Μετεγγραφή διδύμων αδελφών

Μάνθος

Νεοφερμένος

Ο Μάνθος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα. Είμαι δίδυμος με την αδελφή μου, έδωσα φέτος πανελλαδικές εξετάσεις και η μόνιμη κατοικία μας είναι στα Χανιά. Η αδελφή μου έχει δηλώσει φυσικοθεραπεία Αθήνα και είναι αρκετά πάνω από την περσινή βάση. Εγώ πιάνω σίγουρα πολιτικός μηχανικός στην Πάτρα και αν πέσουν λίγο οι βάσεις ίσως Θεσσαλονίκη. Ήθελα να ρωτήσω αν μπορώ να πάρω μεταγραφή στην Αθήνα αφού πληρούνται και τα οικονομικά κριτήρια της οικογένειας μου. Ευχαριστώ
 

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Στείλε σε κάποιον αναλυτή ώστε να σου απαντήσει βάσει αυτών που έχει συναντήσει τόσα χρόνια. Όλο και μια παραπάνω εμπειρία θα έχει.
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλησπέρα. Είμαι δίδυμος με την αδελφή μου, έδωσα φέτος πανελλαδικές εξετάσεις και η μόνιμη κατοικία μας είναι στα Χανιά. Η αδελφή μου έχει δηλώσει φυσικοθεραπεία Αθήνα και είναι αρκετά πάνω από την περσινή βάση. Εγώ πιάνω σίγουρα πολιτικός μηχανικός στην Πάτρα και αν πέσουν λίγο οι βάσεις ίσως Θεσσαλονίκη. Ήθελα να ρωτήσω αν μπορώ να πάρω μεταγραφή στην Αθήνα αφού πληρούνται και τα οικονομικά κριτήρια της οικογένειας μου. Ευχαριστώ


Δες εδώ από το τέλος της σελ.7 μέχρι τη μέση της σελ.12 με την προϋπόθεση βέβαια ότι θα ισχύσουν και φέτος τα ίδια.
https://www.minedu.gov.gr/publications/docs2018/Εγκύκλιος_Μετεγγραφών_ακαδ._έτους_2018-2019.pdf
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top