Λέσχη ΕΚΠΑ

Johnjohnjohn

Νεοφερμένος

Ο Johnjohnjohn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Γεια σας. Η λέσχη του εκπα έχει φαγητά που τρώγονται;????. Εννοώ μπορώ να βασιστώ στο να τρώω κυρίως εκεί; (Λαμβάνοντας υπόψην ότι δεν είμαι καθόλου περίεργος στο φαγητό ????)
 

ahmetch

Νεοφερμένος

Ο ahmetch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Πιστεύω πως δε θα έχεις θέμα με το φαγητό. Έχει και παρα πολλές επιλογές σε σχέση με αλλα εστιατόρια πανεπιστημίων. Απλώς δε ξέρω ποσο χορταστικό θα είναι για εσένα και γενικότερα για τους υπόλοιπους. Στην αρχή θα νιώθεις φουσκωμένος λογω της μαγειρικής σόδας. Ίσως λίγες ώρες αργότερα να ξαναχτυπήσει το καμπανάκι και να πεινάσεις λίγο...
 

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Γεια σας. Η λέσχη του εκπα έχει φαγητά που τρώγονται;????. Εννοώ μπορώ να βασιστώ στο να τρώω κυρίως εκεί; (Λαμβάνοντας υπόψην ότι δεν είμαι καθόλου περίεργος στο φαγητό ????)


Αφού δεν είσαι καθόλου περίεργος με το φαγητό όχι μια χαρά θα είσαι.
 

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Γεια σας. Η λέσχη του εκπα έχει φαγητά που τρώγονται;????. Εννοώ μπορώ να βασιστώ στο να τρώω κυρίως εκεί; (Λαμβάνοντας υπόψην ότι δεν είμαι καθόλου περίεργος στο φαγητό ????)


Καταρχάς σε ποια σχολή ειςαι γιατί το είπα έχει 3 ειστιατορια αν δεν κάνω λάθος να σου πω
 

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πάντως εγώ βρίσκω το φαΐ της λέσχης πολύ τίμιο, παρόλο που ακούς γενικά διάφορα. Έχεις ορεκτικό, κυρίως, σαλάτα, γλυκό και φρούτο, δεν παίζει να μην χορτάσεις. Έχεις και επιλογές αν δεν σ'αρέσει κάτι, γενικά, ξαναλέω, τίμιο. :P
 

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
Πιστεύω πως δε θα έχεις θέμα με το φαγητό. Έχει και παρα πολλές επιλογές σε σχέση με αλλα εστιατόρια πανεπιστημίων. Απλώς δε ξέρω ποσο χορταστικό θα είναι για εσένα και γενικότερα για τους υπόλοιπους. Στην αρχή θα νιώθεις φουσκωμένος λογω της μαγειρικής σόδας. Ίσως λίγες ώρες αργότερα να ξαναχτυπήσει το καμπανάκι και να πεινάσεις λίγο...
4 χρόνια ετρωγα 2-3 φορες την ημέρα στο εστιατόριο στην Φιλοσοφική και αυτή την μπουρδα περι σόδας την ειχα ακουσει αλλα ΔΕΝ ισχυει. Το φαγητο ειναι νορμαλ.

Γεια σας. Η λέσχη του εκπα έχει φαγητά που τρώγονται;????. Εννοώ μπορώ να βασιστώ στο να τρώω κυρίως εκεί; (Λαμβάνοντας υπόψην ότι δεν είμαι καθόλου περίεργος στο φαγητό ????)

Ειναι υπερκομπλε το φαγητο στην Λέσχη. Εγω 4 χρόνια ετρωγα πρωινό μεσημεριανο και απογευματινο καποιες φορες, στη Φιλοσοφική. Είχα δοκιμασει και το φαγητο στην Νομικη και ειναι ακριβως το ίδιο σε ολο το εκπα πιστευω, αλλαζουν καποια συνοδευτικα κυριως, αντε και γλυκα/σαλατες.
Πάντως εγώ βρίσκω το φαΐ της λέσχης πολύ τίμιο, παρόλο που ακούς γενικά διάφορα. Έχεις ορεκτικό, κυρίως, σαλάτα, γλυκό και φρούτο, δεν παίζει να μην χορτάσεις. Έχεις και επιλογές αν δεν σ'αρέσει κάτι, γενικά, ξαναλέω, τίμιο. :P

Καλα τα λες. Ετσι ακριβως, συμφωνώ και επ' αυξάνω :thumbup:
 

jim2015

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jim2015 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Γονιός Φοιτητή. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
Γεια σας. Η λέσχη του εκπα έχει φαγητά που τρώγονται;????. Εννοώ μπορώ να βασιστώ στο να τρώω κυρίως εκεί; (Λαμβάνοντας υπόψην ότι δεν είμαι καθόλου περίεργος στο φαγητό ????)

Και βεβαια τρωγονται τα φαγητα της λεσχης.Και απο φετος αλλαζει και ο σεφ.Αναλαμβανει ο Μποντρινι.
 

seferhs2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο seferhs2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Φυσικοθεραπείας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 206 μηνύματα.
Να κάνω μια ηλίθια ερώτηση; Τι πρέπει να κάνουμε για να φάμε στη λέσχη; Έχει εισοδηματικά κριτήρια κ.λπ.;
 

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να κάνω μια ηλίθια ερώτηση; Τι πρέπει να κάνουμε για να φάμε στη λέσχη; Έχει εισοδηματικά κριτήρια κ.λπ.;

Έχει αλλά προσωπικά δεν έχω ακούσει από κανέναν να έχει κάνει αίτηση και να μην την έχουν δεχτεί. :P
Θα κάνεις κάτι χαρτιά όταν έρθει η ώρα, θα τα πας στην Ιπποκράτους και μετά θα χτυπάς κανονικά το πάσο σου κάθε φορά στη λέσχη.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top