Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,674 εγγεγραμμένα μέλη και 2,467,238 μηνύματα σε 78,349 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 477 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Θα διαβάσετε το καλοκαίρι;

sophaki983 (Σοφία)

Φοιτητής

H Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 133 μηνύματα.

H sophaki983 έγραψε: στις 18:37, 29-06-08:

είναι συχνό φαινόμενο το καλοκαίρι να γίνονται μαθήματα ξένων γλωσσών.... και φυσικό είναι τα παιδιά που θα πάνε γ' λυκείου να κάνουν φροντηστήριο ( εγώ προσωπικά αρχίζω αύριο....).... Τα υπόλοιπα παιδιά, δεν χρειάζεται να αγχοθούν από τώρα....
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Guest 392017

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 546 μηνύματα.

O Guest 392017 έγραψε: στις 18:41, 29-06-08:

Οσο ειστε γυμνασιο χαρειτε τις ελευθερες μερες σας απο την πρωτη ως την τελευταια. Οταν θα πρεπει στο λυκειο καντε κανα μαθημα αλλα τωρα δεν χρειαζεται.. Αν εχετε κανα κενο, καντε καμμια επαναληψη μονο λιγες εβδομαδες πριν αρχισει η νεα σχολικη χρονια, αλλα οχι μαθηματα
Παράθεση

trela-7 (Γεωργία)

Φοιτητής

H Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Διδυμότειχο (Έβρος). Έχει γράψει 21 μηνύματα.

H trela-7 έγραψε: στις 18:46, 29-06-08:

Συμφωνώ απόλυτα με τα παιδιά..Κοιτάξτε να χαρείτε τα καλοκαίρια του γυμνασίου όσο μπορείτε..και όσοι είναι να πάτε φέτος πρώτη-δευτέρα λυκείου..Αλή σε μας τα δύσμοιρα..
Αύριο ξεκινάω Μαθηματικά κατεύθυνσης κ Φυσική..ουφ-ουφ...
Παράθεση

halvas (Μιχάλης)

Φοιτητής

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.

O halvas Jesus, life is complicated έγραψε: στις 19:10, 29-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από stargirl
Λογικό είναι...
Θα πας τρίτη λυκείου του χρόνου...
Εμείς τα μικρά θα τη βγάλουμε με λογοτεχνικά βιβλία.
Γιατί άσχημα είναι τα βιβλία; Πολλές φορές είναι η καλύτερη παρέα
Παράθεση

stargirl (Νάνσυ:p)

Μαθητής Α' λυκείου

H Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 285 μηνύματα.

H stargirl έγραψε: στις 21:48, 29-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από wolfe4ever
μην το λες και εγω θα κανω καλοκαιρινα μαθηματα γερμανικων απο την αλλη εβδομαδα
E καλά wolfe και εγώ κάνω αγγλικά αλλά οκ....
Παράθεση

stargirl (Νάνσυ:p)

Μαθητής Α' λυκείου

H Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 285 μηνύματα.

H stargirl έγραψε: στις 21:50, 29-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από halvas
Γιατί άσχημα είναι τα βιβλία; Πολλές φορές είναι η καλύτερη παρέα
Δεν είπα ότι είναι άσχημα ίσα ίσα......δίκιο έχεις σ αυτό...μπορεί πολλές φορές να είναι καλύτερη η παρέα....
Παράθεση

Panos137 (Παναγιωτης)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Παναγιωτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.

O Panos137 έγραψε: στις 23:27, 29-06-08:

Ουτε γω διαβαζω το καλοκαιρι!!αντε το πολυ να αρχισω απο τν Σεμπτεβριο φροντιστηριο...........καλο καλοκαιρι παιδια!!!!!!
Παράθεση

simos24 (Σιμος)

Μαθητής Β' γυμνασίου

Ο Σιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 22 μηνύματα.

O simos24 έγραψε: στις 12:01, 01-07-08:

μονο τον αυγουστο.........αντε κ κανα λογοτεχνικο ισως...........

Αλλά αθλητικη εφημεριδα θα διαβαζω καθημερινα!!!!!!!!!
Παράθεση

single

Μαθητής Α' γυμνασίου

H single αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H single έγραψε: στις 15:23, 13-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από Σοφάκι
Παιδιά! Αν είναι δυνατόν! Την τελευταία μέρα στο σχολείο οι καθηγητές αντί να μας λένε "καλό καλοκαίρι!!!" Μας έλεγαν να διαβάσουμε στις διακοπές...! Έλεος! Δεν φτάνει που όλο το χειμώνα διαβάζαμε... 3 μήνες δεν μπορούμε να ξεκουραστούμε!;;;
Τί λέτε;
Φυσικά και πρέπει να ξέκουραστουμε αλλιώς θα φρικάρουμε!Εσένα τουλάχιστον στο είπαν καθηγητές!!Εμάς που μας το λένε και γονείς???
Παράθεση

dadela (Ειρήνη)

Μαθητής Β' γυμνασίου

H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H dadela έγραψε: στις 19:26, 13-07-08:

εγώ δεν διαβάζω το καλοκαίρι....μόνο κάνω μια μικρή επανάληψη 1-2 μέρες πριν αρχίσουν τα σχολία έτσι για να θυμάμαι δυο πράγματα
και εμένα μου την βαράει όταν σου λένε να διαβάσεις το καλοκαίρι!!!!
Παράθεση

xrisa (xrisa)

Μαθητής Β' λυκείου

H xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 153 μηνύματα.

H xrisa έγραψε: στις 21:57, 13-07-08:

χαχα!!!!!!! εννοειται οχι βρε παιδια!!!!!
3 μηνες εχουμε και εμεις να περασουμε καλα....
να διασκεδασουμε.... απο Σεπτεμβριο παλι 8α μπουμε σε προγραμμα!!!
παλι κανενα λογοτεχνικο βιβλιο δεν ειναι και ασχημα...(σε οποιους αρεσει να διαβαζουν!)
καλο καλοκαιρι σε ολους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Παράθεση

*diom (Διομήδης)

Μαθητής Β' λυκείου

Ο Διομήδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O *diom έγραψε: στις 22:00, 13-07-08:

εγω οπου βλεπω οτι μπορει να εχω καποια κενα ή καποιες ελλειψεις, γιατι να μην τις καλυψω που εχω τωρα ελευθερο χρονο??-αλλα ενταξει μην το παρακανουμε..
Παράθεση

Devina

Τιμώμενο Μέλος

H Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 4,039 μηνύματα.

H Devina έγραψε: στις 23:01, 13-07-08:

Βασικά εγώ έχω ξεκινήσει φροντιστήριο για προετοιμασία... Γιατί είχα ένα άγχος με τις κατευθύνσεις και έτσι διαβάζω καθημερινά...
Παράθεση

Iliaso

Καθηγητής

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Καθηγητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 5,468 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 23:13, 13-07-08:

εγω εχω ενα κολλημα... οταν τα σχολεια ειναι κλειστα βαριεμαι να διαβασω το οτιδηποτε... ενω τωρα το καλοκαιρι μ εχει πιασει μια απιστευτη ορεξη για μελετη χωρις βεβαια να εχω επειχηρησει να διαβασω κατι για την α λυκειου...
Παράθεση

happy i

Μαθητής Β' λυκείου

H happy i αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 179 μηνύματα.

H happy i έγραψε: στις 23:26, 13-07-08:

νομίζω πως δεν χρειάζεται το διάβασμα το καλοκαίρι (για το σχολείο). ειδικά στο γυμνάσιο ... 3 μήνες (και αυτοί όχι ολόκληροι) και να τους περάσουμε με ένα σχολικό βιβλίο στο χέρι;; εγώ προσωπικά δεν το έχω κάνει ποτέ μου (βέβαια βλέπω να γίνεται, αλλά σε έναν χρόνο. εχω ακόμη...:xixi
Παράθεση

NIKOLETTA

Φοιτητής

H NIKOLETTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.

H NIKOLETTA έγραψε: στις 15:22, 15-07-08:

ΣΩΣΤΑ........!!!!!:no1:

Τι τρέλα πιάνει τους καθηγητές στο τέλος.......!!!!!!!!!
Παράθεση

stavrouli_to (Σταυρούλα)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.

H stavrouli_to έγραψε: στις 20:31, 15-07-08:

Εγώ παντως διαβάζω τα μαθηματα της επόμενης χρονιάς, διότι τον χείμωνα με τόσα που έχω δεν θα προλαβαίνω τίποτα...
Παράθεση

SCULLY

Μαθητής Β' λυκείου

H SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 1,024 μηνύματα.

H SCULLY έγραψε: στις 20:05, 21-08-08:

Αρχική Δημοσίευση από ilias_o_
εγω εχω ενα κολλημα... οταν τα σχολεια ειναι κλειστα βαριεμαι να διαβασω το οτιδηποτε... ενω τωρα το καλοκαιρι μ εχει πιασει μια απιστευτη ορεξη για μελετη χωρις βεβαια να εχω επειχηρησει να διαβασω κατι για την α λυκειου...

αρα φαντασου εαν δεν ισχυε η παπαγαλιστικη λογικη που ροκανιζει ολο σχεδον τν χρονο μας ,ποσο πιο δημιουργικο θα ειναι το διαβασμα..
Παράθεση

Crookshanks

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 3,053 μηνύματα.

O Crookshanks έγραψε: στις 11:45, 22-08-08:

αρα φαντασου εαν δεν ισχυε η παπαγαλιστικη λογικη που ροκανιζει ολο σχεδον τν χρονο μας ,ποσο πιο δημιουργικο θα ειναι το διαβασμα..
Αμ δεν πρόκειται γιατί δε θέλουν να αποκτήσουμε βαθιά κριτική ικανότητα...
Παράθεση

stavroula57 (σταυρουλα)

Μαθητής Α' λυκείου

H σταυρουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H stavroula57 έγραψε: στις 20:21, 24-08-08:

μα κ βεβαια :nono:!!!!!εχω ρεπο το καλοκαιρι
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    ExoticAura

Βρείτε παρόμοια