Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,076 εγγεγραμμένα μέλη και 2,482,097 μηνύματα σε 79,117 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 235 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Το χειρότερο μάθημα

Ποιο είναι το χειρότερό σας μάθημα;

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 514)
Αρχαία
190
36,96%
Νεοελληνική Γλώσσα
32
6,23%
Κείμενα
45
8,75%
Ιλιάδα - Οδύσσεια - Ελένη
69
13,42%
Μαθηματικά
80
15,56%
Φυσική
74
14,40%
Χημεία
43
8,37%
Βιολογία
29
5,64%
Καλλιτεχνικά
37
7,20%
Μουσική
38
7,39%
ΣΕΠ - Τεχνολογία
37
7,20%
Γυμναστική
38
7,39%
Πληροφορική
18
3,50%
Οικιακή Οικονομία - Κοινωνική και Πολιτική Αγωγή
82
15,95%
Θρησκευτικά
90
17,51%
Ιστορία
105
20,43%
Ξένη Γλώσσα
0
0%
Άλλο (Διευκρινίστε)
0
0%
Κανένα, γιατί αγαπώ όλα τα μαθήματα!
0
0%
ΔΞ/ΔΑ
0
0%

Philip007 (Φίλιππος)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Ο Φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου . Έχει γράψει 28 μηνύματα.

O Philip007 έγραψε: στις 19:19, 18-01-08:

Γεια σας παιδια κανω αυτο το θεμα για να δω ποιο μαθημα θεωρειται ειναι το ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ?

ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΑ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ....
2
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Jenny (Τζένη)

Καθηγητής

H Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Καθηγητής . Έχει γράψει 747 μηνύματα.

H Jenny έγραψε: στις 19:30, 18-01-08:

Ποτέ δεν μου άρεσαν τα μαθηματικά (για όλες τις τάξεις μιλάω, από δημοτικό μέχρι και λύκειο)
Παράθεση

Philip007 (Φίλιππος)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Ο Φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου . Έχει γράψει 28 μηνύματα.

O Philip007 έγραψε: στις 19:38, 18-01-08:

εμενα μου αρεσουν πολυ τα μαθηματικα
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,227 μηνύματα.

H Krou έγραψε: στις 20:34, 18-01-08:

Αρχαια.

Ειχα μια πανασχετη καθηγητρια στη δευτερα γυμνασιου που με κατεστρεψε και περα απο το γεγονος οτι ηταν ασχετη παιδαγωγος ειχαμε και μια αμοιβαια αντιπαθεια.

Γενικως ειρωνευοταν τους παντες και εκανε χαλια μαθημα.
Ε και λογω αυτου μειωθηκε κατακορυφα το ενδιαφερον μου, ενω στην πρωτη γυμνασιου ειχα μια παρα πολυ καλη καθηγητρια και μ'αρεσαν πολυ... Κριμα.
Παράθεση

Purple sunrise (Λουδοβίκος ο 16ος)

Μαθητής Α' λυκείου

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 925 μηνύματα.

O Purple sunrise έγραψε: στις 20:39, 18-01-08:

Θρησκευτικα βεβαια ειναι το πιο μησιτο μαθημα μου και αρχαια
Παράθεση

Philip007 (Φίλιππος)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

O Philip007 έγραψε: στις 20:55, 18-01-08:

ναι ξερω. οι καθηγητες παιζουν σπουδαιο ρολο στο μαθημα δηλαδη αμα εχεισ σκραπα καθηγητη δεν προκειται ποτε να συμπαθησεισ το μαθημα του
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,556 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 11:12, 19-01-08:

Τα γερμανικά...

Έχουμε μια ηλίθια γερμανίδα, που ξέρει τόσα ελληνικά όσα και ένας τετράχρονος.

Λέει τα Γερμανικά "Γιαγμανικα" και δεν καταλαβαίνει κανείς αυτά που λέει

(ένας συμμαθητής μου , που δεν την πάει καθόλου, μου λέει χτες: "Ρε συ, αυτή έχει έναν πισινό σαν τηλεόραση" )
Παράθεση

Purple sunrise (Λουδοβίκος ο 16ος)

Μαθητής Α' λυκείου

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 925 μηνύματα.

O Purple sunrise έγραψε: στις 11:31, 19-01-08:

βαλε και καμμια δημοσκοπηση σε σχεση με αυτο το θεμα!!!!!!!!! θα χει πλακα
Παράθεση

Valandil (Μπάμπης)

Φοιτητής

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 730 μηνύματα.

O Valandil Just dreaming.. έγραψε: στις 14:26, 19-01-08:

Χημεία,λόγω καθηγητή στο γυμνάσιο.
Ποτέ μου δεν το χώνεψα αυτό το μάθημα..
Παράθεση

giorgosathikia

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Ο giorgosathikia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O giorgosathikia έγραψε: στις 19:00, 22-01-08:

Εμενα μονο η πληροφορική!!! (χάχα) Όλα τα αλλα είναι!!!!
Μαζί και οι καθηγητές!
Παράθεση

X-FILER (Χάιδω)

Φοιτητής

H Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ψυχολογίας Παντείου . Έχει γράψει 1,609 μηνύματα.

H X-FILER Όνειρο γλυκό & ξένο και παντοτινά χαμένο έγραψε: στις 15:56, 26-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από Krou

Ειχα μια πανασχετη καθηγητρια στη δευτερα γυμνασιου που με κατεστρεψε και περα απο το γεγονος οτι ηταν ασχετη παιδαγωγος ειχαμε και μια αμοιβαια αντιπαθεια.

Γενικως ειρωνευοταν τους παντες και εκανε χαλια μαθημα.
Ε και λογω αυτου μειωθηκε κατακορυφα το ενδιαφερον μου, ενω στην πρωτη γυμνασιου ειχα μια παρα πολυ καλη καθηγητρια και μ'αρεσαν πολυ... Κριμα.

μηπως ειχαμε την ιδια?

φυσικη.ενω η καθηγητρια ειναι πολυ καλη,σιχαινομαι τα μαθημα.
Παράθεση

haroula

Φοιτητής

H haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 310 μηνύματα.

H haroula έγραψε: στις 16:03, 26-01-08:

Σίγουρα ο καθηγητής πρέπει να εμπνέει το μαθητή για το μάθημά του, αλλά από τη στιγμή που αυτό δε συμβαίνει, είναι στο χέρι του μαθητή αν θ'ασχοληθεί με το μάθημα ή όχι. Εμένα το χειπότερό μου μάθημα ever ήταν η τεχνολογία, μόνο που φέτος μου αρέσει.
Παράθεση

X-FILER (Χάιδω)

Φοιτητής

H Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ψυχολογίας Παντείου . Έχει γράψει 1,609 μηνύματα.

H X-FILER Όνειρο γλυκό & ξένο και παντοτινά χαμένο έγραψε: στις 18:54, 26-01-08:

γενικα δεν εχω καποιο που να μου αρεσει εκτος απο αγγλικα και ιστοριαφετος μου αρεσει και η χημεια.ολα τα αλλα....
Παράθεση

sandy

Μαθητής Α' λυκείου

H sandy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H sandy έγραψε: στις 18:59, 26-01-08:

Λατρεύω άλγεβρα και χημεία αλλά απεχθάνομαι θρησκευτικά και κείμενα!
Παράθεση

tinkerbell21694 (Αναστασια)

Μαθητής Β' λυκείου

H Αναστασια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H tinkerbell21694 έγραψε: στις 12:53, 03-02-08:

η φυσικη!!! δεν ξερω αν φταει ο καθηγητησ ή το στραβο μου τ κεφαλι που δεν την καταλαβα ποτε.. τ σιγουρο ειναι οτι την μισω!!!
Παράθεση

black princess (Μαρίνα)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H black princess έγραψε: στις 14:00, 03-02-08:

Αρχαία! Αν και τα πάω καλά, οι 6 ώρες τη βδομάδα αλλα και η καθηγήτρια που κάθε Δευτέρα βάζει επανάληψη με 'χουν κάνει να τα μισήσω!!
Και οικονομία!! Τι βαρετό μάθημα!!
Παράθεση

Evris7

Απόφοιτος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 784 μηνύματα.

O Evris7 έγραψε: στις 20:21, 03-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από black princess
Αρχαία! Αν και τα πάω καλά, οι 6 ώρες τη βδομάδα αλλα και η καθηγήτρια που κάθε Δευτέρα βάζει επανάληψη με 'χουν κάνει να τα μισήσω!!
Και οικονομία!! Τι βαρετό μάθημα!!
+1000 :no1::no1::no1:
Παράθεση

ΜΑΡΑΚΙ

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H ΜΑΡΑΚΙ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H ΜΑΡΑΚΙ έγραψε: στις 21:43, 13-02-08:

εγω θεωρω εκτος απ τα μαθηματικα τη φυσικη και τη χημεια ως ολιγον δυσκολα και τη κοινωνικη πολιτικη αγωγη.
Παράθεση

Ηλίας

Φοιτητής

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 795 μηνύματα.

O Ηλίας SAXONIZED έγραψε: στις 14:24, 14-02-08:

Η αγωγή είναι εύκολη γιατί έχει να κάνει με την καθημερινή ζωή ειδικά το κεφάλαιο με την κοινωνία. Τώρα τα Αρχαία δυσκολέψαν στη Β' όπως και η Φυσική.
Παράθεση

Constantina!

Απόφοιτος

H Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 323 μηνύματα.

H Constantina! έγραψε: στις 15:56, 15-02-08:

Εμένα το χειρότερό μου είναι τα Θρησκευτικά, κι αυτό γιατί φέτος η καθηγήτριά μας είναι ολίγον τί @#$%^&*_!!! Επίσης, δε μου πολυαρέσει η Ιστορία.. Όλα τα άλλα πάνω-κάτω είναι μια χαρά!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια