Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,984 εγγεγραμμένα μέλη και 2,479,051 μηνύματα σε 78,960 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 278 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Θα διαβάσετε το καλοκαίρι;

Σοφάκι

Μαθητής Β' γυμνασίου

H Σοφάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H Σοφάκι έγραψε: στις 13:15, 18-06-08:

Παιδιά! Αν είναι δυνατόν! Την τελευταία μέρα στο σχολείο οι καθηγητές αντί να μας λένε "καλό καλοκαίρι!!!" Μας έλεγαν να διαβάσουμε στις διακοπές...! Έλεος! Δεν φτάνει που όλο το χειμώνα διαβάζαμε... 3 μήνες δεν μπορούμε να ξεκουραστούμε!;;;
Τί λέτε;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

explorer

Φοιτητής

Ο explorer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 257 μηνύματα.

O explorer έγραψε: στις 13:22, 18-06-08:

:iagree:Είναι πολύ νωρίς για να σας λένε τέτοιες χαζομάρες.Ευχαριστήσου το καλοκαίρι όσο μπορείς.:xalara:Πιστεύω απ'τη μέση του καλοκαιριού,ανάμεσα στην Γ' Γυμνασίου και την Α' Λυκείου,πρέπει να ρίξεις μια ματιά(σε περίπτωση που έχεις κενά,γιατί αλλιώς δεν γίνεται)
Παράθεση

kambana

Φοιτητής

H kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 476 μηνύματα.

H kambana έγραψε: στις 13:24, 18-06-08:

Να σου πω την αλήθεια δε θα δια βάσω και πολύ!!!Πιστεύω στο τέλος των διακοπών να ανοίξω κανλενα βιβλίο για την επόμενη τάξη...Έτσι να έχω μια ιδέα...
Παράθεση

KaufenMan

Μαθητής Β' γυμνασίου

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 103 μηνύματα.

O KaufenMan Αποσυνδέθηκε καταλάθος, ξανασυνδέθηκε κ έγραψε: στις 13:26, 18-06-08:

Εγώ φέτος καθόλου...
Καλοκαιράκι...!!!!!!!! Νο Διάβασμα και άγχος... Νο διαγωνίσματα...
Ξεγνοιασιά!!!
Παράθεση

djimmakos (Μήτσος)

Μαθητής Β' λυκείου

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 2,503 μηνύματα.

O djimmakos έγραψε: στις 13:28, 18-06-08:

Εγώ πάντως ποτέ δεν διάβασα το καλοκαίρι. Φέτος μπορεί να κοιτάξω λίγο μαθηματικά, φυσική και χημεία για να θυμηθώ τίποτα τύπους και πως λύνουμε ασκήσεις. Επίσης στη χημεία πρέπει να θυμηθώ και τους χημικούς τύπους των οξέων και των βάσεων...
Παράθεση

KaufenMan

Μαθητής Β' γυμνασίου

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 103 μηνύματα.

O KaufenMan Αποσυνδέθηκε καταλάθος, ξανασυνδέθηκε κ έγραψε: στις 13:30, 18-06-08:

Όταν ήμουν δευτέρα και τρίτη δημοτικού έκανα κάτι ασκήσεις σε ένα βιβλίο "καλοκαιρινές διακοπές"... ενώ δεν ήθελα... Και καλά για να μην ξεχάσω αυτά που έκανα στο σχολείο ... Αναγκαζόμουν

Συχάθηκα το καλοκαιρινό διάβασμα!!! Καλύβα σού 'ρχομαι κατάσκήνωση 22 μέρες και μετά πάλι καλοκαίρι ένα μήνα και κάτι
Παράθεση

Ratatouille (Ναυσικά)

Μαθητής Β' γυμνασίου

H Ναυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H Ratatouille έγραψε: στις 14:06, 18-06-08:

Εγώ ποτέ μου δεν διάβαζα τα καλοκαίρια και ούτε πρόκειται!!!! Καλό καλοκαίρι!!!!!!!!
Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 8,074 μηνύματα.

O miv έγραψε: στις 17:54, 18-06-08:

Να κάτσετε να τα ξύσετε στην κυριολεξία, γιατί σε λίγα χρόνια τελειώνουν τα όμορφα τρίμηνα καλοκαίρια...
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,556 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 18:04, 18-06-08:

εγω, δεν ξέρω για σας, θα συμφωνήσω απόλυτα με τον μιβ. μόνο λογοτεχνικά βιβλία θα διαβάσω... τα υπόλοιπα βιβλία θα τα στείλω για ανακύκλωση ή θα κλείσω με αυτά τις λακκούβες της γειτονιάς...
Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Καθηγητής

H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής του τμήματος Μαθηματικών Αθήνας . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε: στις 18:15, 18-06-08:

ο μαθητης δεν ζει για να διαβαζει 12 μηνες το χρονο
2
Παράθεση

djimmakos (Μήτσος)

Μαθητής Β' λυκείου

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 2,503 μηνύματα.

O djimmakos έγραψε: στις 19:42, 18-06-08:

Συμφωνώ απόλυτα ότι δεν πρέπει να διαβάζουμε το καλοκαίρι. Εξάλλου την επανάληψη που είπα να κάνω θα την κάνω καμιά εβδομάδα πριν αρχίσουν τα σχολεία. Ίσα ίσα για να θυμηθώ τα βασικά...
Παράθεση

nick29 (Νίκος)

Φοιτητής

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.

O nick29 έγραψε: στις 19:52, 18-06-08:

Εννοείται ότι δεν πρέπει να διαβάσετε. Έλεος, δευτέρα γυμνασίου και σας λένε τέτοια πράγματα; Αράξτε, ξαπλώστε, κάντε τα μπάνια σας και μην σας νοιάζει τίποτα! :iagree:
Παράθεση

stargirl (Νάνσυ:p)

Μαθητής Α' λυκείου

H Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 285 μηνύματα.

H stargirl έγραψε: στις 20:39, 18-06-08:

Τι λέτε ρε παιδιά?
ΕΛΕΟΣ!!!
Το καλοκαίρι το χουμε για να ξεκουραζόμαστε όχι για να διαβάζουμε!!
Αν είναι έτσι να κάνουμε μάθημα και το καλοκαίρι!!
Παράθεση

KaufenMan

Μαθητής Β' γυμνασίου

O KaufenMan Αποσυνδέθηκε καταλάθος, ξανασυνδέθηκε κ έγραψε: στις 23:07, 18-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από stargirl
Τι λέτε ρε παιδιά?
ΕΛΕΟΣ!!!
Το καλοκαίρι το χουμε για να ξεκουραζόμαστε όχι για να διαβάζουμε!!
Αν είναι έτσι να κάνουμε μάθημα και το καλοκαίρι!!
Δεν έχεις δει παιδιά να κάνουν μαθήματα αρχαία και μαθηματικά το καλοκαίρι...

Άσε τα αγγλικά@!!!!!!!!!!!!@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Παράθεση

arkouditsa

Μαθητής Α' λυκείου

H arkouditsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 46 μηνύματα.

H arkouditsa έγραψε: στις 23:08, 18-06-08:

εγω βασικα επειδει βαριεμαι θα διαβασω μηπωσ εχετε να μου προτινετε κατι?:xixi:
Παράθεση

halvas (Μιχάλης)

Φοιτητής

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.

O halvas Jesus, life is complicated έγραψε: στις 23:17, 18-06-08:

Εγώ φέτος το καλοκαίρι θα κάνω Έκθεση και Φυσική. Προετοιμασία για την Γ Λυκείου.

Βέβαια κάθε Σαββατοκύριακο θα είμαι θάλασσα για μπάνια
Παράθεση

melpo (!!..melpo..!!)

Μαθητής Α' γυμνασίου

H !!..melpo..!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H melpo έγραψε: στις 23:23, 18-06-08:

to kalokairi egw 8a to peraso 3apla stin paralia den tous kanw tin xari na xasw to kalokairi mou
Παράθεση

halvas (Μιχάλης)

Φοιτητής

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.

O halvas Jesus, life is complicated έγραψε: στις 23:33, 18-06-08:

Εσύ βρε είσαι Α' Γυμνασίου, εγώ πάω για Γ' Λυκείου

Αυτό έλειπε....

(και μη γράφεις με greeklish please)
Παράθεση

Paradise4all

Πτυχιούχος

Ο Paradise4all αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 48 ετών και Πτυχιούχος . Έχει γράψει 98 μηνύματα.

O Paradise4all έγραψε: στις 01:03, 19-06-08:

Ο μαθητής που δεν έχει βάσανα
και θέλει ν' αποκτήσει
(και) το καλοκαίρι αδιάκοπα
να πα να μελετήσει !

Την ώρα που πρέπει να μελετήσετε, μελετήστε και την ώρα που πρέπει να διασκεδάσετε, διασκεδάστε...
Παράθεση

Orlando (Αποστολης)

Φοιτητής

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθήνας . Έχει γράψει 603 μηνύματα.

O Orlando έγραψε: στις 01:51, 19-06-08:

Σωστα!!Αλλωστε ποιος εχει ορεξη να διαβαζει καλοκαιριατικα...?
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια