Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,667 εγγεγραμμένα μέλη και 2,466,969 μηνύματα σε 78,333 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 468 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Καθηγητές... που σας κάνουν τη ζωή δύσκολη!

novemberrain (μαρία)

Φοιτητής

H μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (ΑΕΙ/Ξάνθη) . Έχει γράψει 117 μηνύματα.

H novemberrain έγραψε: στις 21:27, 23-04-12:

Αυτό που λέει ο τίτλος λοιπόν! Όλοι έχουμε/είχαμε και απο έναν τουλάχιστον "ανισόρροπο" καθηγητή... Πείτε για τους δικούς σας!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

socially excluded

Πολύ δραστήριο μέλος

H socially excluded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 486 μηνύματα.

H socially excluded έγραψε: στις 21:42, 23-04-12:

Μα να'ταν μόνο ένας!
Παράθεση

Muxu Su

Φοιτητής

H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών (ΑΕΙ/Πάτρα) . Έχει γράψει 1,207 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε: στις 21:48, 23-04-12:

Καθηγητές... που σας κάνουν τη ζωή δύσκολη; :Ρ

Νομίζω εγώ τους την έκανα πάντα δύσκολη ..
Δεν ξέρω..δεν είχα και κανέναν καθηγητή που να μου έκανε την ζωή δύσκολη..
Τι να πω... Εγω δεν είχα πρόβλημα με κανένα τους!!
Παράθεση

SparklingGrey

Φοιτητής

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,457 μηνύματα.

O SparklingGrey σε υπνοπαράλυση έγραψε: στις 22:08, 23-04-12:

Όπως είπε και η Αμαλία, εμείς τους κάνουμε τη ζωή δύσκολη. Σκέψου κάθε μέρα να πρέπει να ηρεμήσεις 25 - 30 κουτσούβελα!

Υπήρξαν καθήγητες που με εκνεύριζαν επανειλημμένως με τις παγειωμένες αντιλήψεις τους, που μας «φόρτωναν» εργασίες που δεν θα είχαν κάποιο όφελος και φυσικά είρωνες. Δεν ήταν χαρακτηριστικά, όμως, που να με κάνουν να πω πως μου δυσκολεύουν τη ζωή...
Παράθεση

@l3x1k0 (Αλέξης)

Μαθητής Α' λυκείου

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O @l3x1k0 έγραψε: στις 19:38, 30-09-12:

Ένα κάρο... Μα καλά αυτοί ποτέ δεν ήταν μαθητές;
Παράθεση

nikosxdxd (Νίκος)

Φοιτητής

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,533 μηνύματα.

O nikosxdxd έγραψε: στις 20:12, 30-09-12:

Σε οσους καθηγητες δε συμπαθουσα απλα...δεν με αντεχαν μες στην ταξη, τους εκανα τη ζωη δυσκολη..
1
1
Παράθεση

lordi13 (φίλιππος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 208 μηνύματα.

O lordi13 έγραψε: στις 20:20, 30-09-12:

αλανια ολοι !
πειρατες μου!!!
επαναστατες μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!
1
1
Παράθεση

@l3x1k0 (Αλέξης)

Μαθητής Α' λυκείου

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O @l3x1k0 έγραψε: στις 07:47, 01-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από nikosxdxd
Σε οσους καθηγητες δε συμπαθουσα απλα...δεν με αντεχαν μες στην ταξη, τους εκανα τη ζωη δυσκολη..
Μια από τα ίδια...
Παράθεση

cha0s

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,742 μηνύματα.

O cha0s έγραψε: στις 09:33, 01-10-12:

Υπήρχαν ορισμένοι που ήθελες να τους χώσεις μια μεγάλη μπουνιά... αλλά για κάποιον περίεργο λόγο κρατιόσουν...
1
Παράθεση

dr.tasos

Φοιτητής

Ο dr.tasos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.

O dr.tasos Fuck y'all If you doubt me. έγραψε: στις 12:44, 01-10-12:

αποβολη τον λεγανε τον λογο ;
Παράθεση

cha0s

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,742 μηνύματα.

O cha0s έγραψε: στις 12:59, 01-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από dr.tasos
Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Πτυχιούχος

H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Στρατιωτική σχολή αξιωματικών σωμάτων και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,721 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε: στις 13:00, 01-10-12:

Εντάξει, υπάρχουν κάποιοι καθηγητές που μου την δίνουν αλλά δεν μου κάνουν την ζωή δύσκολη ευτυχώς δεν τους το επιτρέπω απλά

Παράθεση

jj!

Συντονιστής

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 5,218 μηνύματα.

O jj! έγραψε: στις 14:51, 01-10-12:

Όλοι οι καθηγητές είναι ΓΑΜΑΤΟΙ, φέτος

Ο μόνος φλούφλης είναι της γεωμετρίας, αλλά παλεύεται
Παράθεση

Lenz

Νεοφερμένος

Ο Lenz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O Lenz έγραψε: στις 20:28, 04-11-12:

Αφήστε παιδιά..Ο Φυσικός μας δε παλεύεται με τίποτα!Έχει ένα μαγκικο στυλ και είναι πολύ αυστηρός.Μπορεί να σηκώνεις χέρι συνέχεια και ότι λες να είναι σωστό αλλά αν κάνεις καμιά χαζομάρα σου φωνάζει!!
Επιπλέον αυτός που μας κάνει οικονομικά.Καλά αυτός δε περιγράφεται.Μιλάει πολύ σιγά και ίσα ίσα που τον ακούω εγώ που είμαι στο 2ο θρανίο.Ένας φίλος μου που είναι σε άλλο τμήμα δε τον ακούει καν!Επίσης όταν τελειώνει μία πρόταση επικρατεί μια ηλίθια παύση μου σπάει τα νεύρα και γενικότερα θυσιάζεις όλη σου την υπομονή και ενέργεια για να βγάλεις αυτήν την ώρα...
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 20:34, 04-11-12:

Ο φιλολογος μου! Να μας βριζει ρε παιδια... Δεν κανει και καλο μαθημα! Που να τολμησεις να του πεις δεν καταλαβα! Λεει ενα Raus και...
Παράθεση

@l3x1k0 (Αλέξης)

Μαθητής Α' λυκείου

O @l3x1k0 έγραψε: στις 20:21, 06-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από dr.tasos
exactly!!!!!!!!!!!!!!! και προσθετω εξτρα τιμωρια απο σπιτι...
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 16:48, 07-11-12:

Η καθηγητρια των γερμανικων περυσι αν μιλουσαμε μεσα στο μαθημα δεν ελεγε τιποτα! Αλλα μετα δεν μας αφηνε να βγαινουμε εξω... Αντιθετα μας κρατουσε μεσα να λυνουμε τις ασκησεις που ηθελε να μας δειξει! Και χωρις να τις εξηγησει! Τιμωρια ελεγε...
Παράθεση

Stelios1997

Απόφοιτος

Ο Stelios1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Κολυμβάρι (Χανιά). Έχει γράψει 339 μηνύματα.

O Stelios1997 έγραψε: στις 16:59, 09-11-12:

Μπορεί να μην ποστάρω στο σωστό θέμα αλλά δεν βρήκα κάτι αντίστοιχο. Με τον καθηγητή της Άλγεβρας έχω ένα πρόβλημα, ενώ κανονικά θέλω και να λύσω ασκήσεις στον πίνακα και σηκώνω χέρι δεν μου δίνει το λόγο έκτος από κάποιες φορές στην αρχή, έχω να μιλήσω 2 εβδομάδες εκεί μέσα (εκτός από κάποιες μονολεκτικές απαντήσεις και αν) .Τώρα δεν με χωνεύει ο καθηγητής ή ξέρει εκ των προτέρων ότι ξέρω;
Παράθεση

ΑNι (Αναστασια)

Νεοφερμένος

H Αναστασια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H ΑNι έγραψε: στις 00:43, 18-11-12:

ο παλιο-ηλιθιος γυμναστης μου μου κανει τη ζωη μαρτυριο αφου δεν το παω το μαθημα τι με τυραναει????????λες και μετραει ο βαθμος..και οι γονεις μου δεν με αφηνουν να παρω απαλλαγη....
Παράθεση

Stelios1997

Απόφοιτος

Ο Stelios1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Κολυμβάρι (Χανιά). Έχει γράψει 339 μηνύματα.

O Stelios1997 έγραψε: στις 21:32, 18-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από ΑNι
ο παλιο-ηλιθιος γυμναστης μου μου κανει τη ζωη μαρτυριο αφου δεν το παω το μαθημα τι με τυραναει????????λες και μετραει ο βαθμος..και οι γονεις μου δεν με αφηνουν να παρω απαλλαγη....
Και μας ηλίθιος είναι
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος