Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,103 εγγεγραμμένα μέλη και 2,482,808 μηνύματα σε 79,147 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 453 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Το χειρότερο μάθημα

Ποιο είναι το χειρότερό σας μάθημα;

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 514)
Αρχαία
190
36,96%
Νεοελληνική Γλώσσα
32
6,23%
Κείμενα
45
8,75%
Ιλιάδα - Οδύσσεια - Ελένη
69
13,42%
Μαθηματικά
80
15,56%
Φυσική
74
14,40%
Χημεία
43
8,37%
Βιολογία
29
5,64%
Καλλιτεχνικά
37
7,20%
Μουσική
38
7,39%
ΣΕΠ - Τεχνολογία
37
7,20%
Γυμναστική
38
7,39%
Πληροφορική
18
3,50%
Οικιακή Οικονομία - Κοινωνική και Πολιτική Αγωγή
82
15,95%
Θρησκευτικά
90
17,51%
Ιστορία
105
20,43%
Ξένη Γλώσσα
0
0%
Άλλο (Διευκρινίστε)
0
0%
Κανένα, γιατί αγαπώ όλα τα μαθήματα!
0
0%
ΔΞ/ΔΑ
0
0%

Aggeliki G.

Μαθητής Γ' λυκείου

H Aggeliki G. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 36 μηνύματα.

H Aggeliki G. keep calm & study hard έγραψε: στις 13:52, 26-05-14:

Με την Φυσική έχουμε τσακωθεί από την Β' Γυμνασίου Για τα αρχαία δεν με παίρνει να πω κάτι μιας και επέλεξα την θεωρητική κατεύθυνση τελικά!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Panagiotis849 (Παναγιώτης)

Φοιτητής

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών ΕΚΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 380 μηνύματα.

O Panagiotis849 έγραψε: στις 22:25, 09-07-14:

Παιδιά εμένα δεν μου αρέσει καθόλου η Ιστορία, ποτέ δεν μου άρεσε καθώς και τα Αρχαία με τους χρόνους!...
Παράθεση

#LoveMaths (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών (ΕΜΠ/Αθήνα) και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 148 μηνύματα.

O #LoveMaths #NTUAWannaKnow? έγραψε: στις 22:11, 11-07-14:

Ποτέ δεν μου άρεσαν τα Θρησκευτικά και γενικά τα δευτερεύοντα μαθήματα που είναι όλο θεωρία, όπως ΚΠΑ...
Παράθεση

"Κωστας"

Νεοφερμένος

Ο "Κωστας" αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.

O "Κωστας" έγραψε: στις 00:03, 02-08-14:

δεν αντεχω καθολου τη φυσικη και τη χημεια και ο καθηγητης που μας κανει αυτα τα μαθηματα ειναι ο χειροτερος καθηγητης απο τη στιγμη που μπενει μεσα στην ταξη για μαθημα περιμενω να περασει η ωρα να τελειωσει το μαθημα γιατι βαριεμαι και μου σπαει τα νευρα ο καθηγητης
Παράθεση

life12

Διάσημο Μέλος

H life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 742 μηνύματα.

H life12 έγραψε: στις 00:32, 02-08-14:

για μενα κειμενα-αρχαια τα χειροτερα τοσο βαρετα με κανενα ενδιαφερον να με κανουν να δωσω λιγο προσοχη η εστω να μεινω 3υπνια
Παράθεση

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

H Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Χημείας (ΑΕΙ/Πάτρα) . Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

H Peace_ έγραψε: στις 00:47, 02-08-14:

Ίσως η γυμναστική. Δεν ήμουν καλή στο βόλεϊ και μου φώναζαν όλοι, επειδή τους χάλαγα τo τέλειο, επαγγελματικό τους παιχνίδι. Τσακωνόντουσαν ποιά ομάδα θα με πάρει.

Καλά, και τα θρησκευτικά. Είχαμε και μία βλαμμένη, που αμφισβητούσε τη θεωρία του Δαρβίνου και μας έλεγε ''ααα, μακριά από τους επιστήμονες''. Και βασικά δε μπορώ να θίγουν τη βιολογία μου.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Peace_ : 02-08-14 στις 00:55.
2
Παράθεση

antonis18

Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ

Ο antonis18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.

O antonis18 έγραψε: στις 12:19, 09-12-14:

Μαθηματικά, όσο χρήσιμα και αν είναι τα μισώ, σε όλες τις τάξεις. Βασικά κανένα μάθημα δεν γίνεται σωστά όλα θέλουν αλλαγή τρόπου διδασκαλίας-βιβλίων φυσικά δεν φταίνε μόνο οι εκπαιδευτικοί
Παράθεση

helenap

Νεοφερμένος

H helenap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H helenap έγραψε: στις 14:16, 25-12-14:

οικιακη! χαλι...εξαιτιας της εχασα βαθμο
Παράθεση

ManolisDaratso

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο ManolisDaratso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 27 μηνύματα.

O ManolisDaratso έγραψε: στις 21:16, 21-01-15:

Αρχαία
Παράθεση

financial

Δραστήριο Μέλος

Ο financial αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 369 μηνύματα.

O financial So much for my happy ending... έγραψε: στις 00:38, 22-01-15:

Αρχική Δημοσίευση από helenap
οικιακη! χαλι...εξαιτιας της εχασα βαθμο
Τι μου θύμισες και εμένα... Απο κατι τέτοια μαθήματα έχανα βαθμούς!!!!!!!
Παράθεση

tasos1195 (τάσος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο τάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 77 μηνύματα.

O tasos1195 έγραψε: στις 13:15, 22-01-15:

Στο λύκειο το χειρότερό μου ήταν η γεωμετρία. Την είχα συνδέσει με τον ψυχικά ανισόρροπο καθηγητή που μας τη δίδασκε
Παράθεση

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Πύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας (Βόλος) . Έχει γράψει 1,198 μηνύματα.

O Πύρος I never finish anyth έγραψε: στις 18:23, 25-01-15:

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ
Παράθεση

Kathleen

Νεοφερμένος

H Kathleen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H Kathleen έγραψε: στις 16:11, 26-01-15:

Πληροφορική την λατρευα μέχρι πέρυσι αλλά ο καθηγητής έγινε πολύ πιο απότομος(και εξαιρετικά επιθετικός)δεν κάνει καλό μάθημα είναι κ άδικος με τους βαθμούς
Παράθεση

Andypro

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Andypro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 16 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 533 μηνύματα.

O Andypro έγραψε: στις 19:45, 16-02-15:

Λατρεύω άλγεβρα και χημεία αλλά απεχθάνομαι θρησκευτικά και κείμενα!
Φίλε απεχθάνομαι αυτά και άλλα πολλά... Μου αρέσουν αυτά που κάνω καλή βαθμολογία!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια