Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,978 εγγεγραμμένα μέλη και 2,478,888 μηνύματα σε 78,953 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 362 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πόσες φορές έχετε σταλθεί στο γραφείο;

Πόσες φορές έχεται σταλθεί στο γραφείο;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 35)
Ποτέ!
13
37,14%
1-2 φορές
14
40,00%
2-5 φορές
4
11,43%
5-10 φορές
1
2,86%
10+ φορές
3
8,57%

Γάτος Χωριάτης

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο Γάτος Χωριάτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 16 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου . Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O Γάτος Χωριάτης Μαθητής B' Γυμνασίου έγραψε: στις 12:18, 18-05-16:

Πόσες φορές έχετε σταλθεί στο γραφείο; Θεωρείτε πως σας έστειλαν για καλό λόγο ή πως το παρατράβηξαν λιγάκι;

Η μόνη φορά που εχω σταλθεί στο γραφείο (του γυμνασίου) ήταν πριν έναν μήνα που είχε δημιουργηθεί ένα θέμα στο σχολείο μου. Κάποια παιδιά (μαζί και εγώ) ζητήσαμε τα κλειδιά για μια αίθουσα όπου έχουμε ένα τραπέζι Πίνγκ-πόνγκ(αυτό συμβαίνει συχνά όταν έξω βρέχει). Όταν χτύπησε το κουδούνι ξεχάσαμε τα κλειδιά στην πόρτα και κάποιος είχε την ιδέα να μπει μέσα χωρίς άδεια και οι καθηγητές μόλις μπήκαν στην αίθουσα τα βρήκαν αναστατωμένα. Μετά βέβαια εμείς την πληρώσαμε.

Αν και θεωρώ πως μετά από αυτό καλά έκαναν και μας έστειλαν στο γραφείο, δεν ήταν και ανάγκη να κλειδώσουν οριστικά την αίθουσα .
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γάτος Χωριάτης : 18-05-16 στις 13:02.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

allall1 (Bilbo)

Δραστήριο Μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 4 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 398 μηνύματα.

O allall1 We are all just visitors to this time έγραψε: στις 13:55, 18-05-16:

Αρχική Δημοσίευση από Γάτος Χωριάτης
Πόσες φορές έχετε σταλθεί στο γραφείο; Θεωρείτε πως σας έστειλαν για καλό λόγο ή πως το παρατράβηξαν λιγάκι;

Η μόνη φορά που εχω σταλθεί στο γραφείο (του γυμνασίου) ήταν πριν έναν μήνα που είχε δημιουργηθεί ένα θέμα στο σχολείο μου. Κάποια παιδιά (μαζί και εγώ) ζητήσαμε τα κλειδιά για μια αίθουσα όπου έχουμε ένα τραπέζι Πίνγκ-πόνγκ(αυτό συμβαίνει συχνά όταν έξω βρέχει). Όταν χτύπησε το κουδούνι ξεχάσαμε τα κλειδιά στην πόρτα και κάποιος είχε την ιδέα να μπει μέσα χωρίς άδεια και οι καθηγητές μόλις μπήκαν στην αίθουσα τα βρήκαν αναστατωμένα. Μετά βέβαια εμείς την πληρώσαμε.

Αν και θεωρώ πως μετά από αυτό καλά έκαναν και μας έστειλαν στο γραφείο, δεν ήταν και ανάγκη να κλειδώσουν οριστικά την αίθουσα .
Φίλε κάτσε να πας λυκειο 8)
Παράθεση

ougka pougka

Μαθητής Γ' λυκείου

H ougka pougka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 187 μηνύματα.

H ougka pougka έγραψε: στις 17:42, 18-05-16:

Κάμποσες.. Αλλά την αποβολή κατάφερα να την πάρω την τελευταία μέρα του Γυμνασίου,μπράβο μου
Παράθεση

Γάτος Χωριάτης

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο Γάτος Χωριάτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 16 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου . Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O Γάτος Χωριάτης Μαθητής B' Γυμνασίου έγραψε: στις 18:33, 18-05-16:

Αρχική Δημοσίευση από ougka pougka
Κάμποσες.. Αλλά την αποβολή κατάφερα να την πάρω την τελευταία μέρα του Γυμνασίου,μπράβο μου
Aμααν, πώς το κατάφερες αυτό?
Παράθεση

ougka pougka

Μαθητής Γ' λυκείου

H ougka pougka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 187 μηνύματα.

H ougka pougka έγραψε: στις 21:04, 18-05-16:

Κοίτα, είχα κάνει διάφορα στο παρελθόν. Τη μια πήγα να πάρω αποβολή επειδή αργούσα συνέχεια, την άλλη μια Πρωταπριλιάτικη φάρσα μου πήγε λίιγο στραβά , την άλλη ο υποδιευθυντής κυριολεκτικά με κυνηγούσε το βράδυ της πολυήμερης (εκεί -κλασικά- έγιναν διάφορα και από μια βλακεία μου πήγα να την πληρώσω εγώ στο τέλος) κλπ. Αλλά τη μεγαλύτερη πατάτα την έκανα όταν την τελευταία Δευτέρα της χρονιάς αποφάσισα να κάνω κοπάνα την τελευταία ώρα (Ιστορία.. ), ΕΝΩ με είχε ήδη πιάσει ο διευθυντής να προσπαθώ να κάνω κοπάνα την πέμπτη ώρα. Μας κυνήγησε λίγο ο φύλακας, τηλέφωνο στο σπίτι (το οποίο σήκωσα εγώ ),και τσουπ,αποβολή. Για μισή ώρα. Ούτε σπίτι μου δεν πρόλαβα να φτάσω
1
Παράθεση

Γάτος Χωριάτης

Μαθητής Α' γυμνασίου

O Γάτος Χωριάτης Μαθητής B' Γυμνασίου έγραψε: στις 20:01, 19-05-16:

Κοίτα, είχα κάνει διάφορα στο παρελθόν. Τη μια πήγα να πάρω αποβολή επειδή αργούσα συνέχεια, την άλλη μια Πρωταπριλιάτικη φάρσα μου πήγε λίιγο στραβά , την άλλη ο υποδιευθυντής κυριολεκτικά με κυνηγούσε το βράδυ της πολυήμερης (εκεί -κλασικά- έγιναν διάφορα και από μια βλακεία μου πήγα να την πληρώσω εγώ στο τέλος) κλπ. Αλλά τη μεγαλύτερη πατάτα την έκανα όταν την τελευταία Δευτέρα της χρονιάς αποφάσισα να κάνω κοπάνα την τελευταία ώρα (Ιστορία.. ), ΕΝΩ με είχε ήδη πιάσει ο διευθυντής να προσπαθώ να κάνω κοπάνα την πέμπτη ώρα. Μας κυνήγησε λίγο ο φύλακας, τηλέφωνο στο σπίτι (το οποίο σήκωσα εγώ ),και τσουπ,αποβολή. Για μισή ώρα. Ούτε σπίτι μου δεν πρόλαβα να φτάσω
Μου έδωσες ιδέα για το τί θα κανω του χρόνου. Σε ευχαριστώ. XD
Παράθεση

Kirdou

Πτυχιούχος

Ο Kirdou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος . Έχει γράψει 1,077 μηνύματα.

O Kirdou τι δεν καταλαβαινεις; έγραψε: στις 22:35, 19-05-16:

Μονο για καφεδακι στο γραφειο
Παράθεση

Yelawolf

Φοιτητής

Ο Yelawolf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (ΑΕΙ/Ξάνθη) . Έχει γράψει 83 μηνύματα.

O Yelawolf έγραψε: στις 22:44, 19-05-16:

Αλητεία σκέτη είστε
7
Παράθεση

Τάσος97 (Allostasis)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 4,070 μηνύματα.

O Τάσος97 Sólo tu corazón caliente y nada más έγραψε: στις 23:39, 19-05-16:

Αρχική Δημοσίευση από Yelawolf
Αλητεία σκέτη είστε
real OGs
Παράθεση

ougka pougka

Μαθητής Γ' λυκείου

H ougka pougka έγραψε: στις 07:45, 20-05-16:

Αρχική Δημοσίευση από Γάτος Χωριάτης
Μου έδωσες ιδέα για το τί θα κανω του χρόνου. Σε ευχαριστώ. XD
να' σαι καλά

Αλητεία σκέτη είστε
Αλήτης γεννιέσαι, δε γίνεσαι
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ougka pougka : 20-05-16 στις 07:45. Αιτία: AutoMerge
Παράθεση

Γάτος Χωριάτης

Μαθητής Α' γυμνασίου

O Γάτος Χωριάτης Μαθητής B' Γυμνασίου έγραψε: στις 17:20, 20-05-16:

Αλητεία σκέτη είστε
Τι να κάνουμε δεν μπορούν όλοι να είναι σαν εμάς. Οκ να πώ την αλήθεια έχουμε (όπως είναι φυσικό για αυτήν την ηλικία) κάνει πολύ χειρότερα πράγματα. (Απλά δεν μας έχουν πιάσει ). Απλά αυτή είναι η μόνη φορά που έχω σταλθεί στο γραφείο για κάτι.

Ναί ρε my man!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γάτος Χωριάτης : 20-05-16 στις 17:20. Αιτία: AutoMerge
1
Παράθεση

Ανώνυμος Αλκοολικός

Φοιτητής

Ο Ανώνυμος Αλκοολικός αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών ΕΚΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 4,560 μηνύματα.

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 18:49, 20-05-16:

Καθε μερα ημουν εκει
Παράθεση

Fast (Θεόδωρος)

Φοιτητής

Ο Θεόδωρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,003 μηνύματα.

O Fast έγραψε: στις 19:38, 20-05-16:

Αυτό σημαίνει σκληρός καριόλης!

thodoris kn

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο thodoris kn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 100 μηνύματα.

O thodoris kn έγραψε: στις 19:48, 20-05-16:

Ποτε,με φοβαται ακομη και ο διευθυντης.
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,161 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε: στις 00:09, 21-05-16:

Ωραιο θεμα, θα δουμε ποιος ηταν ο μεγαλυτερος Αλητηζ του Γυμνασιου
3
Παράθεση

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 519 μηνύματα.

O panagiotis econ έγραψε: στις 00:36, 21-05-16:

Ετσι για την ιστορια (οχι πως εχει καμια σημασια) 3η γυμνασιου που ηταν η ''χρονια'' μου ειχα φαει 46 ή 47 αποβολες...Θυμαμαι χαρακτηριστικα μια μερα που εφαγα 7 αποβολες, δηλαδη ολο το 7ωρο ημουν εξω...Δεν το λεω για να δειχτω απλα μιας που το ανοιξατε το θεμα τα θυμαμαι και γελαω
Παράθεση

ougka pougka

Μαθητής Γ' λυκείου

H ougka pougka έγραψε: στις 02:19, 21-05-16:

Αρχική Δημοσίευση από panagiotis econ
Ετσι για την ιστορια (οχι πως εχει καμια σημασια) 3η γυμνασιου που ηταν η ''χρονια'' μου ειχα φαει 46 ή 47 αποβολες...Θυμαμαι χαρακτηριστικα μια μερα που εφαγα 7 αποβολες, δηλαδη ολο το 7ωρο ημουν εξω...Δεν το λεω για να δειχτω απλα μιας που το ανοιξατε το θεμα τα θυμαμαι και γελαω
Αν θεωρούνται και αυτά αποβολές, τότε...

Για το ρεκόρ, πάντως, έχω συμμαθητή που -μεταξύ άλλων- έσπασε το ταβάνι της τουαλέτας, όταν πήγε να πιάσει τη μπάλα του βόλεϊ που είχε προσγειωθεί εκεί. Θέλω να δω ποιος θα τον ξεπεράσει
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ougka pougka : 21-05-16 στις 08:01.
1
Παράθεση

Γάτος Χωριάτης

Μαθητής Α' γυμνασίου

O Γάτος Χωριάτης Μαθητής B' Γυμνασίου έγραψε: στις 18:12, 21-05-16:

Κοίτα ρε! Χάρη σε εσένα πρέπει να βάλω ένα: 47+ στη δημοσκόπηση!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γάτος Χωριάτης : 21-05-16 στις 18:25.
1
Παράθεση

Τάσος97 (Allostasis)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 4,070 μηνύματα.

O Τάσος97 Sólo tu corazón caliente y nada más έγραψε: στις 18:16, 21-05-16:

αυτό ονομάζεται 1 αποβολή also known as μονοήμερη
2
Παράθεση

Γάτος Χωριάτης

Μαθητής Α' γυμνασίου

O Γάτος Χωριάτης Μαθητής B' Γυμνασίου έγραψε: στις 18:24, 21-05-16:

Αν θεωρούνται και αυτά αποβολές, τότε...

Για το ρεκόρ, πάντως, έχω συμμαθητή που -μεταξύ άλλων- έσπασε το ταβάνι της τουαλέτας, όταν πήγε να πιάσει τη μπάλα του βόλεϊ που είχε προσγειωθεί εκεί. Θέλω να δω ποιος θα τον ξεπεράσει
Εγώ το ξεπερνώ άνετα. Στην ίδια αίθουσα που συνέβη αυτό που σας έλεγα, άφησα να πέσει κάτω μία μπάλα μπόουλινγκ (ναι έχουμε και από αυτές) να πέσει στο πάτωμα της αίθουσας σπάζοντας μέχρι και το τσιμέντο, που είναι κάτω από την αίθουσα. (Δεν έφταιγα εγώ ένας φίλος μου, μου την πέταξε στα χέρια.) Μετά από αυτό φύγαμε από την αίθουσα και δεν ξαναμιλήσαμε ποτέ για αυτό. Το περίεργο είναι πως επειδή είχαμε βάλει κάτι παλιά στρώματα πάνω στην ρωγμή του τσιμέντου η ζημιά έχει ακόμη να ανακαλυφθεί.

[ΕDIT:]
Το πρόβλημα όμως είναι πως η μπάλα Bowling είναι ακόμη προσκολλημένη στο πάτωμα που σημαίνει πως μόλις την ανακαλύψει ένας καθηγητής:

Δεν θα τα πάμε καθόλου καλά.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γάτος Χωριάτης : 21-05-16 στις 18:44.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια