Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,674 εγγεγραμμένα μέλη και 2,467,245 μηνύματα σε 78,349 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 493 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ψύχωση με βαθμούς

Anthrax69

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Anthrax69 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 65 μηνύματα.

O Anthrax69 έγραψε: στις 18:18, 01-03-13:

Χαχαχα πάω 3η γυμνασίου και έχω μια συμμαθήτρια η οποια λυποθημησε επειδή πήρε 19 στα μαθηματικά φωνάζοντας "έχασαν εναν ολοκληρο βαθμο"! Το πιο αστείο είναι πως η συγκεκριμένη κοπελα έχει σκοπό να γίνει ψυχολόγος (θεωρητική κατευθυνση). Εγώ παλι μια φορά Έκλαψα σε διαγώνισμα, όταν στην πρωτη γυμνασίου πήρα 19 στα αγγλικά (simple present και present continuous) επειδή ξέχασα να γράψω το όνομα μου. Τώρα και μονάδα να πάρω στα ...τιμημενα! Ουτως η αλλως είναι γυμνάσιο and nothing else. Who gives a shit, anyway?
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Alma Libre (Sinéad)

Φοιτητής

H Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών (ΑΕΙ/Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 18:25, 01-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από StiffmeisterDum
Χαχαχα πάω 3η γυμνασίου και έχω μια συμμαθήτρια η οποια λυποθημησε επειδή πήρε 19 στα μαθηματικά φωνάζοντας "έχασαν εναν ολοκληρο βαθμο"! Το πιο αστείο είναι πως η συγκεκριμένη κοπελα έχει σκοπό να γίνει ψυχολόγος (θεωρητική κατευθυνση). Εγώ παλι μια φορά Έκλαψα σε διαγώνισμα, όταν στην πρωτη γυμνασίου πήρα 19 στα αγγλικά (simple present και present continuous) επειδή ξέχασα να γράψω το όνομα μου. Τώρα και μονάδα να πάρω στα ...τιμημενα! Ουτως η αλλως είναι γυμνάσιο and nothing else. Who gives a shit, anyway?

Μα αγχώνονται για το τίποτα!
Το γυμνάσιο δεν είναι τίποτα-στο λύκειο τα δίνεις όλα.
Στο γυμνάσιο απλώς παίρνεις τις βάσεις για να σου είναι ευκολότερα στο λύκειο.
Θες θεωρητική;
Να είσαι καλός στα φιλολογικά.
Θες θετική;
Στα θετικά.
επιπλέον κούραση είναι αυτό.και δε λέω να μην είσαι καλός μαθητής, να είσαι, αλλά όχι και να κλαις για ένα βαθμό.
1
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 18:27, 01-03-13:

Εχει τρελαθει ο κοσμος.... αν κανει ετσι για τα μαθηματικα ( που δεν θα παει και θετικη) αν παρει 18 στα αρχαια τι θα κανει; Θα αρχισει τα μοιρολογια; αχ δεν παμε καλα....
1
Παράθεση

Alma Libre (Sinéad)

Φοιτητής

H Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών (ΑΕΙ/Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 18:31, 01-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
Θα αρχισει τα μοιρολογια;

Έχετε γειά βρυσούυυυλες λόγγοι βουνά ραχούλεςςς
2
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 18:35, 01-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από Alma Libre
Έχετε γειά βρυσούυυυλες λόγγοι βουνά ραχούλεςςς
Καλα λεω ρε... Ψυχωση λες και αυριο μεθαυριο θα σε ρωτησει κανεις ποσο πηρες στο διαγωνισμα των μαθηματικων στην 2α γυμνασιου στο 2ο τριμηνο!

Aber wenn du nicht gut gehen
Παράθεση

Alma Libre (Sinéad)

Φοιτητής

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 18:42, 01-03-13:

Άρχισες πάλι τα γερμανικά;
ντροπή.
Πάντως ούτε κ εγώ δεν κάνω έτσι όταν γράφω σκατά χημεία (που είναι το αγαπημένο μου,ε).
1
Παράθεση

Anthrax69

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Anthrax69 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 65 μηνύματα.

O Anthrax69 έγραψε: στις 20:28, 01-03-13:

Εχει τρελαθει ο κοσμος.... αν κανει ετσι για τα μαθηματικα ( που δεν θα παει και θετικη) αν παρει 18 στα αρχαια τι θα κανει; Θα αρχισει τα μοιρολογια; αχ δεν παμε καλα....
Τι βλέπω να commitαρει suicide... Έτσι, χαλαρά στο Γυμνάσιο, στο Λύκειο στρώνουμε κώλο κάτω.
1
Παράθεση

NimertiS

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H NimertiS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Επικοινωνίας Μέσων & Πολιτισμού (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 163 μηνύματα.

H NimertiS They see me trolling,they hatin' έγραψε: στις 00:14, 02-03-13:

Δεν αλλάζουν οι άνθρωποι, έχω παραδείγματα από "φίλες" μου στη σχολή που μου έκαναν διάφορα για να μην δώσω μέρος μου από ομαδική εργασία και να μην πάρω βαθμό...Τραγικά ανθρωποειδή, σε όλες τις ηλικίες.
5
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 11:16, 02-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από Alma Libre
Άρχισες πάλι τα γερμανικά;
ντροπή.
Πάντως ούτε κ εγώ δεν κάνω έτσι όταν γράφω σκατά χημεία (που είναι το αγαπημένο μου,ε).
Παλι ειπα τι αγαπημενο μαθημα και βλακειες; δεν διαβασες δεν εγραψες. Τελος.
Τι βλέπω να commitαρει suicide... Έτσι, χαλαρά στο Γυμνάσιο, στο Λύκειο στρώνουμε κώλο κάτω.
Ετσι

Αρχική Δημοσίευση από NimertiS
Δεν αλλάζουν οι άνθρωποι, έχω παραδείγματα από "φίλες" μου στη σχολή που μου έκαναν διάφορα για να μην δώσω μέρος μου από ομαδική εργασία και να μην πάρω βαθμό...Τραγικά ανθρωποειδή, σε όλες τις ηλικίες.
Μερικοι ειναι ζωα... Δεν αξιζουν να λεγονται ανθρωποι!
1
1
Παράθεση

elsa D

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H elsa D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 131 μηνύματα.

H elsa D 21 ΧΡΟΝΩΝ Φοιτήτρια έγραψε: στις 15:37, 06-03-13:

Kατά την γνώμη μου ούτε στο λύκειο δεν πρέπει να έχεις ψύχωση με τους βαθμους μόνο στην γ λυκείου
1
1
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 15:50, 06-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από elsa D
Kατά την γνώμη μου ούτε στο λύκειο δεν πρέπει να έχεις ψύχωση με τους βαθμους μόνο στην γ λυκείου
Να σου πω την αληθεια ουτε στην γ λυκ. Ναι να θες να τα πηγαινεις καλα αλλα να μην ζεις για να γραφεις ολο καλα. Κοιτα να τα καταλαβαινεις ετσι ωστε να γραψεις τιποτα στο τελος
1
Παράθεση

gregory, nub

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Πρόγραμμα Ιερατικών Σπουδών (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,491 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε: στις 16:21, 06-03-13:

λολζ, στο λύκειο αν έχεις ψύχωση με τους βαθμούς στην Γ λυκ πρέπει να είσαι πολύ μλάκας. Ποιος το χέζει το σχολείο όταν δίνεις πανελλήνιες;
4
Παράθεση

Psycho(Βασίλης)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 313 μηνύματα.

O Psycho(Βασίλης) έγραψε: στις 16:25, 06-03-13:

Να σου πω την αληθεια ουτε στην γ λυκ. Ναι να θες να τα πηγαινεις καλα αλλα να μην ζεις για να γραφεις ολο καλα. Κοιτα να τα καταλαβαινεις ετσι ωστε να γραψεις τιποτα στο τελος
Έδωσε συμβουλή για γ λυκείου...μαθητής β γυμνασίου.
2
2
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 16:27, 06-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από Psycho(Βασίλης)
Έδωσε συμβουλή για γ λυκείου...μαθητής β γυμνασίου.
Ειπα απλα αυτα που νομιζω Και νομιζω πως ετσι ειναι. Τι σημασία εχει αν γραψεις 20 σε ενα διαγωνισμα και οταν πας για πανελληνιες να πιασεις πατο;
1
Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Μαθητής Γ' λυκείου

H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 878 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε: στις 16:29, 07-03-13:

ψυχωση με βαθμους= υστερικες μαναδες που στο σχολειο ηταν τουβλα
9
2
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 16:33, 07-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από τρελή φιλόσοφος
ψυχωση με βαθμους= υστερικες μαναδες που στο σχολειο ηταν τουβλα
Καλα ναι αλλα μερικες φορες και τα παιδια ειναι ΤΟΟΟΣΟ πωρωμένα μην τους παρουν οι συμμαθητες τους την πρωτια που δεν φταινε πια μονο οι μαναδες τους
Παράθεση

Angelique.

Επιφανές Μέλος

H Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,588 μηνύματα.

H Angelique. ★. *. • ○ ° ★☾★ °:. *. • ○ ° ★☾ έγραψε: στις 17:03, 10-03-13:

Σημείωση Συντονιστή: Το θέμα καθαρίστηκε από τα ούκ ολίγα off topic.

Παρακαλώ να μένετε εντός θέματος. Καλή συνέχεια.
Παράθεση

NetherPortal

Νεοφερμένος

Ο NetherPortal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O NetherPortal έγραψε: στις 16:14, 12-03-13:

Κατά την ο βαθμός είναι κάτι πολύ γενικό και αόριστο και εξαρτάτε κυρίως από τον καθηγητή. Εμείς για παράδειγμα έχουμε έναν που στην ιστορία πήραμε όλοι 16+ ενώ κάποιοι δεν ξέρουν καν πως είναι το βιβλίο και στην γεωμετρία δεν πήρε κανένας βαθμό άσχετα αν κάποιοι ξεσκίζονταν
2
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 19:32, 12-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από NetherPortal
Κατά την ο βαθμός είναι κάτι πολύ γενικό και αόριστο και εξαρτάτε κυρίως από τον καθηγητή. Εμείς για παράδειγμα έχουμε έναν που στην ιστορία πήραμε όλοι 16+ ενώ κάποιοι δεν ξέρουν καν πως είναι το βιβλίο και στην γεωμετρία δεν πήρε κανένας βαθμό άσχετα αν κάποιοι ξεσκίζονταν
Καλα εχω εγω μια καθηγητρια που αν εχεις 19 σε θεωρει αχρηστο/αχρηστη.
Παράθεση

cha0s

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 3,742 μηνύματα.

O cha0s έγραψε: στις 19:38, 12-03-13:

Καλα εχω εγω μια καθηγητρια που αν εχεις 19 σε θεωρει αχρηστο/αχρηστη.
Τώρα αυτό ισχύει ή είναι μια μυθοπλασία του ευφάνταστου νου σου;
Γιατί είναι λίγο απίθανο αυτό που λες...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος