Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,674 εγγεγραμμένα μέλη και 2,467,238 μηνύματα σε 78,349 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 469 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πόσες φορές έχετε σταλθεί στο γραφείο;

Πόσες φορές έχεται σταλθεί στο γραφείο;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 35)
Ποτέ!
13
37,14%
1-2 φορές
14
40,00%
2-5 φορές
4
11,43%
5-10 φορές
1
2,86%
10+ φορές
3
8,57%

aye

Φοιτητής

H aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 602 μηνύματα.

H aye snowblind έγραψε: στις 19:56, 21-05-16:

Αρχική Δημοσίευση από Yelawolf
Αλητεία σκέτη είστε
Αρχική Δημοσίευση από DarthFederer
Ωραιο θεμα, θα δουμε ποιος ηταν ο μεγαλυτερος Αλητηζ του Γυμνασιου
η στιγμή που τα 13χρονα σας έχουν πάρει στα σοβαρά και παραθέτουν με καμάρι τα κατορθώματα τους
ΑΧΑΧΑΧΑ
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

presvis

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο presvis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 122 μηνύματα.

O presvis έγραψε: στις 20:02, 21-05-16:

Αρχική Δημοσίευση από aye
η στιγμή που τα 13χρονα σας έχουν πάρει στα σοβαρά και παραθέτουν με καμάρι τα κατορθώματα τους
ΑΧΑΧΑΧΑ
κλαίω
Παράθεση

fockos

Πτυχιούχος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,007 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 20:02, 21-05-16:

εγώ πήγα μια φορά γραφείο και έκλαιγα
1
Παράθεση

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

H Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Global Health and Disaster Medicine και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,367 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 20:04, 21-05-16:

Τι badass είστε όλα μωρέ, εγώ ποτέ δεν πήγα
2
Παράθεση

ougka pougka

Μαθητής Γ' λυκείου

H ougka pougka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 187 μηνύματα.

H ougka pougka έγραψε: στις 04:23, 22-05-16:

ΑΧΑΧΑΧΑ
14 ε καλα δε ξεσκιζομαστε κιολας, ενα μηνυμα γραψαμε!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ougka pougka : 22-05-16 στις 04:41.
Παράθεση

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 519 μηνύματα.

O panagiotis econ έγραψε: στις 11:08, 22-05-16:

Αρχική Δημοσίευση από Τάσος97
αυτό ονομάζεται 1 αποβολή also known as μονοήμερη
Φιλε δεν θελω να σε στεναχωρησω αλλα υπαρχουν και ωριαιες αποβολες..Αν τωρα μιλαμε για μονοημερες-διημερες κλπ τοτε παω πασο
Παράθεση

Γάτος Χωριάτης

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο Γάτος Χωριάτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 16 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου . Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O Γάτος Χωριάτης Μαθητής B' Γυμνασίου έγραψε: στις 18:59, 22-05-16:

ΑΧΑΧΑΧΑ
1
Παράθεση

aye

Φοιτητής

H aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 602 μηνύματα.

H aye snowblind έγραψε: στις 19:05, 22-05-16:

πω πω τι λες τώρα

εσύ που δεν είσαι retarded πως μπορείς να συνυπάρχεις με άτομα σαν εμάς; δεν θίγεται η εξυπνάδα σου;
Παράθεση

Γάτος Χωριάτης

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο Γάτος Χωριάτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 16 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου . Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O Γάτος Χωριάτης Μαθητής B' Γυμνασίου έγραψε: στις 20:31, 22-05-16:

πω πω τι λες τώρα

εσύ που δεν είσαι retarded πως μπορείς να συνυπάρχεις με άτομα σαν εμάς; δεν θίγεται η εξυπνάδα σου;
1
Παράθεση

juste un instant (Βασίλης)

Επιφανές Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 3,347 μηνύματα.

O juste un instant Examens, histoire, économie FINI - 1 heu έγραψε: στις 22:37, 22-05-16:

Δε θυμαμαι καλα...
Παράθεση

ougka pougka

Μαθητής Γ' λυκείου

H ougka pougka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 187 μηνύματα.

H ougka pougka έγραψε: στις 05:29, 23-05-16:

πω πω τι λες τώρα

εχει αισθηση του χιουμορ

πραγματικα απορω πως ακριβως εβγαλες το συμπερασμα οτι σας εχουμε παρει στα σοβαρα, ενω στα μηνυματα μας κανει μπαμ οτι αυτοσαρκαζομαστε. καθαρα να πεις την εξυπναδα σου, ε; Ό,τι να'ναι τελείως
Παράθεση

Γάτος Χωριάτης

Μαθητής Α' γυμνασίου

O Γάτος Χωριάτης Μαθητής B' Γυμνασίου έγραψε: στις 07:37, 23-05-16:

Αρχική Δημοσίευση από ougka pougka
εχει αισθηση του χιουμορ

πραγματικα απορω πως ακριβως εβγαλες το συμπερασμα οτι σας εχουμε παρει στα σοβαρα, ενω στα μηνυματα μας κανει μπαμ οτι αυτοσαρκαζομαστε. καθαρα να πεις την εξυπναδα σου, ε; Ό,τι να'ναι τελείως
Ακριβως όπως τα'πες
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γάτος Χωριάτης : 23-05-16 στις 07:54.
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 23:39, 23-05-16:

Εγώ και η διεθύντρια φέτος:

8) 8)
Ωραίοι, αθώοι προβληματισμοί...
1
Παράθεση

Γάτος Χωριάτης

Μαθητής Α' γυμνασίου

O Γάτος Χωριάτης Μαθητής B' Γυμνασίου έγραψε: στις 13:13, 25-05-16:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
Εγώ και η διεθύντρια φέτος:

8) 8)
Ωραίοι, αθώοι προβληματισμοί...

Τώρα εννοείς εμάς ή την διευθύντρια !
Πλκ κανω...

Σε αυτό εγώ θα έλεγα: Ihr werdet euch schon vertragen! (Θα τα βρείτε)
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 13:17, 25-05-16:

Αρχική Δημοσίευση από Γάτος Χωριάτης
Τώρα εννοείς εμάς ή την διευθύντρια !
Πλκ κανω...

Σε αυτό εγώ θα έλεγα: Ihr werdet euch schon vertragen! (Θα τα βρείτε)

Δεν θέλω να κλείσω ειρήνη μαζί της

Schön wär's aber ich glaube , wir passen leider nicht zusammen ( ωραία θα ήταν αλλά πιστεύω, ότι δυστυχώς δεν ταιριάζουμε μαζι)

Το μόνο κακό είναι ότι δεν μπορώ να αποδώσω ούτε εγώ ούτε αυτή
Παράθεση

Γάτος Χωριάτης

Μαθητής Α' γυμνασίου

O Γάτος Χωριάτης Μαθητής B' Γυμνασίου έγραψε: στις 17:27, 25-05-16:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover

Δεν θέλω να κλείσω ειρήνη μαζί της

Schön wär's aber ich glaube , wir passen leider nicht zusammen ( ωραία θα ήταν αλλά πιστεύω, ότι δυστυχώς δεν ταιριάζουμε μαζι)

Το μόνο κακό είναι ότι δεν μπορώ να αποδώσω ούτε εγώ ούτε αυτή
Δέν πειράζει, θα το συνηθίσετε και οι δύο, δεν υπάρχει άλλη λύση.
Παράθεση

JohnLegend-7-

Νεοφερμένος

Ο JohnLegend-7- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O JohnLegend-7- έγραψε: στις 02:48, 11-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από Γάτος Χωριάτης
Πόσες φορές έχετε σταλθεί στο γραφείο; Θεωρείτε πως σας έστειλαν για καλό λόγο ή πως το παρατράβηξαν λιγάκι;

Η μόνη φορά που εχω σταλθεί στο γραφείο (του γυμνασίου) ήταν πριν έναν μήνα που είχε δημιουργηθεί ένα θέμα στο σχολείο μου. Κάποια παιδιά (μαζί και εγώ) ζητήσαμε τα κλειδιά για μια αίθουσα όπου έχουμε ένα τραπέζι Πίνγκ-πόνγκ(αυτό συμβαίνει συχνά όταν έξω βρέχει). Όταν χτύπησε το κουδούνι ξεχάσαμε τα κλειδιά στην πόρτα και κάποιος είχε την ιδέα να μπει μέσα χωρίς άδεια και οι καθηγητές μόλις μπήκαν στην αίθουσα τα βρήκαν αναστατωμένα. Μετά βέβαια εμείς την πληρώσαμε.

Αν και θεωρώ πως μετά από αυτό καλά έκαναν και μας έστειλαν στο γραφείο, δεν ήταν και ανάγκη να κλειδώσουν οριστικά την αίθουσα .
Φυσικά και είναι ανάγκη, σας εμπιστεύτηκαν με την αίθουσα και εσείς η μόνη δουλειά που είχατε να κάνετε είναι να την προσέχετε. Αν αυτοί που μπήκαν μετά έσπαγαν το τραπέζι πινγκ - πονγκ (πανάκριβο) και άλλα πράγματα οι καθηγητές έπρεπε να τα πληρώσουν από τις τσέπες τους.
1
Παράθεση

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Φοιτητής

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Παν. Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,778 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 15:49, 03-12-16:

καμια ειμαι και απουσιολογος
Παράθεση

PanosGR (Πάνος)

Φοιτητής

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 821 μηνύματα.

O PanosGR έγραψε: στις 16:15, 03-12-16:

Εγώ είχα πάει στον Γυμνασιάρχη στην πρώτη γυμνασίου επειδή μια κοπέλα καθόταν στα πόδια μου εν ώρα πληροφορικής. Είχα τρομάξει, ομολογώ.
1
Παράθεση

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,575 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε: στις 16:17, 03-12-16:

Αρχική Δημοσίευση από fotisapple
καμια ειμαι και απουσιολογος
Αυτό που το λέτε λες και ειναι κάποιο αξίωμα
2
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    ExoticAura

Βρείτε παρόμοια