Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,674 εγγεγραμμένα μέλη και 2,467,238 μηνύματα σε 78,349 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 477 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πόσες φορές έχετε σταλθεί στο γραφείο;

Πόσες φορές έχεται σταλθεί στο γραφείο;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 35)
Ποτέ!
13
37,14%
1-2 φορές
14
40,00%
2-5 φορές
4
11,43%
5-10 φορές
1
2,86%
10+ φορές
3
8,57%

PanosGR (Πάνος)

Φοιτητής

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 821 μηνύματα.

O PanosGR έγραψε: στις 16:24, 03-12-16:

Αρχική Δημοσίευση από ultraviolence
Αυτό που το λέτε λες και ειναι κάποιο αξίωμα
4
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,751 μηνύματα.

O nPb ... έγραψε: στις 16:40, 03-12-16:

προσωπικά είχα φάει αποβολές και από τις τάξεις των μαθητών..
Παράθεση

miss marple

Φοιτητής

H miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 464 μηνύματα.

H miss marple έγραψε: στις 17:14, 03-12-16:

εγώ ποτέ κι είναι το απωθημένο μου, πολύ ήθελα...
Παράθεση

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Φοιτητής

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Παν. Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,778 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 17:25, 03-12-16:

Φυσικά και δεν είναι αξίωμα αλλα τωρα ο απουςιολόγος να πηγαίνει στο γραφείο είναι κάπως
Παράθεση

Ανώνυμος Αλκοολικός

Φοιτητής

Ο Ανώνυμος Αλκοολικός αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών ΕΚΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 4,447 μηνύματα.

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 17:31, 03-12-16:

4 φορές μόνο στην Γ γυμνασίου εγώ οπότε είμαι πάνω από 10 :p
Παράθεση

miss marple

Φοιτητής

H miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 464 μηνύματα.

H miss marple έγραψε: στις 18:49, 03-12-16:

Αρχική Δημοσίευση από fotisapple
Φυσικά και δεν είναι αξίωμα αλλα τωρα ο απουςιολόγος να πηγαίνει στο γραφείο είναι κάπως
ήμουν απουσιολόγος σε όλο το λύκειο, και παράλληλα είχα πάντα τις περισσότερες αδικαιολόγητες απουσίες, βασικά ,ήμουν σε όλο το λύκειο στο όριο (μία ακόμη και έμενα)

Τι θα πει είναι κάπως? Μήπως ως μορφωμένο παιδί που είσαι θα έπρεπε να καταλάβεις ότι όλα αυτά είναι στερεότυπα?

Φοιτητής

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Παν. Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,778 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 09:03, 04-12-16:

Ναι εντάξει δεν λέω αλλα τωρα ένας μαθητής του 19.5 να κάνει τόσες απουσίες είναι καπως δεν ξέρω κιόλας αλλα νομίζω ότι έτσι είναι
Παράθεση

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Γεωπονίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 2,124 μηνύματα.

O PolGR1509 Do it right or don't do it at all! έγραψε: στις 11:54, 04-12-16:

Ναι εντάξει δεν λέω αλλα τωρα ένας μαθητής του 19.5 να κάνει τόσες απουσίες είναι καπως δεν ξέρω κιόλας αλλα νομίζω ότι έτσι είναι
Και ο απουσιολόγος πάνω απ'όλα μαθητής είναι. Απλά απουσιολόγοι χρίζονται αυτοί με τη μεγαλύτερη βαθμολογία γιατί υποτίθεται πως είναι πιο υπεύθυνα και πειθαρχημένα άτομα από τους υπολοίπους που δεν το πιστεύω προσωπικά. Όπως και να 'χει, αυτό δεν έχει καμία σχέση με τις απουσίες κλπ..Δηλαδή άμα ο απουσιολόγος δεν είναι το παραπαίδι των καθηγητών που καρφώνει τα πάντα και έχει μονίμως σηκωμένο το χέρι και δεν λείπει φυσικά ποτέ-που είναι και η εικόνα του κλασικού απουσιολόγου στα μυαλά πολλών- είναι «κάπως»;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη PolGR1509 : 04-12-16 στις 11:54. Αιτία: AutoMerge
4
Παράθεση

miss marple

Φοιτητής

H miss marple έγραψε: στις 13:08, 04-12-16:

Το θέμα των απουσιών και του γραφείου και των παρατηρήσεων νομίζω ότι σηκώνει μεγάλη συζήτηση. Θα σου πω απλά ότι για εμένα, κάποιος που εκμεταλλεύεται σωστά το όριο των απουσιών του, είτε είναι καλός μαθητής είτε όχι, είναι απλά έξυπνος!
πάντως φιλικά θα σου πω, μην εγκλωβίζεσαι στην εικόνα του ''καλού και άξιου πρώτου μαθητή''.
Πέραν του ότι είναι απλά ένα ακόμη στερεότυπο, δείχνει ότι δεν έχεις και κριτική σκέψη....
με όλη την καλή διάθεση
2
Παράθεση

Akratitos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Akratitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 94 μηνύματα.

O Akratitos sometimes i find myself in Nowher έγραψε: στις 13:35, 04-12-16:

Fotisapple τι βαθμους εβγαζες?
Παράθεση

Φοιτητής

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 15:50, 04-12-16:

θα σου πω
α γυμνασιου 19.9/13
β γυμνασιου 19.11/13
γ γυμνασιου 19.9/13
α λυκειου 19.5/10
τωρα παω β λυκειου
Παράθεση

harry akritas

Περιβόητο Μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 1,371 μηνύματα.

O harry akritas έγραψε: στις 16:12, 04-12-16:

Αρχική Δημοσίευση από miss marple
Το θέμα των απουσιών και του γραφείου και των παρατηρήσεων νομίζω ότι σηκώνει μεγάλη συζήτηση. Θα σου πω απλά ότι για εμένα, κάποιος που εκμεταλλεύεται σωστά το όριο των απουσιών του, είτε είναι καλός μαθητής είτε όχι, είναι απλά έξυπνος!
πάντως φιλικά θα σου πω, μην εγκλωβίζεσαι στην εικόνα του ''καλού και άξιου πρώτου μαθητή''.
Πέραν του ότι είναι απλά ένα ακόμη στερεότυπο, δείχνει ότι δεν έχεις και κριτική σκέψη....
με όλη την καλή διάθεση
Αυτό μπορώ να το καταλάβω μόνο από την άποψη ότι όταν κάποιος έχει πολλές απουσίες για κάποιον λόγο, να προσπαθήσει να τις διαχειριστεί (όχι να τις εκμεταλλευτεί) ώστε να μην ξεπεράσει το όριο. Όχι όμως όταν κάποιος έχει λίγες απουσίες να εκμεταλλευτεί το όριο ώστε να κάνει κι άλλες (εννοείται αδικαιολόγητες). Τον πρώτο τον θεωρώ έξυπνο, τον δεύτερο τον θεωρώ απλά χαζό.
Παράθεση

Φοιτητής

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 20:32, 06-03-17:

Λοιπον ακουστε στην ταξη μου ειμαι απουσιολογος με 19.3/10 ενα παιδι ομως που με περασε και εβγαλε στο α τετραμηνο 19.5/10 αλλα δεν θελει το απουσιολογιο και ετσι παραμενω εγω.Λοιπον σημερα ειχαμε θρησκευτικα και ο θρησκευτικος μιλουσε μονος του και επειδη το αλλο παιδι καθεται μαζι μου γελουσαμε και μας λεει περαστε εξω αλλα δεν πηραμε απουσια χαχαχα ωραιο ηταν.
Παράθεση

harry akritas

Περιβόητο Μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 1,371 μηνύματα.

O harry akritas έγραψε: στις 20:35, 06-03-17:

Λοιπον ακουστε στην ταξη μου ειμαι απουσιολογος με 19.3/10 ενα παιδι ομως που με περασε και εβγαλε στο α τετραμηνο 19.5/10 αλλα δεν θελει το απουσιολογιο και ετσι παραμενω εγω.Λοιπον σημερα ειχαμε θρησκευτικα και ο θρησκευτικος μιλουσε μονος του και επειδη το αλλο παιδι καθεται μαζι μου γελουσαμε και μας λεει περαστε εξω αλλα δεν πηραμε απουσια χαχαχα ωραιο ηταν.
Φώτη μπήκες και συ στον κόσμο της αλητείας.
5
Παράθεση

Φοιτητής

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 20:43, 06-03-17:

Αφου κοιμοταν και μιλουσε μονος του. Ασε τοαλλο που το πας οτι για πρωτη φορα δεν ειμαι πρωτος σε ολο το σχολειο αλλα τριτος καθως πρωτη ειναι ενα κοριτσι απο ενα αλλο τμημα με 19.6 μετα το παιδι στην ταξη μου με 19.5 και μετα εγω με 19.3
Παράθεση

harry akritas

Περιβόητο Μέλος

O harry akritas έγραψε: στις 20:47, 06-03-17:

Αφου κοιμοταν και μιλουσε μονος του. Ασε τοαλλο που το πας οτι για πρωτη φορα δεν ειμαι πρωτος σε ολο το σχολειο αλλα τριτος καθως πρωτη ειναι ενα κοριτσι απο ενα αλλο τμημα με 19.6 μετα το παιδι στην ταξη μου με 19.5 και μετα εγω με 19.3
Δεν λυπάσαι που έχασες την κορυφή;
Πάντως μη μασάς έτσι φαίνεσαι πιο αλήτης.
Παράθεση

Φοιτητής

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 20:52, 06-03-17:

Οχι δεν λυπαμε γιατι ειμουν πρωτος απο την ε δημοτικου μεχρι την Α Λυκειου και τι καταλαβα τιποτα δεν λεω ωραιο ηταν που στην εκτη και τριτη γυμνασιου ειμουν σημαιοφορος αλλα μεχρι εκει.Οσο για το δευτερο ειμαι το ποιο ντροπαλο παιδι.
Παράθεση

Ιππολύτη

Φοιτητής

H Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 840 μηνύματα.

H Ιππολύτη έγραψε: στις 23:59, 06-03-17:

Αρχική Δημοσίευση από Akratitos
Fotisapple τι βαθμους εβγαζες?
Δεν κρατήθηκα. Τους έχει στο προφίλ του.
1
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,493 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 00:36, 07-03-17:

Έχω πάει στο γραφείο μια φορά για ξύλο, άλλες φορές δε θυμάμαι. Σπάνια έκανα φασαρία στο μάθημα.
Παράθεση

Fast (Θεόδωρος)

Φοιτητής

Ο Θεόδωρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,639 μηνύματα.

O Fast έγραψε: στις 03:35, 07-03-17:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15
Έχω πάει στο γραφείο μια φορά για ξύλο, άλλες φορές δε θυμάμαι. Σπάνια έκανα φασαρία στο μάθημα.
Ποιος νικησε; Χρησιμοποιησες το τζουντο σου;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    ExoticAura

Βρείτε παρόμοια