Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,636 εγγεγραμμένα μέλη και 2,466,178 μηνύματα σε 78,272 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 164 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Σε ποιό μάθημα φοβάστε πολύ όταν γράφετε τεστ ή διαγώνισμα;

Σε ποιό μάθημα φοβάστε πολύ όταν γράφετε τεστ ή διαγώνισμα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 49)
Αρχαία
15
30,61%
Λογοτεχνία
2
4,08%
Μαθηματικά
12
24,49%
Χημεία
0
0%
Φυσική
13
26,53%
Βιολογία
0
0%
Αγγλικά
1
2,04%
Άλλες ξένες γλώσσες
0
0%
Θρησκευτικά
1
2,04%
Γλώσσα
4
8,16%
ΚΠΑ
0
0%
Πληροφορική
0
0%
Γεωγραφία
1
2,04%

Πύρος (Λαέρτης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Λαέρτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 1,175 μηνύματα.

O Πύρος I never finish anyth έγραψε: στις 14:18, 09-08-17:

Στο γυμνάσιο φοβόμουν σε όλα τα μαθήματα
Ειδικά Μαθηματικά και Αρχαία...
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Imagine01

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Imagine01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 112 μηνύματα.

H Imagine01 έγραψε: στις 02:18, 11-08-17:

Σοβαρά τα εικαστικά?? Το πιο γελοίο μάθημα είναι.. Που βρίσκεις το δύσκολο? Εκτός και αν σε φοβίζει ο καθηγητής/ρια ?.. Τότε ναι.. ^-^
Παράθεση

Giovanni_

Guest

Έχει γράψει n/a μηνύματα.

O Giovanni_ έγραψε: στις 02:26, 11-08-17:

Αρχική Δημοσίευση από Imagine01
Σοβαρά τα εικαστικά?? Το πιο γελοίο μάθημα είναι.. Που βρίσκεις το δύσκολο? Εκτός και αν σε φοβίζει ο καθηγητής/ρια ?.. Τότε ναι.. ^-^
Ντροπή σου να αποκαλείς γελοίο το μόνο μάθημα που έχει ο μαθητής στην διάθεσή του να αναδείξει την καλλιτεχνική του κλίση.
Παράθεση

Imagine01

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Imagine01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 112 μηνύματα.

H Imagine01 έγραψε: στις 02:58, 11-08-17:

Αρχική Δημοσίευση από Giovanni_
Ντροπή σου να αποκαλείς γελοίο το μόνο μάθημα που έχει ο μαθητής στην διάθεσή του να αναδείξει την καλλιτεχνική του κλίση.
Όταν λέω "γελοίο μάθημα εννοώ,ότι ανήκει στα πιο εύκολα μαθήματα "με άλλα λόγια" της πλάκας . Όπου ο μαθητής δεν χρειάζεται να ζοριστεί σε αυτά τα μαθήματα ώστε να βρει π.χ το χ όπως γίνετε στα μαθηματικά , όπως ακριβώς ανήκει σε αυτή την κατηγορία η μουσική και η γυμναστική.

Υ.Γ Αμέσως να με κατηγορήσεις Giovanni.
Παράθεση

Indiana Jones (Ιάκωβος)

Απόφοιτος

Ο Ιάκωβος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών , Απόφοιτος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 335 μηνύματα.

O Indiana Jones έγραψε: στις 02:47, 13-08-17:

Εγω Φυσική. Ειδικά φέτος στην Α' Λυκείου δεν μπορούσα να τη μάθω με τίποτα τη ρημάδα!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια