Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,674 εγγεγραμμένα μέλη και 2,467,260 μηνύματα σε 78,349 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 490 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πόσες φορές έχετε σταλθεί στο γραφείο;

Πόσες φορές έχεται σταλθεί στο γραφείο;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 35)
Ποτέ!
13
37,14%
1-2 φορές
14
40,00%
2-5 φορές
4
11,43%
5-10 φορές
1
2,86%
10+ φορές
3
8,57%

hack3r

Επιφανές Μέλος

Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,143 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 07:15, 07-03-17:

Αρχική Δημοσίευση από stefaniat
Δεν κρατήθηκα. Τους έχει στο προφίλ του.
2
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,493 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 10:24, 07-03-17:

Αρχική Δημοσίευση από Fast
Ποιος νικησε; Χρησιμοποιησες το τζουντο σου;
Ναι ήμουν στις ένδοξες εποχές τότε.
Παράθεση

sofia10 (αυτο το ξερω μονο εγω)

Δραστήριο Μέλος

H αυτο το ξερω μονο εγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 179 μηνύματα.

H sofia10 έγραψε: στις 13:16, 07-03-17:

τι να πω.. εγω μια φορα στο δημοτικο με ειδε η επιστατρια να σκαλρφαλωνω στο πεζουλι που μας ειχαν οτι δεν επιτρεπεται με εδειξε στο διευθυντη κι εγω αχχαχα τι θυμηθηκα τωρα ..εκανα προσευχες μην ενημερωσουν του γονεις μου σπιτι για κανα μηνα
(ημουν λιγο chicken, θαυμαζω αυτους που ποτε δεν εδωσαν μια για τις παρατηρησεις των καθηγητων και διευθυντων )
Παράθεση

Αγγελος Κοκ (Άγγελος)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Χημικών Μηχανικών Παν. Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,509 μηνύματα.

O Αγγελος Κοκ Η ζωη ειναι υπεροχη...! έγραψε: στις 20:52, 14-03-17:

βλακειες σαν χαζο παιδι κι εγω τοτε ειχα κανει ενα γκραφιτι(β γυμνασιου)
Παράθεση

hack3r

Επιφανές Μέλος

Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,143 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 21:43, 14-03-17:

Kάθε Δευτέρα ήμουνα γραφείο για να μπει καλά η βδομάδα.
2
Παράθεση

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Φοιτητής

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Παν. Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,779 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 23:21, 14-03-17:

Ok
Παράθεση

Ιππολύτη

Φοιτητής

H Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 840 μηνύματα.

H Ιππολύτη έγραψε: στις 23:44, 14-03-17:

Αρχική Δημοσίευση από hack3r
Kάθε Δευτέρα ήμουνα γραφείο για να μπει καλά η βδομάδα.
Καλά έκανες παλικάρι μου, τι καταλάβαμε κι εμείς που οι διευθυντές δεν ξέραν καν το όνομά μας;
Παράθεση

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Φοιτητής

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Παν. Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,779 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 23:51, 14-03-17:

Εγώ στο γυμνάσιο είχα τον διευθυντή μαθηματικό και την υποδιευθύντρια βιολόγο και τωρα στο λύκειο έχω τον υποδιευθυντή μαθημαντικο και το διευθυντή γυμναστή
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,161 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε: στις 11:50, 15-03-17:

Αφιερωμενο στους πολυ σκληρους καριοληδες αυτου του τοπικ

5
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    ExoticAura

Βρείτε παρόμοια