα.

O ἅλς Παυση πλου σε αυτη τη θαλασσα .... έγραψε: στις 11:51, 07-02-09:

Καλημέρα! Κανείς δεν είναι τέλειος. Υπάρχουν καθηγητές, που μπορείς να συννενοηθείς και καθηγητές ,που δεν τους αντέχεις!!!!!!!! Αυτό όμως συμβαίνει και με τους φίλους μας, τους συμμαθητές μας ή τους συγγενείς μας! Ίσως μας πειράζει η "εξουσία" που έχουν και ...... . Αυτοί άραγε πως μας βλέπουν;
1
Παράθεση

LolitaMar

Μαθητής Α' γυμνασίου

H LolitaMar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H LolitaMar έγραψε: στις 23:56, 10-02-09:

πω πω δεν θέλω να το πω αλλα εχουμε μια καθηγητρια τελειως............!!!!!!
αφου μια φορα στα αρχαια εγραφε στο πινακα λεξεις λεξιλογικες κ εσκυψα να γραψω και οταν σηκωσα το κεφαλι, για να δω που ειναι η επομενη λεξη χαθηκα!! Γραφει μια λεξη πανω αριστερα κ την επομενη κατω δεξια! Ελεος! Είχα ζαλιστεί!
Γιατι μια αλλη φορά που κυνηγουσε ενα παιδι με τις κιμωλιες μεσα στην ταξη? Αλλη φαση απο 'κει! Εφαγα κ μια κιμωλια ενω προοριζοταν για την απο πίσω μου! (αλλα το γλενταμε στο μαθημα της)

Σημερα μας ελεγε οτι χορευει δημοτικα τραγουδια!!
Να την δω και παρτε μου τη ψυχη!!
1
Παράθεση

ΕΥΗ ΟΛΕ!!! (εύη)

Μαθητής Β' γυμνασίου

H εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H ΕΥΗ ΟΛΕ!!! έγραψε: στις 19:56, 13-02-09:

τ "αυστιροι" δν γραφεται ετσι?:nono:
οσο για εσενα σταυρο μν κατηγορεισ τ χανια μια χαρα πολη και μια χαρα καθηγητες εχει! εχω τ πληροφοριεσ μου κ εγω!!!
Παράθεση

chronis_25 (ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ!)

Περιβόητο Μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.

O chronis_25 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 22:00 MASTERCHEF! έγραψε: στις 22:59, 13-02-09:

Ευτυχώς αν και σχεδόν όλοι τους έχουν κι από ένα χουσούρι , ο Φυσικός μας σκίζει: δεν φωνάζει, κανείς δεν μιλά και κάνει πραγματικό μάθημα. :no1:
Παράθεση

TH3 D3@TH! (Άγης)

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο Άγης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 38 μηνύματα.

O TH3 D3@TH! έγραψε: στις 18:00, 15-02-09:

ετσι και ετσι για παραδειγμα ο φιλολογος εχει δωσει καμια 20 ωριες ενω αλλοι χαλαρα
-----------------------------------------
καποιοι καλοι καποιοι... ας μην απαντησω
1
Παράθεση

katerina_dst

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H katerina_dst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H katerina_dst έγραψε: στις 21:47, 15-02-09:

καλοι αλλα πολυ στριφνοι,αυστηροι,τρελοι,χαζοι,βαρετοι,κτλ καποιες φορες.αλλα απ την αλλη ολα τα αντιθετα αμα θελουν!
1
Παράθεση

fffppp (Φωτεινη)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Φωτεινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 102 μηνύματα.

H fffppp έγραψε: στις 19:39, 17-02-09:

Πολυ καλοι.................................
Παράθεση

lefteris94 (Lefteris)

Μαθητής Α' λυκείου

Ο Lefteris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.

O lefteris94 έγραψε: στις 19:49, 17-02-09:

όλοι για τον****** είναι αλλά τέσπα περνάμε κ φέτος
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος