Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,076 εγγεγραμμένα μέλη και 2,482,097 μηνύματα σε 79,117 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 238 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Θα διαβάσετε το καλοκαίρι;

exxxdy (Χρήστος)

Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 38 μηνύματα.

O exxxdy έγραψε: στις 10:34, 19-06-08:

τι διαβασμα ρε παιδια???καλοκαιριατικα? εμας αντι να μας λενε να διαβασουμε καλοκαιρι θελουν να μας ξεφορτωθουν οσο πιο γρηγορα γινεται....καλυτερα για μας!!καλο και ξεγνοιαστο καλοκαιρι σε ολους!!!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

!Βάλια! (seize the day*)

Μαθητής Α' λυκείου

H seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 1,101 μηνύματα.

H !Βάλια! έγραψε: στις 11:01, 19-06-08:

Ναι εγώ το μόνο που θα διαβάσω θα είναι κόμιξάντε το πολύ και κάνα ελαφρύ βιβλίο, εκείνα που είναι στυλ ημερολογίου...
Ρε ηρεμήστε καλοκαίρι είναι...να πω να είμασταν 2α λυκείου, εννοείται!Αλλά είμαστε γυμνάσιο!
Παράθεση

Ikaros

Μαθητής Β' λυκείου

Ο Ikaros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O Ikaros έγραψε: στις 14:24, 19-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από miv
Να κάτσετε να τα ξύσετε στην κυριολεξία, γιατί σε λίγα χρόνια τελειώνουν τα όμορφα τρίμηνα καλοκαίρια...
Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον miv. Η μονη ταξη στην οποια χρειαζεται διαβασμα και το καλοκαιρι ειναι η τρίτη λυκειου!
Παράθεση

X-FILER (Χάιδω)

Φοιτητής

H Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ψυχολογίας Παντείου . Έχει γράψει 1,609 μηνύματα.

H X-FILER Όνειρο γλυκό & ξένο και παντοτινά χαμένο έγραψε: στις 15:14, 19-06-08:

σιγα μη διαβασω,εκτος απο λογοτεχνικα!ή μαλλον θα διαβασω.εχω μαθημα μεχρι 8 ιουλιου και μετα παλι απο 15 αυγουστου!πως γινεται να μη διαβασω??? εχω κατι χρονια να νιωσω τι ειναι πραγματικα καλοκαιρι με 3 μηνες διακοπες :boom:
Παράθεση

arkouditsa

Μαθητής Α' λυκείου

H arkouditsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 46 μηνύματα.

H arkouditsa έγραψε: στις 15:49, 19-06-08:

βασικα εγω το βιβλιο που θελω να διαβασω θελω να ειναι ενδιαφερον με πλακα ή ενα ωραιοτατο βιβλιο με περιπετεια μπορειτε να μου προτεινετε κατι
Παράθεση

X-FILER (Χάιδω)

Φοιτητής

H Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ψυχολογίας Παντείου . Έχει γράψει 1,609 μηνύματα.

H X-FILER Όνειρο γλυκό & ξένο και παντοτινά χαμένο έγραψε: στις 16:28, 19-06-08:

Φωτια κι ατσαλι-Ντεϊβιντ Μπολ

εχει και αρκετα ιστορικα σημεια μεσα.δεν θα ελεγα οτι εχει πλακα αλλα περιγραφη την ιστορια της Μαλτας τον 16ο αιωνα.τεσπα,αυτο ειναι off
Παράθεση

neni

Δραστήριο Μέλος

H neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 306 μηνύματα.

H neni έγραψε: στις 10:57, 24-06-08:

Συμφωνώ. Οι διακοπές υπάρχουν για να κάνεις κάτι διαφορετικό από το να διαβάζεις όλη τη μέρα.
Παράθεση

ΛΑΓΟΔΗΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

Φοιτητής

Ο ΛΑΓΟΔΗΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 73 μηνύματα.

O ΛΑΓΟΔΗΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ έγραψε: στις 11:06, 25-06-08:

φυσικά και πρέπει να μην ανοίξετε βιβλίο!σιγά εγω πότε δεν διάβασα τα καλοκαίρια!πάντα έφευγα διακόπες τον αύγουστο κάποια χρόνια κατασκήνωση και γενικά προσπαθούσα να κάνω πράγματα που το χειμώνα δεν γίνοταν!μόνο ένα καλοκαίρι έκανα ιδιαίτερο για μια τάξη στα αγγλικά τον ιούλιου και κυριολέκτικα έβριζα την ώρα και την στιγμή που το αποφάσισα! απολαυστε το καλοκαίρι γιατί μεγαλώντας θα διαπιστώσετε ότι θα έχετε όλο και πιο λίγο χρόνο για τόσο χαλαρότητα
Παράθεση

neni

Δραστήριο Μέλος

H neni έγραψε: στις 11:14, 25-06-08:

Εντάξει, μια ματιά στα βιβλία της Β' Γυμνασίου θα ρίξω.....
Να ξέρω και τι με περιμένει του χρόνου.
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,737 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε: στις 12:52, 25-06-08:

υπαρχουν και τα εξωσχολικα βιβλια που μπορεις να διαβασεις το καλοκαιρι
Παράθεση

SCULLY

Μαθητής Β' λυκείου

H SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 1,024 μηνύματα.

H SCULLY έγραψε: στις 16:42, 25-06-08:

πω ρε ωρες-ωρες αναρωτιεμαι ποσο βληματα ειναι μερικοι καθηγητες!!ακου εκει να διαβασουν το καλοκαιρι!!τι εννοουν?καντε φροντιστηρια μπας κ γλυτωσουμε εμεις απο τν κοπο ολη τη χρονια??ελεος!! παιδια ηρεμηστε,αραξτε,καντε ο,τι θελετε και μην ανοιξετε ουτε ενα βιβλιο,ουτε επαναληψεις και βλακειες...αυτα ειναι για μεσα στη χρονια.εγω ποτε δν διαβαζω καλοκαιρια κ τα πηγαινω μια χαρα στο σχολειο...(οπως το βλεπω μονο το επομενο καλοκαιρι θα στρωθω λιγο)

ENJOY YOUR SUMMER
Παράθεση

neni

Δραστήριο Μέλος

H neni έγραψε: στις 17:10, 25-06-08:

Έ! Όλη χρονιά διαβάζουμε κτλ
Στο τέλος τα'χουμε παίξει :s:stars:

Πρέπει να ξεκουραστούμε
:xalara::adv:
Παράθεση

tfslover

Μαθητής Α' λυκείου

H tfslover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H tfslover έγραψε: στις 17:20, 25-06-08:

Φυσικά και πρέπει να ξεκουραστούμε....Βέβαια τα παιδιά που θα πάνε 3η Λυκείου του χρόνου είναι δυστυχώς αναγκασμένα να χωθούν στα βιβλία....Αλλά είναι ένας μόνο χρόνος. Κουράγιο!!
Παράθεση

lola_29 (Aγάπη)

Μαθητής Α' λυκείου

H Aγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 41 μηνύματα.

H lola_29 Σιγα μην κλαψω,σιγα μην φοβηθω έγραψε: στις 17:32, 25-06-08:

Ρε παιδιά, εγώ έχω διαβάσει του κόσμου τα λογοτεχνικά... Πηγαίνω στα βιβλιοπωλεία και ψάχνω ΜΠΑΣ ΚΑΙ(...) βρω κανένα καινούριο. Κάθομαι λοιπόν, το ελάχιστο μια ώρα κια φεύγω με το βιβλίο αγκαλιά... Έτσι και αυτό το καλοκαίρι!
Παράθεση

neni

Δραστήριο Μέλος

H neni έγραψε: στις 22:04, 25-06-08:

Μερικά λογοτεχνικά είναι όντως πολύ ενδιαφέροντα
:bravo:Και κουράγιο στα παιδιά τις Γ' Λυκείου!
Παράθεση

ctellz

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H ctellz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H ctellz έγραψε: στις 20:05, 27-06-08:

δεν εχω διαβασει ποτε το καλοκαιρι και ουτε προκειτε...!
Παράθεση

sophaki983 (Σοφία)

Φοιτητής

H Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 133 μηνύματα.

H sophaki983 έγραψε: στις 17:06, 29-06-08:

παιδιά γιατί έχετε άγχος από τώρα.... δηλαδή όταν πάτε γ' λυκείου τι θα κάνατε.... μεω ηρεμιστικά θα είστε??? Σας συμβουλεύω να κάτσετε να ηρεμήστε.. να χαρείτε τα μπανάκια σας και αν θα πάτε καμία ξένη γλώσσα...τότε μόνο να διαβάσετε...
Παράθεση

Μαριάννα!

Μαθητής Β' λυκείου

H Μαριάννα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H Μαριάννα! έγραψε: στις 17:50, 29-06-08:

Φυσικά θα διαβάσω και θα κάνω και φροντιστήριο το καλοκαίρι!
Παράθεση

stargirl (Νάνσυ:p)

Μαθητής Α' λυκείου

H Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 285 μηνύματα.

H stargirl έγραψε: στις 17:58, 29-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Μαριάννα!
Φυσικά θα διαβάσω και θα κάνω και φροντιστήριο το καλοκαίρι!
Λογικό είναι...
Θα πας τρίτη λυκείου του χρόνου...
Εμείς τα μικρά θα τη βγάλουμε με λογοτεχνικά βιβλία.
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,737 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε: στις 19:04, 29-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από stargirl
Λογικό είναι...
Θα πας τρίτη λυκείου του χρόνου...
Εμείς τα μικρά θα τη βγάλουμε με λογοτεχνικά βιβλία.
μην το λες και εγω θα κανω καλοκαιρινα μαθηματα γερμανικων απο την αλλη εβδομαδα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια