Ο.Π.Α σε διάλυση

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,188 μηνύματα.
Μιας και αυτές τις μέρες κυριαρχεί το θεμα ότι το Ο.Π.Α είναι σε διάλυση με τους τοξικομανής να ελέγχουν το κτήριο και τον πρύτανη να ξεσπά κατα της πολιτείας.Θα ήθελαν να πουν τα παιδιά που σπουδάζουν εκεί πως είναι τα πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Μιας και αυτές τις μέρες κυριαρχεί το θεμα ότι το Ο.Π.Α είναι σε διάλυση με τους τοξικομανής να ελέγχουν το κτήριο και τον πρύτανη να ξεσπά κατα της πολιτείας.Θα ήθελαν να πουν τα παιδιά που σπουδάζουν εκεί πως είναι τα πράγματα.


Η αδερφή μου σπουδάζει στην ΑΣΟΕΕ. Έξω έχουν στήσει παράνομα πάγκους και μέσα δεν είναι λίγες οι φορές που μπαίνουν τοξικομανείς και σημειώνονται (σπάνια βέβαια) κλοπές αν δεν έχεις το νου σου στα προσωπικά σου αντικείμενα. Βέβαια, από ότι έχω καταλάβει υπερβάλλουν λίγο όλοι. Αλλά λογικό το βρίσκω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,188 μηνύματα.
Λογικο φίλε μου να συμβαίνει αυτο από την στιγμή που ο ΣΥΡΙΖΑ λέει ότι τα πανεπιστήμια είναι άσυλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Λοιπόν όσο και αν ψάξετε στα δικά μου μηνύματα πίσω για το άσυλο. Αναφέρω ότι
1. Είμαι μέλος εκεί που είμαι
2. Είμαι κατά του ασύλου

Όχι δεν υπερβάλλουν στην κατάσταση στο Ο.Π.Α. δεν υπερβάλλει καθόλου.
Ίδια κατάσταση και στην Νομική, ΑΠΘ, ΕΜΠ και τα λοιπά.

Ο σωστός τίτλος δεν είναι ΟΠΑ σε διάλυση αλλά Πανεπιστήμια σε διάλυση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,188 μηνύματα.
Απλός στο οπα έχουν γκέτο τοξικομανών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Λοιπόν όσο και αν ψάξετε στα δικά μου μηνύματα πίσω για το άσυλο. Αναφέρω ότι
1. Είμαι μέλος εκεί που είμαι
2. Είμαι κατά του ασύλου

Όχι δεν υπερβάλλουν στην κατάσταση στο Ο.Π.Α. δεν υπερβάλλει καθόλου.
Ίδια κατάσταση και στην Νομική, ΑΠΘ, ΕΜΠ και τα λοιπά.

Ο σωστός τίτλος δεν είναι ΟΠΑ σε διάλυση αλλά Πανεπιστήμια σε διάλυση


Η ΠΑΣΠ τι προτείνει; Ή μάλλον να το θέσω απλά, ο νόμος του πρασινοΚακλαμάνη δεν είναι η αρχή του σημερινού κακού;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Η ΠΑΣΠ τι προτείνει; Ή μάλλον να το θέσω απλά, ο νόμος του πρασινοΚακλαμάνη δεν είναι η αρχή του σημερινού κακού;


ένα θα σου πω εγώ προσωπικά πήγα στην ολομέλεια της πασπ οικονομικού τους είπα είμαι και κατά του ασύλου και υπερ των ιδιωτικών πανεπιστημίων. Άλλωστε ο νόμος Διαμαντοπούλου ψηφίστηκε με εμάς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 336742

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λοιπόν όσο και αν ψάξετε στα δικά μου μηνύματα πίσω για το άσυλο. Αναφέρω ότι
1. Είμαι μέλος εκεί που είμαι
2. Είμαι κατά του ασύλου

Όχι δεν υπερβάλλουν στην κατάσταση στο Ο.Π.Α. δεν υπερβάλλει καθόλου.
Ίδια κατάσταση και στην Νομική, ΑΠΘ, ΕΜΠ και τα λοιπά.

Ο σωστός τίτλος δεν είναι ΟΠΑ σε διάλυση αλλά Πανεπιστήμια σε διάλυση


Νομίζω είναι υπερβολή να πιάνεις τα πανεπιστήμια σε όλα τα μέρη της Ελλάδος κρίνοντας από τις μεγάλες πόλεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
ένα θα σου πω εγώ προσωπικά πήγα στην ολομέλεια της πασπ οικονομικού τους είπα είμαι και κατά του ασύλου και υπερ των ιδιωτικών πανεπιστημίων. Άλλωστε ο νόμος Διαμαντοπούλου ψηφίστηκε με εμάς


Εντάξει, εάν είπες ότι είσαι κατά του ασύλου στην ολομέλεια της ΠΑΣΠ, λύθηκαν όλα τα προβλήματα της τριτοβάθμιας εκπαίδευσης στη χώρα.

Φώφη Γεννηματά: "Λέμε ναι στο ακαδημαϊκό άσυλο, ΟΧΙ στην συντηρητική λογική της ΝΔ που εξαγγέλλει την κατάργησή του".

Ετοιμάζεται νέα διάσπαση στο ΠΑΣΟΚ??? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Εντάξει, εάν είπες ότι είσαι κατά του ασύλου στην ολομέλεια της ΠΑΣΠ, λύθηκαν όλα τα προβλήματα της τριτοβάθμιας εκπαίδευσης στη χώρα.

Φώφη Γεννηματά: "Λέμε ναι στο ακαδημαϊκό άσυλο, ΟΧΙ στην συντηρητική λογική της ΝΔ που εξαγγέλλει την κατάργησή του".

Ετοιμάζεται νέα διάσπαση στο ΠΑΣΟΚ??? :confused:


H Φώφη λέει ναι στο άσυλο ιδεών οχι στο άσυλο της ανομίας το ίδιο και ο Χρηστίδης και ο Βενιζέλος το είπε και δημόσια ότι είναι κατά.
Όσο για την διάσπαση στο πασοκ ποιο πασοκ κιναλ είναι.
Ο καθένας κάνει ότι θέλει από την παράταξη εγώ προσωπικά όχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 806 μηνύματα.
H Φώφη λέει ναι στο άσυλο ιδεών οχι στο άσυλο της ανομίας το ίδιο και ο Χρηστίδης και ο Βενιζέλος το είπε και δημόσια ότι είναι κατά.
Όσο για την διάσπαση στο πασοκ ποιο πασοκ κιναλ είναι.
Ο καθένας κάνει ότι θέλει από την παράταξη εγώ προσωπικά όχι


Γιατι χρειαζονται ασυλο οι ιδεες? Δημοκρατια δεν εχουμε? Δεν εκφραζονται ελευθερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top