Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,676 εγγεγραμμένα μέλη και 2,467,377 μηνύματα σε 78,352 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 432 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πόσοι από εσάς συμμετέχετε σε μαθητικούς διαγωνισμούς;

Anonyme

Πολύ δραστήριο μέλος

H Anonyme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 597 μηνύματα.

H Anonyme έγραψε: στις 00:40, 11-03-15:

Αρχική Δημοσίευση από panagiotists13
Νομίζω ότι δεν έχεις καταλάβει την κατάσταση.Αν αυτός που με κέρδιζε άξιζε,ήταν καλύτερος από μένα,όχι μόνο δε θα το έκανα θέμα,αλλά θα του έδινα και συγχαρητήρια κιόλας,πράγμα που έκανα σε κάποιους που άξιζαν και πέρασαν στον τελικό.Με πείραξε το ότι ένας που ΣΥΛΛΑΒΙΖΕ (και να'ταν μόνο αυτός!) τον πέρασαν επειδή ήταν μαθητής του κολεγίου τους!
Εγώ προχθές ήμουν στο διαγωνισμό διττού (ρητορικού/δημοσίου) λόγου στα γαλλικά.Ήταν πολύ ωραία,αλλά δεν προκρίθηκα,γιατί στο "ντιμπέιτ" ήμουν στην ίδια ομάδα με μία κοπέλα από το Κονγκό που τα γαλλικά είναι η μητρική της γλώσσα και είχε μεγαλύτερη άνεση στη γλώσσα απ'ό,τι εγώ (εδώ βέβαια ίσως να έπαιξε ρόλο και το γεγονός ότι ήταν μαθήτρια στο κολέγιο που διοργάνωνε το διαγωνισμό).[...]
Φάσκεις και αντιφάσκεις πάντως. Τώρα λες θα έδινες συγχαρητήρια αλλά πριν πήγες να βγάλεις τη δίγλωσση χειρότερή σου επειδή φοιτούσε στο κολλέγιο!
Δεν αντιλέγω πως σίγουρα υπάρχουν αδικίες, όπως το παιδάκι που περιγράφεις που τα διάβαζε από χαρτί, αλλά οκ, είναι καλό πράγμα η αυτογνωσία και να αναγνωρίζουμε πως υπάρχουν καλύτεροί μας.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

panagiotists13 (Παναγιώτης)

Φοιτητής

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Γαλλικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,101 μηνύματα.

O panagiotists13 έγραψε: στις 15:08, 11-03-15:

Αρχική Δημοσίευση από Alma Libre
Μίλησε εν τω μεταξύ 14 χρόνων παιδάκι για αδικία. Σε διαγωνισμό. Μαθητικό.
Μήπως θα θέλατε να μιλήσετε εσείς,κυρία 15χρονη?
Παράθεση

Alma Libre (Sinéad)

Φοιτητής

H Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών (ΑΕΙ/Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 15:17, 11-03-15:

Μήπως θα θέλατε να μιλήσετε εσείς,κυρία 16χρονη?
Μα εδώ και τόσα μηνύματα μιλάω, ξέρωγω.
Παράθεση

ManolisDaratso

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο ManolisDaratso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 27 μηνύματα.

O ManolisDaratso έγραψε: στις 20:31, 22-06-15:

Βγήκαν τα αποτελέσματα του Πανελλήνιου Διαγωνισμού Φυσικής... 13ος
Παράθεση

MariaLoveItaly (Μαρία)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H MariaLoveItaly έγραψε: στις 22:47, 22-06-15:

Αρχική Δημοσίευση από GP369
Νομίζω μία φορά στην έκτη δημοτικού στον μαθηματικό διαγωνισμό ''Ο μικρός Ευκλείδης'' και πήρα 70/100 Γενικά μου αρέσουν οι διαγωνισμοί αλλά δεν τυχαίνει να παίρνω μέρος... αα και φέτος στη β' γυμνασίου, πήρα μέρος σε αυτό τον θρησκευτικό διαγωνισμό με τον Άγιο Κοσμά τον Αιτωλό.
Τωρα το ειδα, παιζει να γιενι και του χρονου τετοιο διαγωνισμος, τι θεμα εχει ακριβως?
Παράθεση

GeorgeRns

Νεοφερμένος

Ο GeorgeRns αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 43 μηνύματα.

O GeorgeRns έγραψε: στις 23:07, 22-06-15:

Δεν θα συμμετείχα προσωπικά.
Παράθεση

Italian dream... (Βιβή)

Φοιτητής

H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 1,660 μηνύματα.

H Italian dream... μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες... έγραψε: στις 18:45, 24-06-15:

Αρχική Δημοσίευση από GeorgeRns
Δεν θα συμμετείχα προσωπικά.
Γιατί;;
Παράθεση

xkorko (Χριστίνα)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.

H xkorko έγραψε: στις 18:58, 24-06-15:

μαθηματική εταιρεία α' και β' λυκείου, πέρασα στον ευκλείδη..ως εκεί (αχ παλιές καλές εποχές που ήξερα μαθηματικά πριν τα αφήσω με την κωλοθεωρητική)
πανελλήνιος μαθητικός διαγωνισμός ποίησης συνδέσμου εκδοτών βόρειας ελλάδας 2014-β'λυκείου δηλαδή (β'έπαινος) και 2015 (α'βραβείο)- όχι ότι η ποίηση δύναται να αξιολογηθεί,πόσο μάλλον με τέτοιο τρόπο, αλλά τέσπα
και στο διαγωνισμό euroscola για στρασβούργο β' λυκείου, ήμουν η εκπρόσωπος της χώρας
2
Παράθεση

Andypro

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Andypro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 16 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 529 μηνύματα.

O Andypro έγραψε: στις 17:51, 25-06-15:

Εγώ βραβεύτηκα στην 6η Δημοτικού στον Ευκλείδιο Διαγωνισμό.
Παράθεση

Drama Prinzessin

Φοιτητής

H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών (ΑΕΙ/Πάτρα) . Έχει γράψει 2,335 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε: στις 17:58, 25-06-15:

Εγώ είχα πάρει μέρος δύο φορές στην Μαθηματική Εταιρεία και την μία χρονιά πέρασα την πρώτη φάση, τον Θαλή.
Και στην Β' Λυκείου είχα πάρει μέρος στον πανελλήνιο μαθητικό διαγωνισμό ποίησης.
Παράθεση

Emilonop (Ευαγγελία Μ.)

Φοιτητής

H Ευαγγελία Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Εφαρμοσμένης Πληροφορικής (ΑΕΙ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H Emilonop έγραψε: στις 18:45, 25-06-15:

Όταν ήμουν Ε' Δημοτικού (νομίζω) έστειλα ένα παραμύθι στον διαγωνισμό παραμυθιού του Kids Fun. Βγήκα εκτός θέματος
Φέτος πήρα μέρος μαζί με άλλα δυο παιδιά από την τάξη μου στον επιχειρηματικό διαγωνισμό Young Business Talents. Στα ημιτελικά ήμασταν 3οι από την περιφέρεια μας, και κατεβήκαμε στον τελικό στην Αθήνα, όπου πέρασαν οι 75 καλύτερες ομάδες από όλη την Ελλάδα. Το αποτέλεσμα δε βγήκε όπως το θέλαμε, αλλά ήταν μια φοβερή εμπειρία και σκέφτομαι να συμμετάσχω και του χρόνου
Στους διαγωνισμούς της Μαθηματικής Εταιρείας δεν δήλωσα ποτέ συμμετοχή μέχρι τώρα, αλλά φέτος είδα μερικά θέματα από τον Θαλή και τα έλυσα με ευκολία, οπότε με τη νέα χρονιά λέω να πάω κι εκεί!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια