Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,674 εγγεγραμμένα μέλη και 2,467,238 μηνύματα σε 78,349 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 473 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποια είναι η ευκολότερη τάξη στο γυμνάσιο;

Ποια είναι η ευκολότερη τάξη στο γυμνάσιο;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 306)
Όλες το ίδιο είναι
44
14,38%
Η Α' γυμνασίου
105
34,31%
Η Β' γυμνασίου
67
21,90%
Η Γ' γυμνασίου
90
29,41%

Amy 4ever

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Amy 4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου . Έχει γράψει 90 μηνύματα.

H Amy 4ever έγραψε: στις 12:47, 25-03-08:

Oλες οι τάξεις εύκολες είναι αν διαβάζεις...!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Purple sunrise (Λουδοβίκος ο 16ος)

Μαθητής Α' λυκείου

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 925 μηνύματα.

O Purple sunrise έγραψε: στις 17:02, 25-03-08:

Με ποια λογικη λεει ενας στο ξεκαρφωτο "Α η τριτη ή η β γυμνασιου ειναι η πιο η ευκολη/γελοια ταξη?" Τη στιγμη δηλαδη που εχουν αρχισει δηλαδη να δυσκολευουν τα πραγματα. Η πρωτη γυμνασιου ειναι η πιο γελοια ταξη για τους εξης λογους
1ον)Σε αυτη την ταξη ολοι βγαζουν τους καλυτερους βαθμους
2ον)Δεν μπαινουν ακομα φυσικες,χημειες ενω τα αρχαια ειναι σε πρωιμη μορφη
3ον)Τωρα το παραμυθι περι της πρωτης γυμνασιου οτι πρεπει να προσαρμοστεις ειναι λογια για να κοροιδευομαστε νομιζω
Παράθεση

Iliaso

Καθηγητής

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Καθηγητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 5,468 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 19:00, 25-03-08:

Αρχική Δημοσίευση από Amy 4ever
Oλες οι τάξεις εύκολες είναι αν διαβάζεις...!
δεν ξερω για αλλους αν ισχυει αλλα στην γ χρειαζεται και κατι παραπανω απο αρκετο διαβασμα...
Παράθεση

Αντώνης (Αντώνης)

Φοιτητής

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μηχανολόγων & Αεροναυπηγών Μηχανικών (ΑΕΙ/Πάτρα) . Έχει γράψει 631 μηνύματα.

O Αντώνης έγραψε: στις 20:53, 25-03-08:

όπως ;
μυαλό ;
Παράθεση

Iliaso

Καθηγητής

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Καθηγητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 5,468 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 22:18, 25-03-08:

χαχα και απο αυτο... αλλα επισης να ειναι βολικες οι συγκιριες...
Παράθεση

fabulous (Mαρία.)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 525 μηνύματα.

H fabulous έγραψε: στις 01:06, 20-12-08:

Όλοι διαφορετικά πράγματα λέτε
Εμένα ίδιες μου φαίνονται πάντως.
Έχω και την τρίτη γυμνασίου, αλλα δεν νομίζω να με δυσκολέψει.
Παράθεση

Iliaso

Καθηγητής

O Iliaso έγραψε: στις 01:13, 20-12-08:

μν το λες μαρια... εμενα η τριτη με δυσκολεψε επειδη ειχαμε πολλα μαθηματ.. στο τελος δωσαμε 14(!)
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,559 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 09:33, 20-12-08:

η ευκολότερη είναι η δευτέρα και το λένε πολλοί αυτό. Το πιστεύω κι εγώ, γι' αυτό είμαι χαλαρός, θα είναι η τελευταία μου χαλαρή χρονιά μέχρι τα 18 περίπου :p
Παράθεση

fabulous (Mαρία.)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 525 μηνύματα.

H fabulous έγραψε: στις 09:40, 20-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από ilias_o_
μν το λες μαρια... εμενα η τριτη με δυσκολεψε επειδη ειχαμε πολλα μαθηματ.. στο τελος δωσαμε 14(!)
E εντάξει είπα, όλοι λέτε διαφορετικά...
Μέχρι τώρα δεν μ' έχει δυσκολέψει ούτε η πρώτη ούτε η δευτέρα.
-----------------------------------------
Αρχική Δημοσίευση από qwertyuiop2
η ευκολότερη είναι η δευτέρα και το λένε πολλοί αυτό. Το πιστεύω κι εγώ, γι' αυτό είμαι χαλαρός, θα είναι η τελευταία μου χαλαρή χρονιά μέχρι τα 18 περίπου :p
Εγώ βλέπω ότι στο φορουμ οι λιγότεροι το λένε.
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,559 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 09:45, 20-12-08:

χμμ, δες καλύτερα...

(και γύρω σου, όχι μόνο στο φόρουμ)
Παράθεση

fabulous (Mαρία.)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H fabulous έγραψε: στις 10:11, 20-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από qwertyuiop2
χμμ, δες καλύτερα...

(και γύρω σου, όχι μόνο στο φόρουμ)
Δεν βλέπω μόνο στο φόρουμ Γιώργο.
Και γύρω μου βλέπω, δεν έχω ακούσει να λέγεται πως η δευτέρα είναι η πιο έυκολη τάξη...
Βασικά έχει να κάνει με τα κριτήρια του καθενός.
Παράθεση

Puyol (Γιώργος)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αράχωβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O Puyol έγραψε: στις 11:44, 20-12-08:

Νομίζω η Β' τάξη.
Παράθεση

X-FILER (Χάιδω)

Φοιτητής

H Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ψυχολογίας Παντείου . Έχει γράψει 1,609 μηνύματα.

H X-FILER Όνειρο γλυκό & ξένο και παντοτινά χαμένο έγραψε: στις 12:38, 20-12-08:

εμενα η γ μου φανηκε πανευκολη,αν εξαιρεσεις λιγο τη φυσικη,αλλα οχι τιποτα το τρομερο
Παράθεση

ξαροπ (Ιάσων)

Φοιτητής

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,471 μηνύματα.

O ξαροπ έγραψε: στις 21:18, 23-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από Mrs Funny
Ολες ιδιο πράγμα είναι... Απλώς δύσκολες. Στις 12 κομάμαι αλλα δεν εβγαλα τυχαία 19 8/13!!!!
Αν χάνεις τον ύπνο σου για το 19.8/13...να το βράσουμε καλύτερα. Στην 3η Λυκείου δηλαδή πότε θα κοιμάσαι? Στις 6 το πρωί?
Παράθεση

Marizza92 (Τάνια)

Μαθητής Β' λυκείου

H Τάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 131 μηνύματα.

H Marizza92 έγραψε: στις 21:56, 23-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από Valandil
Η τρίτη μου φάνηκε η πιο γελοία τάξη..

:no1:19.10/13 με 4 ωρεσ διαβασμα το πολύυυυυ
Παράθεση

Mavro Provato

Μαθητής Α' λυκείου

H Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 323 μηνύματα.

H Mavro Provato έγραψε: στις 22:05, 23-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από Marizza92
:no1:19.10/13 με 4 ωρεσ διαβασμα το πολύυυυυ
...δεν είναι και λίγο
Παράθεση

aliki_s

Φοιτητής

H aliki_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 230 μηνύματα.

H aliki_s έγραψε: στις 22:53, 23-12-08:

Η γ μ φάνηκε κ εμένα πιο εύκολη...
Παράθεση

Angelique.

Επιφανές Μέλος

H Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,588 μηνύματα.

H Angelique. ★. *. • ○ ° ★☾★ °:. *. • ○ ° ★☾ έγραψε: στις 23:16, 23-12-08:

κι εγω νομιζω η τριτη γυμνασιου ηταν απο τις πιο ευκολες ταξεις ever ομως
Παράθεση

aggel A4 forever (Αγγελος)

Μαθητής Β' γυμνασίου

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 221 μηνύματα.

O aggel A4 forever έγραψε: στις 10:26, 24-12-08:

εμενα σαφως και πιστευω οτι ειναι πιο ευκολη: 1. γιατι τα αρχαια και τα μαθηματικα ανεβαινοντας μια ταξη δεν ειναι τα ιδια αλλα τοσο πιο πολυ περναμε στα δυσκολα,2.γιατι δεν δεινεις εξετασεις στην πληροφορικη,την τεχνολογια και την οικονομια οπως στις επομενες ταξεις,3.η ιστορια της Α εχει λιγοτερες σελιδες για να μαθεις ενα μαθημα απο οτι εχουν στις επομενες ταξεις4.δεν εχει χημεια και φυσικη

αλλα:
η β γυμνασιου εχει ι στορια με ιουστινιανους,την σταση του νικα,την αυγουστα θεοδωρα (γυναικα ιουστινιανου),αγια σοφια κ.τ.λ και αυτη η ιστορια ειναι αισχος αν ειναι και χαλια το βιβλιο καταλαβα μαυρη χρονια το 2010 !!!

αλλα:
η γ γυμνασιου εχει φυσικη ,χημεια,βιολογια,ελενη,την 2η καλυτερη ιστορια που εχω διδακτει γαιτι η 1η ειναι η φετινη και γενικως πολυ ωραια μαθηματα
Παράθεση

ξαροπ (Ιάσων)

Φοιτητής

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,471 μηνύματα.

O ξαροπ έγραψε: στις 11:42, 24-12-08:

Και η Β' Γυμνασίου έχει Φυσική-Χημεία. Όσο για την Ιστορία, δεν είναι τόσο τρομερή πια. Το 2010 δεν θα είναι μαύρη χρονιά, θα είναι όπως όλες οι άλλες χρονιές αν κάτσεις και διαβάσεις τα μαθήματα όχι παπαγαλία, αλλά με το να βγαίνει η ουσία.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια