Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,159 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,194 μηνύματα σε 79,227 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 647 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Όταν ένας/μία καθηγητής/τρια φεύγει...

LiViNGtheLiFE

Φοιτητής

H LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,895 μηνύματα.

H LiViNGtheLiFE έγραψε: στις 17:38, 19-06-12:

Μπορείς να κρατήσεις επαφή και να την επισκεφτείς, αυτό είναι σίγουρα κάτι.
Από κει και πέρα σίγουρα θα σου λείψει όπως μου έλειψαν και εμένα οι δύο αγαπημένοι μου καθηγητές όταν έφυγαν απ το σχολείο, απλώς αν έχεις την δυνατότητα όπως λες, κράτα επαφή, μιας και δεν μπορείς να το αποτρέψεις απ το να γίνει.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Γιάννης99

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O Γιάννης99 έγραψε: στις 10:57, 29-06-12:

Mην στεναχωριεσαι για τις στιγμες που περασαν.Να χαιρεσαι που καποτε υπηρξαν.
2
Παράθεση

vassilakos (Βασίλης)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 488 μηνύματα.

O vassilakos Και το --> ΜΑΡΑΖΙ <-- δίχως αφορμή..... έγραψε: στις 15:51, 30-06-12:

Ποσο ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΑ ΑΛΗΘΙΝΗ ειναι η φράση " Μάτια που δεν βλέπονται γρήγορα ΛΗΣΜΟΝΙΟΥΝΤΑΙ..."
5
Παράθεση

FRIENDLY GIRL

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H FRIENDLY GIRL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 138 μηνύματα.

H FRIENDLY GIRL έγραψε: στις 16:16, 01-07-12:

Εχω ζησει πολλες φορες αυτη την φαση.Μερικοι μου λειπουν αλλοι παλι μου ελειπαν για λιγο διαστημα και τωρα πια οχι.Δεν μπορεις να κανεις κατι .Αφου οπως λες μπορεις να επικοινωνησεις μαζι της καντο και ετσι δεν θα αισθανεσαι τοσο το <<κενο>>.Επισης κατι που σκεφτομαι εγω και βοηθαει και μπορεις να σκεφτεσαι και εσυ ειναι οτι ισως ειναι καλυτερα για την καθηγητρια σου να ειναι σε αλλο σχολειο.Αυτο ειδικα οταν ξερεις το λογο που εφυγε νιωθεις καλυτερα λιγο.Βεβαια υπαρχουν καποιοι καθηγητες και δασκαλοι που τους σκεφτεσαι οσα χρονια και να περασουν.
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 16:34, 01-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από FRIENDLY GIRL
Εχω ζησει πολλες φορες αυτη την φαση.Μερικοι μου λειπουν αλλοι παλι μου ελειπαν για λιγο διαστημα και τωρα πια οχι.Δεν μπορεις να κανεις κατι .Αφου οπως λες μπορεις να επικοινωνησεις μαζι της καντο και ετσι δεν θα αισθανεσαι τοσο το <<κενο>>.Επισης κατι που σκεφτομαι εγω και βοηθαει και μπορεις να σκεφτεσαι και εσυ ειναι οτι ισως ειναι καλυτερα για την καθηγητρια σου να ειναι σε αλλο σχολειο.Αυτο ειδικα οταν ξερεις το λογο που εφυγε νιωθεις καλυτερα λιγο.Βεβαια υπαρχουν καποιοι καθηγητες και δασκαλοι που τους σκεφτεσαι οσα χρονια και να περασουν.
μπορει να ειναι οπως τα λες..... σιγουρα θελω την ευτηχια της και αν αυτη ειναι ευτηχισμενη εκει τοτε.......
Παράθεση

dimitris001 (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (ΑΕΙ/Ξάνθη) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

O dimitris001 έγραψε: στις 16:51, 01-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από sweetymt
ενας καθηγητης σας φευγει και ειναι ο αγαπημενος σας εσεις τι κανετε?
Μπορείς να του ζητήσεις το e-mail του και να εχετε επαφή απο εκεί....εγώ αυτό κάνω με έναν παρα πολύ καλό καθηγητή μου που είναι ένας πραγματικός φίλος μου
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 16:55, 01-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από dimitris001
Μπορείς να του ζητήσεις το e-mail του και να εχετε επαφή απο εκεί....εγώ αυτό κάνω με έναν παρα πολύ καλό καθηγητή μου που είναι ένας πραγματικός φίλος μου
την εχω φιλη στο fb... και εγω ετσι την αισθανομαι παρα πολυ καλη φιλη! με εχει βοηθησει πολλες φορες
Παράθεση

Alma Libre (Sinéad)

Φοιτητής

H Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών (ΑΕΙ/Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,378 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 17:03, 01-07-12:

Μου έχει συμβεί στο δημοτικό..Η δασκάλα που της είχα αδυναμία,και μου είχε κ αυτή έφυγε γιατί ήταν έγκυος και μου έδωσε τη διεύθυνσή της για να της στέλνω γράμματα
Δυστυχώς,δεν της έστειλα γράμματα,αλλά της μίλησα μια φορά στο τηλέφωνο μέσω της δασκάλας που είχα πέρσι και έκαναν παρέα :')
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 17:08, 01-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Τρελη διδυμαραα
Μου έχει συμβεί στο δημοτικό..Η δασκάλα που της είχα αδυναμία,και μου είχε κ αυτή έφυγε γιατί ήταν έγκυος και μου έδωσε τη διεύθυνσή της για να της στέλνω γράμματα
Δυστυχώς,δεν της έστειλα γράμματα,αλλά της μίλησα μια φορά στο τηλέφωνο μέσω της δασκάλας που είχα πέρσι και έκαναν παρέα :')
και απο τοτε;;;
Παράθεση

Iratus

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 397 μηνύματα.

O Iratus έγραψε: στις 17:12, 01-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από vassilakos
Ποσο ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΑ ΑΛΗΘΙΝΗ ειναι η φράση " Μάτια που δεν βλέπονται γρήγορα ΛΗΣΜΟΝΙΟΥΝΤΑΙ..."
Mερικές φορές σου βγαίνει και σε καλό.Όταν θες να ξεχάσεις πρόσωπα και καταστάσεις.
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 17:13, 01-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Iratus
Mερικές φορές σου βγαίνει και σε καλό.Όταν θες να ξεχάσεις πρόσωπα και καταστάσεις.
ομως οταν δεν θες.......
Παράθεση

Alma Libre (Sinéad)

Φοιτητής

H Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών (ΑΕΙ/Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,378 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 17:20, 01-07-12:

Απο τότε δεν έχω σημάδια της..
Παράθεση

dr.tasos

Φοιτητής

Ο dr.tasos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.

O dr.tasos Fuck y'all If you doubt me. έγραψε: στις 17:21, 01-07-12:

Τι μαλακια και αυτο που θεωρητε τους καθηγητες φιλους σας .
4
3
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 11:56, 02-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από dr.tasos
αν δεν το εχεις ζησει δεν ξερεις ποσο μπορεις να δεθεις με καποιον τι σημασια εχει που ειναι καθηγητς; ανθρωπος δεν ειναι; δεν μπορει να σε βοηθησει;
3
1
Παράθεση

vassilakos (Βασίλης)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 488 μηνύματα.

O vassilakos Και το --> ΜΑΡΑΖΙ <-- δίχως αφορμή..... έγραψε: στις 16:41, 02-07-12:

αν δεν το εχεις ζησει δεν ξερεις ποσο μπορεις να δεθεις με καποιον τι σημασια εχει που ειναι καθηγητς; ανθρωπος δεν ειναι; δεν μπορει να σε βοηθησει;
Ασ' τους Μαρακι δεν ξέρουν πως ειναι...!!!
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 16:51, 02-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από vassilakos
Ασ' τους Μαρακι δεν ξέρουν πως ειναι...!!!
Βασιλη μου αυτο που προσπαθω να τους πω ειναι να ξεφυγουν λιγο απο τον τομεα ειναι καθηγητης και οχι ανθρωπος! Το ξερω πως δεν ξερουν πως ειναι αλλα αφου δεν ξερουν τι βριζουν και κοροϊδευουν;
Παράθεση

dr.tasos

Φοιτητής

Ο dr.tasos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.

O dr.tasos Fuck y'all If you doubt me. έγραψε: στις 17:06, 02-07-12:

"Και όσο δεν τους αρνήσαι και όσο κοντά τους είσαι να ξέρεις ένα θύμα παραπάνω γι' αυτούς είσαι"
1
1
Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Φοιτητής

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικοθεραπείας (ΤΕΙ/Αίγιο) και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,590 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 17:14, 02-07-12:

Εσύ μπορεί να δένεσαι αλλά δεν νομίζω ότι ακόμα και αν αξίζει ο καθηγητής πρέπει να σε νοιάζει!! Το θέμα είναι ότι εσένα σε νοι΄ζει το μέλλον σου και όχι οι συναισθηματισμοί ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ!! Μην ξεχνας πως στο τελος θα δωσεις Πανελληνιες..αυτος ειναι ο στοχος!! Καλυτερα να πορευτεις με τις γνωσεις και την δικη σου προσπαθεια παρα να μελαγχολεις επειδη εφυγε ενασ καθηγητης!
Παράθεση

vassilakos (Βασίλης)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

O vassilakos Και το --> ΜΑΡΑΖΙ <-- δίχως αφορμή..... έγραψε: στις 17:17, 02-07-12:

"Και όσο δεν τους αρνήσαι και όσο κοντά τους είσαι να ξέρεις ένα θύμα παραπάνω γι' αυτούς είσαι"
Δεν μπορω να πω πολλα...???Φαινεται οτι δεν ειχες και εχεις τοσο καλη σχεση με τους καθηγητες σου..... Καθε αποψη,ομως, δεκτη.... Παντως ειμαι σχεδον σιγουρος οτι ΚΑΠΟΙΑ στιγμη θα καταλαβεις πως ειναι.....και τοτε ΙΣΩΣ μας θυμηθεις!!!!!!
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 17:23, 02-07-12:

γιατι αυτοι δηλαδη τι θελουν να πετυχουν;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος