Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,667 εγγεγραμμένα μέλη και 2,466,967 μηνύματα σε 78,333 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 464 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Φιλολογικά vs Θετικά μαθήματα

Φιλολογικα VS θετικα μαθηματα

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 17)
Φιλολογικά
4
23,53%
Θετικά
13
76,47%

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 18:53, 25-10-12:

Γεια σας! Τι σας αρεσει περισσοτερο; Για ποιο λογο; και που ειστε καλυτεροι;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

gavroulis (Αντώνης)

Φοιτητής

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 103 μηνύματα.

O gavroulis έγραψε: στις 19:02, 25-10-12:

Κάθε μάθημα μ' αρεσει, αρκεί ο καθηγητής να' ναι ΟΚ. Μπορεί ταυτόχρονα να μ'αρεσουν Αρχαία και Μαθηματικά και να μισώ τα Κείμενα ή τη Φυσική λόγω των καθηγητών.
Που είμαι καλός; Στην Ιστορια (κι ας είμαι Τεχνολογική)!
Παράθεση

Αγγελική!!! (Αγγελική)

Φοιτητής

H Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Σχολής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 337 μηνύματα.

H Αγγελική!!! έγραψε: στις 19:05, 25-10-12:

Μου αρέσουν περισσότερα τα θετικά αλλά καλά είναι και τα φιλολογικά συμφωνώ με τον gavroulis έχει μεγάλη σημασία και ο καθηγητής/ καθηγήτρια που θα σου τύχει...
Μπορεί από έναν καθηγητή να μισήσεις κάποιο μάθημα...αλλά και να το λατρέψεις..
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 19:09, 25-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από Αγγελική!!!
Μου αρέσουν περισσότερα τα θετικά αλλά καλά είναι και τα φιλολογικά συμφωνώ με τον gavroulis έχει μεγάλη σημασία και ο καθηγητής/ καθηγήτρια που θα σου τύχει...
Μπορεί από έναν καθηγητή να μισήσεις κάποιο μάθημα...αλλά και να το λατρέψεις..
Αγγελική, Εχω σιχαθεί την γλώσσα και την ποίηση λόγο καθηγητή! Η ιστορία δεν μου αρέσει γιατί εγω ΔΕΝ είμαι απόγονος των Γότθων κλπ κλπ κλπ..... Η χημεία, τα μαθηματικά και η βιολογία ειναι !!! just so perfect!!!
Παράθεση

Αγγελική!!! (Αγγελική)

Φοιτητής

H Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Σχολής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 337 μηνύματα.

H Αγγελική!!! έγραψε: στις 19:17, 25-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από Hoffen
Αγγελική, Εχω σιχαθεί την γλώσσα και την ποίηση λόγο καθηγητή! Η ιστορία δεν μου αρέσει γιατί εγω ΔΕΝ είμαι απόγονος των Γότθων κλπ κλπ κλπ..... Η χημεία, τα μαθηματικά και η βιολογία ειναι !!! just so perfect!!!
Ακριβώς αυτό εννοώ!! Ευτυχώς εμείς φέτος έχουμε ένα θεικό στην έκθεση και μου καλαρέσει φέτος και η έκθεση (καλά τα αρχαία άστο...)!!
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 19:21, 25-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από Αγγελική!!!
Ακριβώς αυτό εννοώ!! Ευτυχώς εμείς φέτος έχουμε ένα θεικό στην έκθεση και μου καλαρέσει φέτος και η έκθεση (καλά τα αρχαία άστο...)!!
Αρχαια δεν εχω φετος
Παράθεση

Kirdou

Πτυχιούχος

Ο Kirdou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος . Έχει γράψει 1,077 μηνύματα.

O Kirdou τι δεν καταλαβαινεις; έγραψε: στις 19:21, 25-10-12:

Ψηφίζω κυρίως Ιστορία και φιλολογικά γενικότερα αλλά μου άρεσε πολύ η βιολογία γενικής στο λύκειο.
Παράθεση

Kirdou

Πτυχιούχος

Ο Kirdou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος . Έχει γράψει 1,077 μηνύματα.

O Kirdou τι δεν καταλαβαινεις; έγραψε: στις 19:24, 25-10-12:

Να πούμε όμως ότι είναι λογοτεχνία και όχι λογοτεχνεία.Παρακαλώ όπως διορθωθεί
Παράθεση

Αγγελική!!! (Αγγελική)

Φοιτητής

H Αγγελική!!! έγραψε: στις 19:30, 25-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από Hoffen
Αρχαια δεν εχω φετος
Γιατί???
Παράθεση

nikoslarissa (Νικος)

Φοιτητής

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 653 μηνύματα.

O nikoslarissa έγραψε: στις 19:55, 25-10-12:

Ψηφιζω θετικα μαθηματα και ειδικα μαθηματικα αλλα και η ιστορια μου αρεσει αρκετα.
Παράθεση

iwannitca

Νεοφερμένος

H iwannitca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.

H iwannitca έγραψε: στις 15:39, 26-10-12:

Τα φιλολογικά είναι τα αγαπημένα μου μαθήματα, βλέπε αρχαία ( πεθαίνω για αυτό το μάθημα!!!), νεοελληνική γλώσσα κτλ. Από τα θετικά μαθήματα μου αρέσει μόνο η χημεία. Τα μαθηματικά τα απεχθάνομαι!!
Παράθεση

Γιάννης94

Φοιτητής

Ο Γιάννης94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος --- και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 232 μηνύματα.

O Γιάννης94 έγραψε: στις 10:56, 27-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από Kirdou
Να πούμε όμως ότι είναι λογοτεχνία και όχι λογοτεχνεία.Παρακαλώ όπως διορθωθεί
Μου άρεσε η χρήση του τελικού συνδέσμου «όπως»!!!!
Και μένα αγαπημένα μαθήματα αρχαία και ιστορία. Στο Γυμνάσιο όμως είχα μια φανταστική καθηγήτρια Μαθηματικών (και τα 3 χρόνια την ίδια) που μ' έκανε και αγάπησα και κυρίως κατάλαβα το μάθημά της, παρόλο που είχα αποφασίσει ότι θα ακολουθήσω θεωρητική κατεύθυνση.
1
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 11:02, 27-10-12:

Μαθηματικα Χημεια Φυσικη Βιολογια
Γλωσσα Ποιηση Λογοτεχνια
ΥΓ: βγαλτε τα συμπερασματα σας
Παράθεση

Alexl1996

Φοιτητής

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών (ΕΜΠ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.

O Alexl1996 έγραψε: στις 14:59, 27-10-12:

Χημεία>Φυσική>Μαθηματικά (με Άλγεβρα>>>>Γεωμετρία) στην κορυφή (έχει ήδη μπει και ο προγραμματισμός)
Μετά Ιστορία (όχι όμως η βυζαντινή που κάνουμε φέτος ) και Βιολογία.
Και η Έκθεση μ'αρέσει, ε τα άλλα δε με τρελαίνουν...
Βασικά Φυσική και Χημεία ξεχωρίζουν για μένα
Παράθεση

Claire14<3 (Claire(tvd 4everr):))

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Claire(tvd 4everr):) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 61 μηνύματα.

H Claire14<3 I love german and Tvd<3 έγραψε: στις 22:08, 12-03-13:

Ψηφίζωω θετικά!Θετικά 4 everrr!
Τα φιλολοφικά είναι μπλιαξξξξI hate themmm
3
Παράθεση

mitis

Φοιτητής

H mitis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών ΕΜΠ και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 43 μηνύματα.

H mitis έγραψε: στις 00:10, 16-03-13:

Θετικά βέβαια
1
Παράθεση

fibu

Νεοφερμένος

Ο fibu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 37 μηνύματα.

O fibu έγραψε: στις 10:09, 16-03-13:

Τα καλύτερα είναι τα θετικά. Κανονικα΄τα αρχαία και η παρέα του θα έπρεπε να ονομάζονται <αρνητικά>
2
Παράθεση

chrissa_panatha

Νεοφερμένος

H chrissa_panatha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H chrissa_panatha έγραψε: στις 19:29, 11-04-13:

παντως εγω προτιμω τα θετικα μαθηματα και ας εχουμε και χαλια καθηγητη....
Παράθεση

Kirdou

Πτυχιούχος

O Kirdou τι δεν καταλαβαινεις; έγραψε: στις 19:31, 11-04-13:

Προτιμώ τα φιλολογικά.Κουλτούρα
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 18:35, 16-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από Kirdou
Προτιμώ τα φιλολογικά.Κουλτούρα
και τα θετικα ειναι μερος της κουλτουρα μας και του πολιτισμου μας. Βλεπε αρχαιους ελληνες μαθηματικους κλπ
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια