Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,636 εγγεγραμμένα μέλη και 2,466,179 μηνύματα σε 78,272 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 149 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Σε ποιό μάθημα φοβάστε πολύ όταν γράφετε τεστ ή διαγώνισμα;

Σε ποιό μάθημα φοβάστε πολύ όταν γράφετε τεστ ή διαγώνισμα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 49)
Αρχαία
15
30,61%
Λογοτεχνία
2
4,08%
Μαθηματικά
12
24,49%
Χημεία
0
0%
Φυσική
13
26,53%
Βιολογία
0
0%
Αγγλικά
1
2,04%
Άλλες ξένες γλώσσες
0
0%
Θρησκευτικά
1
2,04%
Γλώσσα
4
8,16%
ΚΠΑ
0
0%
Πληροφορική
0
0%
Γεωγραφία
1
2,04%

Δαφνη300 (Λωρη!)

Μαθητής Α' γυμνασίου

H Λωρη! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H Δαφνη300 Το γέλιο είναι πηγή ζωής! έγραψε: στις 22:08, 16-03-13:

Στο μαθημα το οποιο φοβαμε πολυ οταν γραφω ειναι τα αρχαια και σε αυτο παιζει πολυ μεγαλο ρολο η φιλλολογος που μας κανει το μαθημα η οποια ειναι παρα παρα παρα παρα παρα πολυ αυστηρη(ιδικα με εμενα επειδι ξερει πως θελω να γινω φιλολογος).Οταν γραφω τεστ στο μαθηματης κατατροω τα νυχια και τα χειλια μ και υδρωνω σαν γουρουνη!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

johnietraf (γιαννης)

Φοιτητής

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών (ΑΕΙ/Ιωάννινα) και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,228 μηνύματα.

O johnietraf έγραψε: στις 18:40, 20-03-13:

εγω οταν ημουν γυμνασιο φοβομουν τραγικα λογω καθηγητη την πληροφορικη
Παράθεση

Πύρος (Λαέρτης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Λαέρτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 1,175 μηνύματα.

O Πύρος I never finish anyth έγραψε: στις 19:14, 23-04-14:

Τα μαθηματικά και την ιστορία... αλλά πολύ περισσότερο τα μαθηματικά!!!!
Παράθεση

Alma Libre (Sinéad)

Φοιτητής

H Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών (ΑΕΙ/Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,374 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 19:28, 23-04-14:

Αρχαία, μαθηματικά, φυσική.
2
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,693 μηνύματα.

O nPb έγραψε: στις 20:49, 23-04-14:

Αρχική Δημοσίευση από Alma Libre
Αρχαία, μαθηματικά, φυσική.
Τι έχουν τα μαθηματικά; Τόσο δύσκολα είναι πια;

Υπάρχει και το ρημαδοδιαδίκτυο με παιδικό υλικό μαθηματικών για junior επίπεδο (γυμνασίου) στα αγγλικά βέβαια...με βιντεάκια στο you tube, έγχρωμα σχήματα κλπ. Το ίδιο και η φυσική. Μην κάνετε τα εύκολα πράγματα δύσκολα. Στην εποχή μας υπάρχει ποικιλία πηγών μάθησης. Αν το Ελληνικό σχολείο είναι παρωχημένο υπάρχει το διαδίκτυο όπου με προσεκτικό ψάξιμο βρίσκεις αυτό που θες σε κάτι δευτερόλεπτα. Θέληση να υπάρχει...
Παράθεση

Alma Libre (Sinéad)

Φοιτητής

H Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών (ΑΕΙ/Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,374 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 20:57, 23-04-14:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
Τι έχουν τα μαθηματικά; Τόσο δύσκολα είναι πια;

Υπάρχει και το ρημαδοδιαδίκτυο με παιδικό υλικό μαθηματικών για junior επίπεδο (γυμνασίου) στα αγγλικά βέβαια...με βιντεάκια στο you tube, έγχρωμα σχήματα κλπ. Το ίδιο και η φυσική. Μην κάνετε τα εύκολα πράγματα δύσκολα. Στην εποχή μας υπάρχει ποικιλία πηγών μάθησης. Αν το Ελληνικό σχολείο είναι παρωχημένο υπάρχει το διαδίκτυο όπου με προσεκτικό ψάξιμο βρίσκεις αυτό που θες σε κάτι δευτερόλεπτα. Θέληση να υπάρχει...
H αλήθεια είναι πως έχω τεράστια κενά στα μαθηματικά. Απο εκεί που στο δημοτικό μου άρεσαν και στην Α γυμνασίου έπαιρνα 18άρια, έπεσα στο 13 και πλέον δεν καταλαβαίνω Χριστό γιατί έχω κενά απο την Β γυμνασίου που έχουν σκοπό να με ακολουθήσουν και στο λύκειο αν δεν τα συμπληρώσω.
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,693 μηνύματα.

O nPb έγραψε: στις 21:46, 23-04-14:

Αρχική Δημοσίευση από Alma Libre
H αλήθεια είναι πως έχω τεράστια κενά στα μαθηματικά. Απο εκεί που στο δημοτικό μου άρεσαν και στην Α γυμνασίου έπαιρνα 18άρια, έπεσα στο 13 και πλέον δεν καταλαβαίνω Χριστό γιατί έχω κενά απο την Β γυμνασίου που έχουν σκοπό να με ακολουθήσουν και στο λύκειο αν δεν τα συμπληρώσω.
Η αφετηρία για να μάθεις κάτι είναι να μην το βλέπεις ως ογκόλιθο. Βήμα-βήμα πρέπει να ξεκινήσεις.
Παράθεση

BigTimeRush (Μαρκέλλα)

Νεοφερμένος

H Μαρκέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 51 μηνύματα.

H BigTimeRush httr://bigtimerushgrekfc.weebly.com έγραψε: στις 21:51, 23-04-14:

Με αγχώνουν περισσότερο από όλα τα Αρχαία, μετά τα μαθηματικά και τέλος η γλώσσα!
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 12:57, 24-04-14:

Αρχαια
Ηταν, ειναι και θα ειναι ο μεγαλυτερος φοβος μου σε ολη μου την ζωη

*απαισια....
Παράθεση

panagiotists13 (Παναγιώτης)

Φοιτητής

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Γαλλικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,101 μηνύματα.

O panagiotists13 έγραψε: στις 08:01, 11-05-14:

φυσική!
Παράθεση

Italian dream... (Βιβή)

Φοιτητής

H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 1,660 μηνύματα.

H Italian dream... μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες... έγραψε: στις 13:06, 11-05-14:

Παρόλο που μου αρέσουν, με αγχώνουν πάντα τα αρχαία γιατί χάνω από λεπτομέριες πάντα (τονισμός, σύνταξη κλπ), δεν έχω καταφέρει ΠΟΤΕ καθαρό 20άρι!!
1
Παράθεση

mariannouli

Νεοφερμένος

H mariannouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H mariannouli έγραψε: στις 21:44, 12-05-14:

φυσικη.βεβαια στο γυμνασιο φοβομουν την εκθεση αλλα στο λυκειο η φυσικη ειναι αυτη που δεν παιζεται
Παράθεση

Thanos ARIS

Νεοφερμένος

Ο Thanos ARIS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O Thanos ARIS έγραψε: στις 22:09, 12-05-14:

Φυσικη...
Παράθεση

Πρίνσες Λέια

Νεοφερμένος

H Πρίνσες Λέια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H Πρίνσες Λέια (RienEstParfait) έγραψε: στις 22:55, 12-05-14:

Μαθηματικά γιατι φοβαμαι και τον καθηγητη...:/
Παράθεση

Imagine01

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Imagine01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 112 μηνύματα.

H Imagine01 έγραψε: στις 12:58, 01-12-16:

Φυσική
Παράθεση

Jim60

Νεοφερμένος

Ο Jim60 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 49 ετών . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O Jim60 έγραψε: στις 07:45, 08-08-17:

Μαθηματικά
Παράθεση

xristianax

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H xristianax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 142 μηνύματα.

H xristianax έγραψε: στις 10:35, 08-08-17:

Aνάλογα με την τάξη
Παράθεση

Volkswagen Fan (Mein name ist fotis.)

Φοιτητής

Ο Mein name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Παν. Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,715 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 10:54, 08-08-17:

Τίποτα στο γυμνάσιο δεν είναι δύσκολο.
3
1
Παράθεση

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γρεβενά (Γρεβενά). Έχει γράψει 2,723 μηνύματα.

O DumeNuke έγραψε: στις 19:17, 08-08-17:

Αρχική Δημοσίευση από fotisapple
Τίποτα στο γυμνάσιο δεν είναι δύσκολο.
Και στις πανελλήνιες όλα εύκολα είναι, μην αγχώνεσαι!
4
Παράθεση

Giovanni_

Guest

Έχει γράψει n/a μηνύματα.

O Giovanni_ έγραψε: στις 22:42, 08-08-17:

Εικαστικά
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια