Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,984 εγγεγραμμένα μέλη και 2,479,051 μηνύματα σε 78,960 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 293 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς σας φαίνονται οι καθηγητές σας; Βαθμολογήστε τους!

Jimis

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο Jimis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Μάλια (Ηράκλειο). Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O Jimis έγραψε: στις 19:26, 16-09-08:

:nono:αυστιροί?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

kambana

Φοιτητής

H kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 476 μηνύματα.

H kambana έγραψε: στις 19:34, 16-09-08:

Σε εμάς πολύ καλοί...Η φιλόλογος θα μας έχει σε όλα τα φιλολογικά...Σύνολο 10 ώρες την εβδομάδα...Η Μαθηματικός περσινή πάρα πάρα πολύ καλή!Λίγο αυστηρούτσικη!!!Είναι και υπεύθυνη του τμήματός μας...Η Αγγλικός καταπληκτή...Κι αυτή περσινή...Μέχρι στιγμές έχω τις καλύτερες εντυπώσεις!!!
Παράθεση

panos13 (Panos)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Ο Panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου . Έχει γράψει 36 μηνύματα.

O panos13 έγραψε: στις 19:52, 16-09-08:

Εγω τωρα παω β γυμνασιου αλλα ευτυχως δεν εχω τους ιδιους καθηγητες με περυσι το μονο που εχω να πω ειναι οτι ειδικα η φιλολογος ηταν......χαλια!
Παράθεση

Λουκρητία (Ειρήνη.)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου του τμήματος --- . Έχει γράψει 768 μηνύματα.

H Λουκρητία έγραψε: στις 20:06, 16-09-08:

εμενα ειναι ολοι μια χαρα τωρα με τις αλλαγες που εγιναν, εκτος απο τον Γυμναστη και τη φιλολογο που θα μας κανει Νεα Αρχαια και Ηλιαδα...οι υπολοιποι ειναι πολυ καλοι!!...
Παράθεση

!Βάλια! (seize the day*)

Μαθητής Α' λυκείου

H seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 1,101 μηνύματα.

H !Βάλια! έγραψε: στις 20:09, 16-09-08:

καλοί φαίνονται μωρέ...Δεν είναι πολύ αυστηροί οι περισσότεροι. Μόνο ο φυσικός. Κατά τα άλλα καλά πάμε και φέτος
Παράθεση

korineto (Κορίνα)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Κορίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H korineto έγραψε: στις 20:49, 16-09-08:

σε μας απλα τα σπανε ολοι τους εκτος απο την γυμναστρια...
Παράθεση

!msm!

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H !msm! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 138 μηνύματα.

H !msm! έγραψε: στις 21:02, 16-09-08:

όλοι μια χαρά ειδικά μία καινούρια (για εμάς) φιλόλογος και κάποιοι άλλοι που συμπαθώ...με εξαίρεση έναν που δε χωνεύω με τπτ
Παράθεση

aekara4ever (Αλέξανδρος)

Μαθητής Β' λυκείου

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.

O aekara4ever έγραψε: στις 20:25, 18-09-08:

Η φιλόλογος... δέν είμαι ευχαριστημένος. Ο μαθηματικός μας είναι πολύ καλός και λίγο αυστηρός, σε λογικά πλαίσια πάντα. Ο Φυσικός μας είναι συμπαθέστατος, ξέρει πολύ καλά το θέμα του και πάντα προσπαθεί να βοηθάει τους αδύναμους μαθητές βαθμολογώντας τους καλώς, χωρίς βέβαια να αδικεί, εμάς τους ισχυρούς. Τέλως, η ιστορικός μας είναι πολύ ευχάριστη και χαίρομαι που κάνουμε μάθημα μαζί.
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,556 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 21:41, 18-09-08:

μια χαρά όλοι τους
Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 8,074 μηνύματα.

O miv έγραψε: στις 23:00, 18-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από aekara4ever
Η φιλόλογος... δέν είμαι ευχαριστημένος. Ο μαθηματικός μας είναι πολύ καλός και λίγο αυστηρός, σε λογικά πλαίσια πάντα. Ο Φυσικός μας είναι ΑΠΟΛΥΤΟΣ, ξέρει πολύ καλά το θέμα του και πάντα προσπαθεί να βοηθάει τους αδύναμους μαθητές βαθμολογώντας τους καλώς, χωρίς βέβαια να αδικεί, εμάς τους ισχυρούς. Τέλως, η ιστορικός μας είναι πολύ ευχάριστη και χαίρομαι που κάνουμε μάθημα μαζί.
Ο χαρακτηρισμός "απόλυτος" πόθεν έρχεται, αφού δεν έχει σχέση με την επεξήγηση που δίνεις μετά;
Φιλικά, έτσι...
Παράθεση

aekara4ever (Αλέξανδρος)

Μαθητής Β' λυκείου

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.

O aekara4ever έγραψε: στις 23:38, 18-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από miv
Ο χαρακτηρισμός "απόλυτος" πόθεν έρχεται, αφού δεν έχει σχέση με την επεξήγηση που δίνεις μετά;
Φιλικά, έτσι...
Μάλλον είπα μ......, sorry, το άλλαξα.

Υπερέβαλα στο χαρακτηρισμό του επειδή οι περισσότεροι καθηγητές που είχα κατά καιρούς είναι μάλλον απογοητευτικοί.

Επίσης, όταν είπα ότι βαθμολογεί καλώς τους αδύναμους μαθητές δέν αναφερόμουν σε πάνω απο 17 και σίγουρα όχι άν δέν καταλάβουν τελικά το μάθημα που παραδίδει.
Παράθεση

ultimater

Πτυχιούχος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 197 μηνύματα.

O ultimater έγραψε: στις 12:13, 01-10-08:

λιγο απολα.
Παράθεση

yozerehs

Συντονιστής

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,002 μηνύματα.

O yozerehs έγραψε: στις 22:36, 11-10-08:

Πως σας φαίνονται οι καθηγητές σας? Χάλια!
1
Παράθεση

ombaios (μαριος)

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.

O ombaios έγραψε: στις 13:51, 12-10-08:

παρα πολυ αυστηροι
1
Παράθεση

Kostis_Neapoli

Μαθητής Β' γυμνασίου

Ο Kostis_Neapoli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O Kostis_Neapoli έγραψε: στις 22:58, 18-10-08:

Λοιπόν μία από τις 4 φιλολόγους του σχολείου μου κάνει 9 ώρες.....Είναι φανταστική την πάω με 1000...μακάρι να είναι εδώ και του χρόνου...
Μαθηματικός......μπλιαχ....ήμαρτον
Φυσικός ... συμπαθητική αλλά δεν ξέρει που παν' τα τέσσερα συγνώμη κιόλας...
Φιλόλογος που μου κάνει Ιλιάδα...ΧΑΛΙΑ
......................................................................................................κτλ
Παράθεση

konfou (Κωνσταντίνος)

Μαθητής Β' γυμνασίου

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Φάρσαλα (Λάρισα). Έχει γράψει 52 μηνύματα.

O konfou έγραψε: στις 10:29, 19-10-08:

Εμένα μια χαρά μου φαίνονται όλοι τους
Παράθεση

djimmakos (Μήτσος)

Μαθητής Β' λυκείου

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 2,503 μηνύματα.

O djimmakos έγραψε: στις 12:01, 19-10-08:

Καλοί είναι μωρέ, δε βαριέσαι
Παράθεση

kapoulismosxo

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο kapoulismosxo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 10 μηνύματα.

O kapoulismosxo έγραψε: στις 12:26, 19-10-08:

Οι καλοί καθηγητές φύγανε μετά την αλλαγή των διευθυντών. Άντε τελευταία μου χρονιά να μην τους ξαναδώ πότε αυτούς τους άχρηστους που μείνανε! Θα χαντακώσουν το σχολείο και θα το κάνουν σαν τα μούτρα τους οι άχρηστοι!
Παράθεση

Chris Rebel (Χρήστος)

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.

O Chris Rebel έγραψε: στις 22:41, 19-10-08:

Χμμμμ... εμένα μου αρέσουν οι καθηγητές μου... Και λατρεύω το τμήμα Αγγλικών 1) Γιατί μου αρέσουν πάρα πολύ τα Αγγλικά 2) Διότι μιλάμε ΜΟΝΟ Αγγλικά Και όχι, καθαρά Έλληνας είμαι... απλά χρησιμοποιώ Αγγλικά παντού! Ακόμα και στο MSN με τους φίλους μου!(Έλληνες και αυτοί)
Παράθεση

stogian

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο stogian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O stogian έγραψε: στις 15:44, 21-10-08:

καλοι μονο η φιλολογος ειναι σκυλοβαρετη!!!!!!
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος