Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,984 εγγεγραμμένα μέλη και 2,479,051 μηνύματα σε 78,960 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 292 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Θα διαβάσετε το καλοκαίρι;

ξαροπ (Ιάσων)

Φοιτητής

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,471 μηνύματα.

O ξαροπ έγραψε: στις 17:30, 17-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από NIKOLETA262
εγω ποτε δεν κανω και ειμαι του 19...δεν εχει σχεση αν θα διαβασεις το καλοκαιρι η οχι...εχει σχεση να διαβαζεις την σχολικη περιοδο...ετσι και αλλιως καθε χρονο κανουμε αλλα πραγματα και μας βαζουν και τεστακια στην αρχη και επαναληψεις για να θυμηθουμε λιγο τα περσινα...
Μα δεν το κάνουμε για το βαθμό (εγώ προσωπικά σκοτίστηκα). Το κάνουμε κατά κύριο λόγο γιατί θέλουμε να προχωρήσουμε στο μάθημα που μας αρέσει, συνήθως πολύ πιο πέρα από την σχολική ύλη (αν βασιστώ στα μαθηματικά της Γ' γυμνασίου, σώθηκα).
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Iliaso

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 5,469 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 17:59, 17-08-09:

Mια χαρά είναι της Γ ρε:xixi:
Παράθεση

ξαροπ (Ιάσων)

Φοιτητής

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,471 μηνύματα.

O ξαροπ έγραψε: στις 18:04, 17-08-09:

Το καλύτερο από τα 3 του Γυμνασίου, αλλά δεν προχωράει πολύ (και γενικά θέλω να ξεφύγω από την σχολική ύλη).
Παράθεση

NIKOLETA262 (Νικολετα)

Φοιτητής

H Νικολετα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Κοινωνικής Διοίκησης & Πολιτικής Επιστήμης (ΑΕΙ/Κομοτηνή) και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 36 μηνύματα.

H NIKOLETA262 έγραψε: στις 20:55, 17-08-09:

οκ σωστος...δεν το ειπα συγκεκριμενα για τον βαθμο αλλα τεσπα...
Παράθεση

nefi

Φοιτητής

H nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,071 μηνύματα.

H nefi έγραψε: στις 20:58, 17-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από Σοφάκι
Παιδιά! Αν είναι δυνατόν! Την τελευταία μέρα στο σχολείο οι καθηγητές αντί να μας λένε "καλό καλοκαίρι!!!" Μας έλεγαν να διαβάσουμε στις διακοπές...! Έλεος! Δεν φτάνει που όλο το χειμώνα διαβάζαμε... 3 μήνες δεν μπορούμε να ξεκουραστούμε!;;;
Τί λέτε;

οτι λενε μλκς...
Παράθεση

cel (χρηστος)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου . Έχει γράψει 484 μηνύματα.

O cel έγραψε: στις 21:08, 17-08-09:

Δεν θα διαβασεις για αυτους αν διαβασεις αλλα για σενα επειδη το γουσταρεις
Παράθεση

NIKOLETA262 (Νικολετα)

Φοιτητής

H Νικολετα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Κοινωνικής Διοίκησης & Πολιτικής Επιστήμης (ΑΕΙ/Κομοτηνή) και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 36 μηνύματα.

H NIKOLETA262 έγραψε: στις 10:23, 18-08-09:

το λενε για να εχουμε περισσοτερη φαντασια...να εχουμε ιδεες...εμασ δεν μας λενε να διαβασουμε το καλοκαιρι παντος...
Παράθεση

Cogito ergo sum

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου . Έχει γράψει 487 μηνύματα.

H Cogito ergo sum έγραψε: στις 13:18, 18-08-09:

Θα διαβάσετε το καλοκαίρι;
Να σκεφτώ...
ΟΧΙ!!
O Χριστός και η Παναγία... :papas:
Παράθεση

ξαροπ (Ιάσων)

Φοιτητής

O ξαροπ έγραψε: στις 20:43, 18-08-09:

Βασικά τί να διαβάσεις τώρα, 20 μερούλες μείνανε...άντε αν είναι κάποιος γρήγορος να διαβάσει ένα μικρό μυθιστορηματάκι...
Παράθεση

cel (χρηστος)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου . Έχει γράψει 484 μηνύματα.

O cel έγραψε: στις 21:02, 18-08-09:

Μην μου λες τετοια και ακομα δεν εχω προετοιμαστει
Παράθεση

Iliaso

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 5,469 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 21:04, 18-08-09:

Γιατί να προετοιμαστείς βρε cel?Κατ αρχάς θα πας λύκειο ή είσαι σαν το ξαροπ;
Παράθεση

cel (χρηστος)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

O cel έγραψε: στις 21:06, 18-08-09:

Μαλλο θα παω στην ΕΜΕ και δεν εχω παρει ακομα της μαθηματικες ολυμπιαδες να προετοιμαστω.Σιγα μην προετοιμαστω για το σχολειο
Παράθεση

Iliaso

Μεταπτυχιακός φοιτητής

O Iliaso έγραψε: στις 21:12, 18-08-09:

E και ακόμα είναι σχετικά νωρίς αλλά ντάξει αφού σου αρέσει..
Παράθεση

cel (χρηστος)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

O cel έγραψε: στις 21:17, 18-08-09:

Ε σιγα σιγα να μπαινουμε στο νοημα.Απο την αλλη σκεφτομαι οτι θα ξυπναω απο τις 7 και δεν θα ειμαι ολη μερα εξω για καφε,μπιλιαρδα,μπαρ κτλπ και δεν θελω ανοιξουν τα πορνεια(aka μπουρδελα=σχολεια)
Παράθεση

Kansas Rocks! (Δέσποινα)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 982 μηνύματα.

H Kansas Rocks! έγραψε: στις 22:29, 18-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από cel
Ε σιγα σιγα να μπαινουμε στο νοημα.Απο την αλλη σκεφτομαι οτι θα ξυπναω απο τις 7 και δεν θα ειμαι ολη μερα εξω για καφε,μπιλιαρδα,μπαρ κτλπ και δεν θελω ανοιξουν τα πορνεια(aka μπουρδελα=σχολεια)

Ε, εντάξει μωρέ στο γυμνασιο τι διάβασμα χρειάζεται? Άντε να διαβάσεις τίποτα τις τελευταίες 10 μέρες του Αυγούστου...
Από το λύκειο ξεκινάει το λούκι. Εκεί επιβάλλεται να ξεκινήσεις από νωρίς (και αναφέρομαι στην γ' λυκείου κυρίως)
Παράθεση

cel (χρηστος)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

O cel έγραψε: στις 22:42, 18-08-09:

Στο γυμνασιο δεν θελει ζορι
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,556 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 22:53, 18-08-09:

Στο γυμνάσιο φιλάρα θέλει διάβασμα 2 πρώτα τρίμηνα κι εξετάσεις. Τπτ παραπάνω. Στο λύκειο δώστα όλα.
Παράθεση

Iliaso

Μεταπτυχιακός φοιτητής

O Iliaso έγραψε: στις 22:57, 18-08-09:

E καλά διαφωνώ το ότι στο Λύκειο τα δίνουμε όλα ειδικά Α και Β αλλά ντάξει άποψη σου
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,556 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 23:21, 18-08-09:

Σωστά υπερέβαλλα λίγο. Απλά για κάποιον που έχει υψηλούς στόχους πρέπει να είναι σε επαγρύπνηση στην πρώτη. Σε πλήρη ετοιμοτητα και φορμα στη δευτέρα. Και να τα δίνει όλα αστην τρίτη.
Παράθεση

cel (χρηστος)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

O cel έγραψε: στις 23:29, 18-08-09:

Οχι.Ολα θα τα δωσει στο πανεπηστημιο
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια