Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,984 εγγεγραμμένα μέλη και 2,479,051 μηνύματα σε 78,960 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 290 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Σε ποιό μάθημα φοβάστε πολύ όταν γράφετε τεστ ή διαγώνισμα;

Σε ποιό μάθημα φοβάστε πολύ όταν γράφετε τεστ ή διαγώνισμα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 49)
Αρχαία
15
30,61%
Λογοτεχνία
2
4,08%
Μαθηματικά
12
24,49%
Χημεία
0
0%
Φυσική
13
26,53%
Βιολογία
0
0%
Αγγλικά
1
2,04%
Άλλες ξένες γλώσσες
0
0%
Θρησκευτικά
1
2,04%
Γλώσσα
4
8,16%
ΚΠΑ
0
0%
Πληροφορική
0
0%
Γεωγραφία
1
2,04%

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 19:07, 31-10-12:

Σε ποιο μαθημά για πείτε!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Gkantemosayra

Νεοφερμένος

Ο Gkantemosayra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Gkantemosayra έγραψε: στις 23:36, 01-11-12:

Αρχαία
Παράθεση

kostakis2

Φοιτητής

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Τουριστικών Επιχειρήσεων ΤΕΙ Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.

O kostakis2 έγραψε: στις 00:05, 02-11-12:

Ιστορία...
Παναγία μου... Η φρίκη στο μεγαλείο της!!! Ευτυχώς τελείωσα φέτος και δεν θα την ξαναδώ ποτέ στα μάτια μου.
Ιδιαίτερα όταν η φιλόλογος μας με το γυαλάκι και την κλασσική συμπεριφορά των "φιλολόγων" έβγαζε το μαγικό μπλοκάκι και περίμενες να ακούσεις το όνομά σου ενώ από το άγχος κοιτούσες κάτω, έτρωγες νύχια κλπ. κλπ.
Ααααχ. Αξέχαστες σχολικές στιγμές
2
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 15:48, 02-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από kostakis2
Ιστορία...
Παναγία μου... Η φρίκη στο μεγαλείο της!!! Ευτυχώς τελείωσα φέτος και δεν θα την ξαναδώ ποτέ στα μάτια μου.
Ιδιαίτερα όταν η φιλόλογος μας με το γυαλάκι και την κλασσική συμπεριφορά των "φιλολόγων" έβγαζε το μαγικό μπλοκάκι και περίμενες να ακούσεις το όνομά σου ενώ από το άγχος κοιτούσες κάτω, έτρωγες νύχια κλπ. κλπ.
Ααααχ. Αξέχαστες σχολικές στιγμές
Σιχαίνομαι την ιστορία! Αλλά δεν φοβάμαι στα διαγωνίσματα ή στα τέστ! Φοβαμαι πολυ στην Φυσικη!!
Παράθεση

IwannaLoveCat (Ιωαννα ΝταΦακ)

Μαθητής Β' γυμνασίου

H Ιωαννα ΝταΦακ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 16 μηνύματα.

H IwannaLoveCat Jeremy & Mikeius έγραψε: στις 17:37, 25-11-12:

Στα αρχαια!! Παναζια μ πραγματικα τα παιζω!
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 19:59, 29-11-12:

Δεν ξερετε τι επαθα οταν ειδα τα θεματα του διαγωνισματος της φυσικης! Οπως και μετεπειτα τον βαθμο μου!
Παράθεση

Stelios1997

Απόφοιτος

Ο Stelios1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Κολυμβάρι (Χανιά). Έχει γράψει 339 μηνύματα.

O Stelios1997 έγραψε: στις 20:06, 29-11-12:

Καταρχήν είμαι Λύκειο, αλλά φοβάμαι όταν γράφω Μαθηματικά. Περισσότερο φοβάμαι μήπως δεν γράψω καλά και πάρω χαμηλό βαθμό παρά τα θέματα. Μερικές φορές από το άγχος τα ξεχνάω όλα και γράφω χάλια. Χειρότερο δεν υπάρχει.
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 20:10, 29-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Stelios1997
Καταρχήν είμαι Λύκειο, αλλά φοβάμαι όταν γράφω Μαθηματικά. Περισσότερο φοβάμαι μήπως δεν γράψω καλά και πάρω χαμηλό βαθμό παρά τα θέματα.
Μην εχεις εμμονη με τον βαθμο! Δεν αξιζει τιποτα! Ενας βαθμος ειναι! Καθε φορα που νοιωθεις αβολα κλεισε τα ματια σου και σκεψου μια ζυγαρια! Απο την μια πλευρα βαλε το 15 πχ και στην αλλη εναν ανρθωπο που εχασες! Ποιο ειναι ποιο σοβαρο; ( ακου με ειναι απο το μαθημα της ψυχολογιας!)
Παράθεση

Red Unicorn

Νεοφερμένος

H Red Unicorn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H Red Unicorn έγραψε: στις 11:58, 08-12-12:

αρχαια,like a lot :p
Παράθεση

NeNoOz95

Φοιτητής

H NeNoOz95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.

H NeNoOz95 Omnia vincit amor. !!! έγραψε: στις 12:03, 08-12-12:

αρχαια και λογοτεχνια σνιφ !
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 12:14, 08-12-12:

Μονο εγω τρεμω οταν γραφω φυσικη;
Παράθεση

IwannaLoveCat (Ιωαννα ΝταΦακ)

Μαθητής Β' γυμνασίου

H Ιωαννα ΝταΦακ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 16 μηνύματα.

H IwannaLoveCat Jeremy & Mikeius έγραψε: στις 12:17, 08-12-12:

α μπα εμενα μου κοβονται τα ποδια στη φυσικη
Παράθεση

Soleado Febrero ~

Φοιτητής

H Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 689 μηνύματα.

H Soleado Febrero ~ έγραψε: στις 16:18, 13-12-12:

Μαθηματικά.
Παράθεση

Claire14<3 (Claire(tvd 4everr):))

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Claire(tvd 4everr):) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 61 μηνύματα.

H Claire14<3 I love german and Tvd<3 έγραψε: στις 16:27, 09-03-13:

Θα ξαναπώ άλλη μία φορά για την φυσική!Όταν γράφω φυσική τρέμωω.Φοβάμαι τα θέματα τα οποία θα μας βάλει.Ο καθηγητής μας είναι σχολαστικός και μετράει την λεπτομέρεια.
Και στα μαθηματικά φοβάμαι.Μία πράξη μπορεί να σου ''καταστρέψει'' όλη την άσκηση.
Γενικά μπορώ να πω ότι δεν είμαι αγχώδης τύπος αλλά σε ορισμένα μαθήματα ,όπως όλοι βέβαια ''τρέμωωω''!
1
Παράθεση

vasilakis13 (Βασίλης)

Φοιτητής

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 692 μηνύματα.

O vasilakis13 έγραψε: στις 16:38, 09-03-13:

λογοτεχνια,τωρα που ο τροπος εξετασης αλλαξε και μας βαζουν ερωτησεις σε αγνωστο κειμενο αγχωνομαι πολυ γιατι δεν εξαρταται απο το ποσο θα διαβασω πριν το διαγωνισμα(μας λεει οτι δεν χρειαζεται να διαβασουμε καθολου) αλλα απο το ποσο θα κατανοησω το κειμενο
1
Παράθεση

fibu

Νεοφερμένος

Ο fibu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 37 μηνύματα.

O fibu έγραψε: στις 11:30, 16-03-13:

Αρχαία!!. Όχι γιατί φοβάμαι μήπως και δεν γράψω αλλά γιατί δεν με αφήνει εκείνη την ώρα να λύνω μαθηματικά και φυσική. Το αποφάσισα!!. Την επόμενη φορά στο διαγώνισμα αρχαίων θα της γράψω θεωρήματα μαθηματικών. Για να δούμε θα μπορεί να τα διορθώσει?
1
1
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 11:54, 16-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από fibu
Αρχαία!!. Όχι γιατί φοβάμαι μήπως και δεν γράψω αλλά γιατί δεν με αφήνει εκείνη την ώρα να λύνω μαθηματικά και φυσική. Το αποφάσισα!!. Την επόμενη φορά στο διαγώνισμα αρχαίων θα της γράψω θεωρήματα μαθηματικών. Για να δούμε θα μπορεί να τα διορθώσει?
Το εχω σκεφτει απειρες φορες.... Ειναι και σκραπας η δικη μας
1
Παράθεση

cha0s

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 3,752 μηνύματα.

O cha0s έγραψε: στις 12:00, 16-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από fibu
Χαλάρωσε ρε θετικό μυαλό. Οπου υπάρχει ποστ που κράζουν τους φιλολόγους, ορμάς να γράψεις τη **** σου.
Το ενδεχόμενο να κάτσεις 10-15 λεπτά να μάθεις μια μετάφραση δε το έχεις σκεφτεί να υποθέσω...
Γράψε της θεωρήματα μαθηματικών. Θα την διευκολύνεις. Ενα Χ θα πατήσει, θα πάρεις το 0 σου, και θα πιάσει αμέσως το επόμενο διαγώνισμα. Εξυπνάδες τις θεωρείς αυτές;
Γ λυκείου δεν είχα χρόνο να κοιτάξω και τα μαθηματικά/φυσική γενικής(για την ακρίβεια, όλα τα γενικής ) γιατι ήμουν θεωρητική.
Παρακολουθούσα όμως στο μάθημα, μπας και μάθω κάτι. Κ όμως απο φυσική γενικής ακόμα θυμάμαι κάποια πράγματα.
Πρόσεξε μια φορά στα αρχαία, όλο και κάτι θα μάθεις.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη cha0s : 16-03-13 στις 12:21.
1
5
Παράθεση

fibu

Νεοφερμένος

Ο fibu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 37 μηνύματα.

O fibu έγραψε: στις 12:10, 16-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από cha0s
Χαλάρωσε ρε θετικό μυαλό. Οπου υπάρχει ποστ που κράζουν τους φιλολόγους, ορμάς να γράψεις τη μπούρδα σου.
Το ενδεχόμενο να κάτσεις 10-15 λεπτά να μάθεις μια μετάφραση δε το έχεις σκεφτεί να υποθέσω...
Γράψε της θεωρήματα μαθηματικών. Θα την διευκολύνεις. Ενα Χ θα πατήσει, θα πάρεις το 0 σου, και θα πιάσει αμέσως το επόμενο διαγώνισμα. Εξυπνάδες τις θεωρείς αυτές;
Γ λυκείου δεν είχα χρόνο να κοιτάξω και τα μαθηματικά/φυσική γενικής(για την ακρίβεια, όλα τα γενικής ) γιατι ήμουν θεωρητική.
Παρακολουθούσα όμως στο μάθημα, μπας και μάθω κάτι. Κ όμως απο φυσική γενικής ακόμα θυμάμαι κάποια πράγματα.
Πρόσεξε μια φορά στα αρχαία, όλο και κάτι θα μάθεις.
Δε γκαρίζεις όσο θελεις. Εγώ αρχαία δεν διαβάζω. Και ξέρεις γιατί? γιατί θα μου βάλουν ένα παραπάνω πρόβλημα να λύσω στη ζωή μου. Να αδειάσω το μυαλό μου από μπούρδες που δεν χρειάζομαι. Σκέφτηκες ποτέ ότι τα Posts είναι για να γράφουμε τη προσωπική μας γνώμη και η προσωπική γνώμη κανενός δεν μπορεί να χαρακτηρίζεται <μπούρδα>? Για ρίξε και μια ματιά στους όρους του forum για προσβολή των μελων και προσωπικές επιθέσεις. Κουλάρισε και παράτα τη προσωπική επίθεση γιατί θα σε αναφέρω στους διαχειριστές. Αν θες να διαβαζεις αρχαια πες τη γνωμη σου. Η δική μου πάντως δεν είναι μπούρδα
1
5
Παράθεση

cha0s

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 3,752 μηνύματα.

O cha0s έγραψε: στις 12:20, 16-03-13:

Δε σε συνερίζομαι... 14 χρονών είσαι. Ελπίζω να μεγαλώσεις και να αλλάξεις νοοτροπία
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια